forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 20 Окт 2018, 01:03

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009, 17:38 
Лудия от карлуково
Аватар

здравейте,знаете ли кога са давали в цената на истината един мъж Борислав Илинов,който разплака водещия Витомир Саръиванов, и ако може да ми дадете линк към предаването да го гледам.

Благодаря предварително!

За това говоря:

Трагичната история на 36-годишния Борислав Илинов напълни със сълзи очите дори на водещия на шоуто Витомир Саръиванов, по-известен като българския Фродо.

“Не мога повече! Искам 10 минути почивка”, подсмърчайки възкликна внезапно Вито по време на снимките на предаването в четвъртък. Свидетел на тягостната атмосфера стана и наш екип. Силната емоция на водещия бе предизвикана от вулгарния въпрос към Борислав, който Вито дори отказа да прочете на глас: “Искал ли е вуйчо ти да уринира в устата ти, когато си бил дете?” Отговорът: “Не само е искал, но и го е правил няколко пъти” не изненада никого, но напълни със сълзи очите на всички в публиката.

“Какъв изверг!”, “Чудовище!”, “Може ли братът на майката да постъпва така...?”, зашушукаха с възмущение зрителите в студиото. В неудържим плач избухна и майката на Борислав - Маргарита, която се “пържеше на бавен огън” на сцената заедно с двамата му по-малки братя. Тогава снимките на шоуто, които иначе продължиха повече от 3 часа, бяха прекъснати.

Борислав е участникът, на който анонимен глас по телефона предлагал 15 хил. лв., за да саботира предаването. Той обаче отказал. В шоуто Боби отговори искрено на 17 въпроса, от които стана ясно, че той е бил плод на лятна авантюра на майка си и още като невръстно дете е бил изоставен в сиропиталище.

“Нямаше място в малката ми квартира за него”, оправда се Маргарита. С осъдително “уууу” пък й отговори публиката.

“Истината е, че не е намерила място за мен в сърцето си”, отсече Борислав. Когато Маргарита все пак го прибрала вкъщи от дома за сираци, той станал обект на сексуално насилие от страна на вуйчо си. Боби твърди, че многократно признавал пред майка си за издевателствата на вуйчо му над него. Маргарита обаче никога не повярвала на сина си. Напротив - наричала го с обидни имена. В студиото на “Цената на истината” тя се отрече от брат си уж завинаги.

Драмата на Борислав обаче не свършила с детството му. Когато бил на 19 г., той бил осъден на 20 г. затвор за убийство, което не е извършил. Боби сам се признал за виновен. А мотивът му бил: “Исках някой да ми обърне внимание!”, казва той. И лежал 14 г. зад решетките.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009, 19:23 
Telnet user
Аватар

Не са го давали още, тази вечер може би ще го излъчат.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 11 Ное 2009, 19:59 
Telnet user
Аватар

^MooNnK^ написа:
А мотивът му бил: “Исках някой да ми обърне внимание!”, казва той. И лежал 14 г. зад решетките.

...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 10:41 
Telnet user
Аватар

http://vbox7.com/play:0c411060

www.antiki.bg

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 20:48 
Telnet user
Аватар

Нямам думи щего гледам и днеска продължението.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Ное 2014, 07:56 
Telnet user
Аватар

Аз искам всички серии! Ако някой знае от къде да си ги набавя, моля да ми пише :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа