forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 22 Окт 2018, 18:38

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2016, 18:56 
Telnet user
Аватар

Идеята ми е : бетонните бордюри, които ограждат автогарата да се преместят с 2 метра навътре в площадката на самата автогара. По този начин хората които живеят в района ще могат да паркират по-спокойно, а когато са спрели минаващите коли ще могат да се разминават спокойно без да се създава конфликт между шофьорите, както обикновено става. И аз живея там и обстановката с така разположените бордюри е много нервна.
Незнам дали може да помогне писането във форума, но реших да споделя идеята си.
А ако има съгласни с мен съм готов да направим подписка по въпроса и да го отнесем до кмета.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2016, 19:14 
Telnet user
Аватар

Доколкото помня преди време, когато 14-ката спираше пред блока зад автогарата, цялата площ беше автогара и нямаше къде да паркират коли на "местните". Сега хем им се отваря паркинг, хем искат и още. Има ли такава работа? Цялата автогара, ако се "освободи" ще стане много просторен паркинг, нали.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2016, 19:26 
Telnet user
Аватар

Събота и неделя, и когато хората се прибират от работа гарата е празна. Пространството не се използва оптимално. А относно времето когато 14-ката спираше там където казвате в града колко коли имаше 20-30?
Иначе ако се измести и отиде в кв.Пролет за където е бил оригиналния проект ще е идеално. И движението в центъра ще се облекчи. Но темата ми е за изместване с не повече от 2 метра.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Яну 2016, 23:45 
Telnet user
Аватар

marinov_vn написа:
А относно времето когато 14-ката спираше там където казвате в града колко коли имаше 20-30?

През 1995 мисля, че пак там спираше - да не казвам и 1999-2000г. Тогава 20-30 коли ли имаше в града или си бил в 3-ти клас и не помниш?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Яну 2016, 13:27 
Telnet user
Аватар

Пространството, оградено с бордюрите, е собственост на автогарата - по точно на фирмата, собственик на автогарата. Просто хората са си оградили тяхното пространство, за да не може разни хора за си паркират колите между автобусите. Преди доста години, когато го ограждаха, имаше и хора от общината, които присъстваха и бетонните бордюри се поставиха точно на границата. Подписка до кмета няма да реши въпроса- той вече е решен с нотариален акт.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа