forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 26 Сеп 2018, 13:15

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Кой ще победи на 26.02.2011 г.?
Анкетата свършва на 26 Фев 2011, 12:18
ЦСКА 42%  42%  [ 8 ]
Левски 47%  47%  [ 9 ]
Ще завършат Х 11%  11%  [ 2 ]
Общо гласове : 19
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 25 Фев 2011, 14:39 
Telnet user
Аватар

kasabov написа:
Nak0 написа:
kasabov написа:
socker написа:
Кой е :-k ?

Питай elmazov, той ще ти каже, кой е вожда на червената пасмина - агитка исках да напиша!

Оффф моляти са виж вашият горкият колко е прост , две дими неможе да върже оня ден го гледах по ТВ-то , имам приятели левскари и т.н ама извиняваи ако кажеш , че оназ гугутка е някав капацитет ша ма простиш ама начи ти е доста слаб акъла .

Абе аз хубаво да те простя, ама къде аджаба видя, аз да коментирам потенциала на Владо. Разликата между Дучето и Гугутката, знаеш ли каква е? Да ти кажа с моя малък капацитет? Еднакво прости са, само дето вашият го показва в пъти повече. Нищо, ама нищо друго. Няма да отбелязвам мазния, колко е аругантен, ограничен и каквото се сетиш там. Винаги съм казвал, дано като Дучето все такива лидери да имате. Много ви отива!

ХАхахаХАХАхаахахХАХАхАахХАХАХахаХАХАХАхХАХАХахАХХАХАХАХАХАхахахахахХАХАхахХАХААХахХАХАх.... Боже на тебе ако оня сминдух ти е лидер на мене лидер ми е само и единствено отбора на ЦСКА ! А това кой колко се излага моляти са недеи мога ти намеря само в последната седмица сигорно 5-6 коментара в различни предавания на твоя "лидер" ахахах явно ти наситина си в стадо брат щом слагаш всичко и всички в под един знаменател .

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа