forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 23 Яну 2018, 17:53

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 173 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2010, 22:44 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Аа туй филме на по дъртите, не е от нашето време :cool: :cool: :lol: :lol: :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2010, 22:54 
Telnet user
Аватар

Аз имам някакъв смътен спомен от тоя филм(или по-точно песничката). Май съм го гледал по канала...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Юли 2010, 23:09 
форумен идиот
Аватар

Ами товаааа http://www.youtube.com/watch?v=LbVNZ-cghz0
Липсва ми едно време :sad:

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2010, 12:57 
Telnet user
Аватар

Имам всичките епизоди на "Тайнствените златни градове".Замунда...:) Хубави времена си бяха.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2010, 13:12 
Telnet user
Аватар

На мен Megas XLR ми е любимо.По-ново е,но е супер яко :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Юли 2010, 20:02 
Telnet user
Аватар

XeDoX написа:
На мен Megas XLR ми е любимо.По-ново е,но е супер яко :)

Беше готино да :] Също ме кефеха Волтрон, Железният човек и още много :)

Моята гимназия

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Юли 2010, 19:52 
Telnet user
Аватар

SlaY` написа:
Имам всичките епизоди на "Тайнствените златни градове".Замунда...:) Хубави времена си бяха.

Лелееее това беше класика в жанра.Като бях по мъничка пишехме на Кака Лара да ни го пускат по ТВ :) хехехех а вафлата Куку - руку беше върха!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 13:15 
Telnet user
Аватар

:mrgreen:

Последна промяна portobg на 12 Ное 2010, 02:33, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 13:29 
Telnet user
Аватар

Ааааа:)))))))))))))
"90-те беше десетилетието на евтините анцузи и джапанки от пазара, на противната чалга, на гадния Рики Мартин и Бекстриит бойс и на мутрите в България. Затова хайде моля гледайте по-реално на нещата!!! Нищо от 90-те не искам да се върне, освен пак да започнат да излъчват Малчовците по Нова."

2010 - продължават евтините анцузи и джанпанките да са хит. Чалгата става още по-противна. Рики Мартин е заменен от Джъстин Бийпър ли къв беше онзи новия младеж. Със сигурност има някоя лигава банда , ама сега не ми идва на акъла. Мутрите са в разцвета си в момента:))))))

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 13:41 
Telnet user
Аватар

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 14:33 
Telnet user
Аватар

90-те не съм живял с глупостите, които повечето хора си спомнят. 2001-2005 нищо хубаво не съм видял. Ако трябваше да избирам, щях да избера 90-те, защото тогава храната в магазина все още ставаше за ядене...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 14:53 
Telnet user
Аватар

Бил си много малък през 90-те, затова не си успял да уловиш хубавите неща от този славен период.
Всъщност, доста е смешно да се опитваш да сравняваш(оценяваш) 90-те, при положение, че тогава си бил
между 2 и 11 годинки, но пък знае ли човек, може да си някой вундеркинд..

Най-просто погледнато, трудно ще успееш да се насладиш на следващия преход от едно хилядолетие в друго ;)

Като цяло всеки е склонен да надценява периода, когато е бил млад, по простата причина, че тогава е бил млад и всичко е било безгрижно, хубаво и цветно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 18:10 
The real one
Аватар

portobg, би ли бил така добър да споделиш, теб от къде те изтърваха?

Какви филмчета, какви мечета? Телевизия се гледаше, само когато си наказан, щот' си замярал комшийката със зелените сливи, набрани от тяхното дърво, докато те е преследвала. Ако говорим само и единствено за ваканциите, смело мога да заявя, че от сутрин до вечер се прекарваше по улиците, реките, баирите и за каквото там се сетите. Всеки знаеше, че щом някой от компанията липсва, то значи е наказан, няма друга причина, за която да не сме заедно. Били сме толкова креативни хлапета, че от разни "бандарлъци" сме си правели футболни игрища. Превземали сме стари къщи, като в тях сме водили истински войни, като учасниците в тях бяха от "долната" и "горната" махала :mrgreen: Промъквахме се и разбивахме колиби/къщички на другите. Попилявахме се да ритаме онези гумени (бяло и черно) топки, които се продаваха по битаците. Ей... не изтрайваха много, мамка им. Какви телефони, какви чудеса? Всички бяхме свободни! На никой не му пукаше, че Иван бил с гуменки от 2 лв, а Пешо със скъсана блуза. Всичките си пари сме ги давали давали за дъвки, сладоледи и вафли.

Беше безгрижно...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 21:53 
Telnet user
Аватар

Sanitarka написа:
"90-те беше десетилетието на евтините анцузи и джапанки от пазара, на противната чалга, на гадния Рики Мартин и Бекстриит бойс и на мутрите в България. Затова хайде моля гледайте по-реално на нещата!!! Нищо от 90-те не искам да се върне, освен пак да започнат да излъчват Малчовците по Нова."

2010 - продължават евтините анцузи и джанпанките да са хит. Чалгата става още по-противна. Рики Мартин е заменен от Джъстин Бийпър ли къв беше онзи новия младеж. Със сигурност има някоя лигава банда , ама сега не ми идва на акъла. Мутрите са в разцвета си в момента:))))))

#-o #-o

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 22:10 
enter
Аватар

portobg написа:
Повечето от тези неща, които изреждат като Гумените мечета, дъвките Турбо, седенето до късно пред блока и други такива простотии ги надрастнах през 2001 година и ги зарязах, защото ми станаха скучни.
Замених шляенето по улиците и седенето пред блока до късно с много по-ползотворни хобита - четене на списания и гледане на музика от 80-те по VH1.

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 22:20 
Telnet user
Аватар

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 13 Окт 2010, 23:26 
Telnet user
Аватар

Ако е смешно 'млади' хора да говорят, като пенсионери за младостта си(90-те), то не е ли по-смешно още по-млад човек да говори с умиление за още по-стари времена(80-те),
времена които съдържат младостта, но на неговите родители?

Ами, ако се беше родил по-рано?!
Ако беше започнал да се интересуваш от гаджета, музика, списания за автомобили именно през 90-те, дали сега нямаше да рисуваш с други краски 90-те?
Вярвам, че и през 90-те е имало гаджета, музика и списания за автомобили или се лъжа?

Разбираме, че 90-те не са ти любимите времена, съгласни сме, че те никога няма да се върнат,
но също така твърдим, че това се отнася и за 80-те години и за периода 2001-2005г.

Ако фатите са си факти, признаваш ли себе си за ограничен човек, щом ограничаваш музикалните си предпочитания само до определен период от време(80-те и 2001-2005г.)?
Не смяташ ли, че музиката бива добра и лоша? Мислиш ли, че за 10 години не е направена нито една добра песен? Може би нещо се е случило с теб през 90-те, което те кара да се опиташ всячески да забравиш този период от живота си?

Не мислиш ли, че за да се създадат песните, които ти харесваш(нека да вземем за пример тези от началото на новия век), песните от 90-те са послужили за пример, за вдъхновение, дори втъкани под формата на семпли?

Купонна система не е ли имало и през 80-те? Опашки по тъмно за 2-3 кофички кисело мляко?
Комунизъм?

Ако ти бяха купили компютър по-рано, 90-те щяха ли да бъдат по-хубави години за теб?

И както казваш ти: "Детските спомени са си спомени, а фактите са си факти!"

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010, 16:16 
Аватар
Bianco написа:
Sanitarka написа:

#-o #-o

Санитарка, всеки вижда света през различни очи. За теб е било така, за нас е било друго. Тъй като сме били малки, нито от джапанките на пазара сме се интересували тогава, нито от матури, нито от чалга.... за всеки е бил различен период и го свързва с различни емоции и преживявания. Не сме казали,че живота е бил по-добър просто тогава бяхме деца и имаме супер приятни спомени. Сигурно през 80-те също не е било кой знае какво, но ти го свързваш пък с твоето детство, приятели, игри и случки..... това имаме предвид. :)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010, 16:58 
Telnet user
Аватар

G0ld, защо се обръщаш към мен. Отговорих на автора, че има някой неща, които и сега ги има. :P
Друго не съм коментирала.
Ама сега ще кажа - имала съм страхотно детство и изобщо не го свързвам по години 80-те, 90-те и т.н.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 14 Окт 2010, 17:08 
Telnet user
Аватар

Sanitarka написа:
Ама сега ще кажа - имала съм страхотно детство и изобщо не го свързвам по години 80-те, 90-те и т.н.

Е,ти тогава вече си била тинейжърка... :lol: ще ти направим една тема за 70-те. 8-) :P :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 173 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа