forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 19 Юни 2018, 16:13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 185 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010, 11:42 
Telnet user
Аватар

Обонянието ли ме лъже или тук виждам ненавист?!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010, 11:54 
Forum Administrator
Аватар

tyo написа:
safeman написа:
...

Написаното беше адресирено до друг човек. Нямам какво да си приказвам с теб по тази тема.

Мхм, щом казваш.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010, 12:52 
Модератор-GSM Апарати
Аватар

http://bgtop.net/index.php?q=deepseek
Мисля,че няма да е зле да му се направи малко реклама.Ако може да се постави едно бутонче за бг топ или де да знам някаква друга реклама,защото сега май се ползва само от потребителите на telnet а ако има повече потребители,ще има и повече сиидъри и ъплоудъри.И ако ми позволите да трия всяко едно мнение под торентите не свързано с тях или критикуващо ъплоудъра(защото има много такива),за да може човек който иска да изтегли нещо да не чете хилядите критики към ъпа а да види дали си струва или не според вече изтеглилите торента.Мисля че такива промени няма да са излишни.
С риск да засегна голяма част от колегите ,ще кажа че повечето са егоисти,тъй като днес може един торент да е теглен няколко десетки пъти и накрая на деня да има 1-2 сиидъри.Може би трябва ако известно време(примерно месец) коефициентът е под едно(на даден потребител) акаунтът му да се изтрива автоматично(не че е голям проблем,но навтория третия акунт който си направи,ще му писне да си прави пощи да да измисля никове и т.н)
когато потребител е с коефициент 1 ,то той е дал толкова колкото е и взел и така който не дава няма и да взима и така ще се реши и проблема със сиида и ъплоудърите няма да са възпрепятствани да качват нови неща,защото старите ще си имат сиид и те ще могат да ги махнат от компютрите си за да освободят място за нови.Така с течение на времето диипа вместо да запада,ще се развива.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010, 13:32 
Аватар
Ето ни и страничката във facebook ---> http://www.facebook.com/pages/DeepSeek/ ... 4229063..1

Имам и едно .png което също ще се добави като банерче и ще се сложи в дийпа. Вече имаме 200 почитатели. :P Никъде не е излишна малко реклама. :)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2010, 14:23 
Модератор-GSM Апарати
Аватар

G0ld написа:
Вече имаме 200 почитатели
+1 :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 185 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа