forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 22 Окт 2018, 21:22

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2012, 22:17 
Telnet user
Аватар

Рязани доктори(касапи) и за двата БГ "гранда". :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Мар 2012, 10:01 
Фен на Левски
Аватар

Стойчо Младенов се заяде с Левски

Изображение

Новият наставник на ЦСКА Стойчо Младенов се заяде с вечния враг на "червените" Левски още преди да запише официален дебют начело на "армейците", което ще се случи в предстоящия мач с Калиакра на 11 март. Както е известно, Младенов пое ЦСКА за трети път в треньорската си кариера след загубата на тима с 0:2 от Черноморец на старта на пролетния полусезон в "А" група.

"Едно голямо евала за това, което правят в Лудогорец и което постигат до този момент като резултати. Браво и за условията за работа, които изграждат като база. Работят на много високо професионално ниво. Другият отбор - Левски, знаем, там малко има държавна намеса, знаем каква директива е поставена там, но ще гледаме да се преборим, да парираме ударите под кръста. Ще се борим и ще видим", заяви пред TV7 Младенов, коментирайки основните конкуренти на ЦСКА за титлата.

"Ще гоним целите си с всички сили и с всички възможни позволени средства. Ако не успеем да ги постигнем сега, гарантирам, че следващата година ще имаме такъв отбор, какъвто сме имали и в двата ми предишни престоя на "Армията", добави Младенов.

Изображение

Comment:

ЩАСТЛИВ СТОЙЧО ПАК

ЯХНА „МЪЧЕНИЦИТЕ НА 17 НОЕМВРИ”

НОВИНАТА ЗА ДЕКРЕТА ОБИКАЛЯ

ВСИЧКИ СВЕТОВНИ МЕДИИ

Роденият в село Плоски специалист с лекота се върна на поста треньор на най-плоския български отбор. Каламбурът не е случаен, защото вижте с какви плоски пинизи въпросният Стойчо се хвърли в борбата за титлата, още преди да е влязъл в треньорската стая – “За Левски всичко е ясно, от там ще има удари под кръста, там има и държавна намеса. Знаем за поставената директива да станат шампиони. Но ние ще се борим докрай и ще видим”,

Предишният път се бе появил във футболната ни Катуница след подобни цигании, когато в ролята на „цар Киро” бе кремиковският ликвидатор Сашо Апашо. Социалдемократът силно се нуждаеше от мотиватор тип „говежди стадион”, а такива могат да бъдат само двама – сръбският пръдльо и почетен български генерал Йешич, и плоският треньор, но нагъл мотиватор Стойчо Младенов. Ако не помните, той е известен и като Шесторчо, Тройчо, Торпедото, Тулузата, Галатасарайчето… Покрай този турски гранд той успя да влезе и в рекордите на Гинес – най-бързото 0:2 в мач от шампионската лига. До 212 секунда отборът на Плоския се радваше само на два гола във вратата си, Но може би, ако турците не си бяха губили времето да се прегръщат между първия и втория гол, рекордът им щеше да бъде абсолютен за вечни времена. Общият резултат от двата мача с Галатасарай е 0:6, което говори за сериозни удари под кръста,/ башка декретите на тогавашния министър председател Станишев и държавния глава Гоце./

Сега кумирът, и последна надежда за „мъчениците от “17 ноември”../.Пардон – от 17 февруари/, е участникът в египетската революция Ем Стойчо Ем Тройчо. Той наследи един добре трениран в друга пустиня отбор, истинска революционно смазана машина, готова да се качи на ловешките джипове и да погне синьото зло, по маршрута на автобус номер 120.

Само да не бяха тези готвени от правителството удари под “червения кръст”, /че и под червения полумесец, червената петолъчка…/.
Да не бяха и тези Декрети на държавна сигурност, обезсилващи дори кампките за нос, които преди есенното дерби сътвориха от 11 заешки сърца, 11 смели сърца. Да можеше пак да участват в геренските маневри и чудотворецът д-р Крайнов, върху джиповете да бъдат и академика по международно право Градев, и сръбският Артур, Дуци… Да не изреждам баш декретите, с които футболната Катуница налага под кръста цялата А група.

/Декрет лесно се пише, но и лесно се отменя – ей какво стана с указа от 1948 година на ЦК на БКП – няма я властта, няма го указа, останаха само „мъчениците на 9 септември”…/

Стойчо умее да парира всякакви неудачи за своя плоско трениран отбор. Застрахова се, въодушевява дучетата, насъсква ги срещу подуенските бикове, като си мисли, че това са старите подуенски говеда. Но с биковете вече ще е по-сложно. Oтглеждат ги вече по европейски тертип, яслите им прилично пълни, оправят се и без „смески против страх”, с каквито се пълня свинските копански.
Ще е добре за „плоския треньор” също да научи и истинското име на „говеждия стадион” – той е арената на българския европейски футбол. А иначе от там ще продължи да се носи познатата мелодия на подуенските тореадори” Бий чорбата по главата, бий, бий, бий!”

Но това не са “удари под кръста”, напротив! И Декрет не е, просто една славна традиция.

Само “Левски”- обичаме те!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2012, 20:51 
Telnet user
Аватар

Костов към Кокала: Ще ти разбия мозъка

Лют скандал се разрази между Николай Костов и Емил Велев след края на мача между Локомотив (Пд) и Левски. Обичайно спокойният наставник на „сините" нападна словесно Кокала, явно предизвикан от предишни негови думи.

Двамата се сдърпаха още в самия край на продължението, а размяната на остри реплики продължи и в тунела на „Лаута".

„Ще ти разбия мозъка направо! Не ме гледай така! Най-големият бабаит си ти бе", избухна Костов.

Чул тази заплаха, Велев се обърна към своя колега, но се спря и продължи към домакинската съблекалня, коментирайки „Глей го тоя".

На пресконференцията след срещата треньорът на пловдивчани все пак поясни, че „чак до бой едва ли щяло да се стигне". Велев призна, че скандалът може и да е плод на недоразумение. Костов помислил, че Кокала е отправил критики към пейката на Левски, докато те в действителност били насочени към четвъртия съдия.

видео - тук: http://topsport.ibox.bg/news/id_2003359165/tab_video :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2012, 12:53 
Telnet user
Аватар

Ники Костов аут от Левски!

Николай Костов вече не е треньор на Левски, научи Гонг от свой източник. Дали Костов сам е подал оставка или е уволнен ще се разбере до часове. Очаква се официално съобщение от клуба.

Все още не е решено кой да поеме треньорския пост в Левски. Текат усилени консултации по този въпрос.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Старши треньорът на Левски Николай Костов напусна поста си начело на „сините", обяви официалният сайт на клуба от „Герена“.

„Отборът на Левски не се представя според очакванията ми и резултатите, които постигна тимът не отговарят на предварителните ми желания, когато поемах отбора. Поради това, взех решение да напусна поста старши треньор на Левски. Благодаря на клуба за подкрепата, която ми оказа, на феновете, че поддържаха отбора по време на престоя ми на „Герена ", както и на футболистите за старанието и желанието да се изгради силен Левски. Пожелавам на Георги Иванов и Иво Тонев добро бъдеще с отбора и успех в борбата за шампионската титла", заяви Костов за официалния сайт на клуба.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2012, 13:51 
Telnet user
Аватар

Кауна ще връщат май. :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Мар 2012, 14:03 
Telnet user
Аватар

Май-май :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 16:02 
Telnet user
Аватар

Официално: "Левски" казва новия треньор на 24 април, Гонзо води тима до лятото.
Mamma Mia! :-?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 16:04 
Telnet user
Аватар

Изображение

http://topsport.ibox.bg/news/id_555203025

Гонзо е новия тренер на Левски. :mrgreen: :lol: #-o Тонев и Батков - простаци

Честито!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 17:25 
Фен на Левски
Аватар

Жалко за Гонзо, направиха го на Димитър Пенев в доста ранна възраст. Чорбарите унижават Пената, а нашите започнаха с Гонзо. В четвъртък ще се разходя до Ловеч за да видя и аз не знам какво и това ще е с ходенията за Live за този сезон. Дай Боже да има какво да ме накара да обикалям по градовете.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 17:28 
Telnet user
Аватар

Не че целя да се заяждам , ама много извинявам , ако "Левски" не стане шампион с помоща на някой друг с такъв тренер просто не знам как ще стане.

Последна промяна Nak0 на 27 Мар 2012, 18:22, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 17:35 
Telnet user
Аватар

Аз тоя сезон го усетих още от началото с ранното отпадане,че ще е заникъде.И преди съм си го казвал (докато не почнат да играят както трябва няма да ги подкрепям на живо) ама съм се решавал и съм ходил на няколко мача след злополучния старт.С Гонзо като тренъор нямаме шанс дори и с "геният" в професията Х.С (а.к.а - Кюрда),тъй,че не очаквам хич много след като зная как се представят след загуба ми е ясна ситуацията.Дори и пълен сектор с Левскари не може да съживи мъртви души .... #-o

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 18:17 
Telnet user
Аватар

Nak0 написа:
Не че нещо целя да се заяждам ама извинявам се много , ако "Левски" не бъде натикан и не стане шампионс помоща на някой с такъв тренер просто не знам какво ще очаквате да стане с отбора.

Нако, 5(пет) пъти четох какво си написал и нищо не разбрах. Понапъни се малко, де :-Р
@kasabov, има малко разлика - Пената го викат, а наш Гонзо сам се натиска. Абсолютно против съм той да води отбора, но с оглед на това, че няма време за реакция... Не знам :(
Един Ясен Петров като временен треньор, а Гонзо на трибуните ми се струва по-добър вариант.
Както и да е. Да се стягат играчите, че...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 21:09 
Telnet Administrator
Аватар

споко момчета, с пари всичко се оправя :)
такова тото като това с Миньор няма и в латиноамериканските страни :)
с парите от тотото Левски спокойно може да си плаща за да е шампион :)
цялата ни работа е такава, като в кеча - малко са истинските срещи вече.
това се отнася и за цска и за другите.
това вече не е футбол, а бизнес
много хора се изродиха покрай тея пари, футболистите вече играят за тоя който дава повече кебапчета, като в изборите
жалко за излъганите и вярващите в тоя театър

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 21:43 
Telnet user
Аватар

Бихме Монтана - тото, паднахме от Миньоро - пак тото. С парите - шампионска титла. Ами, ако ЦСКА са шампиони?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 27 Мар 2012, 22:14 
Telnet Administrator
Аватар

За мен няма значение кой ще е шампион :)
Аз не съм част от никой :)
Ако видиш футболистите на любимия отбор да ядат кебапчета би ли казал: "Ние ядохме кебапчета" :)
Така че има ли смисъл да се впрягаме :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 28 Мар 2012, 15:50 
Фен на Левски
Аватар

Страшна работа : Миньор - Ботев (Вр) 1:3 в 76мин.. Големи "катаклизми" в нашето първенство, голяма работа - ужас!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2012, 18:45 
Telnet user
Аватар

Няма изненада...
Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 29 Мар 2012, 20:01 
Telnet user
Аватар

Надежда винаги има. Харесаха ми второто полувреме. Това, на което ме хвана яд - Янев сигурно от 15 години бие преките по тоя начин. Знае се, че ще има нарушения/падания в тоя периметър и пак не бяха подготвени за това. Глупава реакция на стената и вратаря!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 17:44 
Telnet user
Аватар

МВР: Спасихме футболистите на Левски от бой

Феновете на Левски са опитали да се саморазправят с футболистите след края на дербито в Ловеч. След загубата с 0:1 от Литекс част от привържениците на столичани са пресрещнали клубния автобус на сините на 15 км от Ловеч на връщане към София, съобщиха за БТА от Oбластната дирекция на полицията в Ловеч. Само бързата намеса на органите на реда и направената организация са предотвратили инциденти.

Запалянковците са се опитали да препречат движението на моторни превозни средства. От полицията веднага са пренасочили автобуса на Левски през Плевен за София, а феновете са ескортирани до границата с Областна дирекция на МВР - София.

От полицията съобщиха още, че при влизане на стадиона и по време на самия мач от синята агитка са хвърляни камъни, стъклени бутилки от бира и метални кутии от безалкохолни напитки. Част от феновете са изкъртили метален парапет и са хвърляли метални части от него към полицейските служители. По време на срещата феновете запалиха димки, огньове и хвърляха пластмасови празни бутилки от минерална вода към вратаря на Литекс. Няма пострадали полицейски служители и арестувани фенове.

http://football.sportal.bg/news.php?news=357245

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Изображение

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Няма ли затвор за тая сбирщина от наркозависими представители на малцинството, обличащи се предимно в турско синьо - фенове на ФК "Бай Ганьо, Гондзю и Ко"? А, и да не забравя - Инженера завинаги треньор на Уефскито!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 30 Мар 2012, 17:54 
Telnet user
Аватар

Всеки един който е малко по-навътре в нещата знае, че никакъв бой е нямало да има дори и да посрещнат автобуса на отбора. С тея чорбарските заглавия на спортал - айде моля ти се.Що не цитира Гонг.бг ? Не знам с каква цел си ги подчертал тея изречения :doh: Като не си бил там, недей да влагаш излишни емоции.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 491 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа