forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 26 Сеп 2018, 13:16

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2006, 22:48 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Неприятно е да караш нощни смени в интернет клуб. Единственото, което правиш е да пускаш хората на компютрите и да взимаш парите. Но една нощ във клуба влязоха две мадами, които явно се връщаха от някакво парти. Едната беше доста слаба, с малки гърди и дълги, стройни крака, а другата - със закръглен задник и чифт цици, които опъваха блузката й като че ли бе напъхала дини под нея. - Сигурно е доста самотно да стоиш тук цяла нощ без компания, а? Тя се облегна на бюрото, показвайки ми дълбоко си деколте, от което дините й направо изскочиха навън. Курът ми "удари камбаната", но не казах нищо, а и не знаех какво да отвърна. Двете бяха толкова горещи, че... явно не си бяха наваксали на партито, защото Лили се облегна на рецепцията още повече, почти лягайки на нея и пъхна език в устата ми. Другата я заобиколи и идвайки при мен, започна да разтрива слабините ми. - Момичета... да заключим вратата, а?(слава богу нямаше никой) Двете веднага одобриха идеята, аз завъртях табелката на вратата “Отворено” наобратно и миг по-късно те вече лежаха в поза 69 пред мен. Останах сам, докато гледах как Деси лиже путката на Лили и дразни клитора й с език. Приятелката й обаче не оставаше по-назад и също дразнеше меките й части с език. Чудех се дали двете не са лесбийки, които си търсят някой само да ги гледа и реших да разбера. Приближих се до задника на Деси и я пляснах по дупето. Тя плъзна ръце по възглавничките си, пръстите й попаднаха още по-надолу и тя силно разтвори двете си срамни устни. Розовината й отвътре лъсна. Аз напъхах главичката на кура си вътре и тя изстена. Това не ме спря и заврях и останалата част от хуя си в мъхестата й прасковка. Деси пак изохка и аз започнах да я работя отзад. Тъй като сега Лили нямаше как да лиже путката й, се зае да облизва ташаците ми. Това беше любимата ми поза – две жени в 69, да чукам горната, докато долната се забавлява с топките ми. Деси бе вдигнала глава от катеричката на Лили и тя, полудяла от липсата на допир в подобен момент, започна да вика с ташаците ми в устата си: - Плиши ме, плиши ме... ... което трябваше да означава “ближи ме, ближи ме”. Изричайки “ме”, за да оформи “м”-то, тя така плътно прилепи устни в топките ми, че почувствах как ще се изпразня. Задържах спермата си в тях, за да не тръгне по кура ми и продължих да чукам Деси. Рекох на шега: - Я кажи още веднъж “ме”. Лили обаче наистина го направи и аз отново усетих как ще се изпразня. Лили разбра намека ми и започна да вика “ме”, “ме”, “ме”, и скоро целите ми ташаци бяха обсипани с целувки. Тя плъзна език точно по границата между топките и кура ми, който се надигаше и спадаше от възбуда. - Леле, колко си се надървил! Тази реплика така накара сперматозоидите ми да скочат, че вече не успях да ги задържа в убежището им и те тръгнаха на дълга разходка по кура ми. Разбрах, че скоро ще излязат и от него и затова взех радикално решение: - Сега ще те ебем в гъза! Бързо измъкнах члена си от хралупата й и допрях главичката му в ануса й. Напънах, тя хлътна вътре и сред виковете на Деси й го надянах до края. Лили се поизтегли малко нагоре, за да може и сега да лиже мъдетата ми. Тя ги пое в устата си и завъртя език по тях. Лапаше ту левия ми тестис, ту десния, после целите ги натъпкваше в устата си и когато ги пускаше, ефектно пукаше с тях, което ме изкарваше от равновесие. Вдигна ръка и не видях накъде я насочва, но много скоро разбрах. Помилва полукълбетата ми и втикна средния си пръст между тях. Започна да ме пипа по дупката отзад, да целува бедрата на Деси, клитора й и топките ми. Те ми се люлееха, но тя ги лапваше и задържаше в устата си. - О-ох, Лили, стига, че ми идва... Вместо това обаче, тя шумно ме замляска по кура. Целуваше едновременно и моя кур и нейното дупе. Извади език и го постави на долния край на задника й. Протегна го малко нагоре и го опря в кура ми. Така докато шибах Деси отзад, аз сам разхождах целия си пенис по езика й. - О-о, Лили, не издържам вече... - Аз нищо не правя... И беше права. Тя нищо не правеше; само бе залепила език за ръба на гъза на Деси и дори не го мърдаше. А аз полудявах! От това усещане зашибах приятелката й толкова силно, че тя се загърчи неистово. Само че не успях да направя и 5 фрикции и почувствах, че сперматозоидите ми са на края на кура ми. Измъкнах го светкавично и започнах да се празня между двете й бузки. Кремът ми удряше ануса й, капеше по путката й и накрая се стичаше в устата на Лили. - Искам и аз... Тя се извъртя и аз насочих второто изригване към Деси, която зяпна срещу мен, но пое само половината, защото другата половина ороси лицето й. - Вдигни глава! Тя го стори и разтвори устни още повече. Третият залп се вля направо вътре. Тя примлясна щастливо и като се наведе да целуне Лили, изплю в устата й цялата си порция сперма. Лили я прие охотно, а после целуна Деси, която изсмука от устата й всичката течност. Тя вдигна глава към мен и отвори леко устни да ми покаже как секретът ми се стича от устните й по брадичката й и капе по гърдите й. Лили веднага започна да облизва циците й, поемайки соковете ми. Аз хванах кичур от прекрасната й, лъскава коса и избърсах с нея кура си. Без да обръща внимание на това, Лили продължи да лиже зърната на Деси. Деси пък продължаваше да пуска по малко сперма от устата си и когато тя паднеше на гърдите й, Лили я изблизваше. Гледайки как двете момичета се къпят и забавляват със слузта ми, аз се надървях отново.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 28 Фев 2006, 22:53 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Лина още от “детската” сме като сестри. После учихме в една паралелка чак до абитурентския и пак заедно започнахме да гледаме пишките на момчетата, когато бяхме едва във … клас. Абе, винаги сме били прекалено развити за възрастта си, луди пичета, които на никого не цепеха басма и нямаха страх от нищо. В гимназията, както може би се досещате, бяхме абсолютния хит сред момчетата. Преподаветелите там още ни помнят с голямата оргия, която спретнахме в десети клас в кабинета по химия. Десет от най-оборотните момчета в цялото даскало, строени чистак голи в редичка, с надървени пацоци и цялото това “стълБотворение” в чест само на две късметлийки – моя милост и Лина. По “петица” на човек! Тогава едва не ни изключиха от даскало… Ех, сладки спомени. Сега с Лина продължаваме да сме като дупе и гащи, но игричките ни вече са доста по-сериозни. Много отдавна сме претръпнали и двете на тема “ортодоксален секс по двойки” и ни е далеч по-интересно да го правим заедно, както и всичко останало, менкайки си партньорите, които в доста от случаите, както се досещате, са повечко от двама. Абе, който не е опитал “група”, значи не е живял пълноценно…! Последният път забърсахме двама пичове направо от една бензиностанция, докато чакахме на опашката да заредим. Те се кълчеха и дуеха пред нас в страхотното си БМВ-кабрио, доста по-нов модел от нашето собствено, и нарочно говореха на висок глас за сексуалните си подвизи, така че да ги чуем. Това ни вбеси, но и развесели. Двамата бяха от типа: “надувки с лъскави играчки и много въздух за изпусксане”. С Лина адски си падахме да пукаме такива “балонари”! Само един поглед ни беше достатъчен, за да се разберем. После Лина ги замери с един презерватив. Аз също се включих в обстрела. Приятелката ми се оказа по-точната стрелкиня и целна единия надувко баш по тиквата. Но по-интересното беше начина, по който реагираха двамцата, щом видяха с какво ги целим. Изчервиха се буквално за секунди и заприличаха на срамежливи ученички. Трябваше да положат грандиозни усилия, за да възвърнат позачезналото си самочувствие, докато ние с моята любима приятелка се скъсвахме от смях. Разбрахме се да дойдат в нашия апартамент – винаги гледахме екшъна да е на наш терен, щото все пак всякакви ги има, както се казва. Тези, двамцата, обаче ни бяха ясни. Бяхме решили направо да ги побъркаме, но те пък взеха че се оказаха такива душички, че малко се размекнахме… Вкарахме ги директно в огромната ни спалня, която бяхме кръстили “Бърлогата на тигриците” и бързо ги съблякохме голи-голенички. Още преди да им бяхме направили нещо обаче, сладурчетата вече ги бяха надървили като за световно, сякаш само от въздуха, който издишвахме с Лина. Настанихме ги, като в театър, на леглото и им спретнахме шеметно лесби-шоу. Някои от позите, които им демонстрирахме, май ги нямаше дори и в най-шантавите им еротични фантазии. А когато Лина втъкна запалената пура с отрязания край в ануса си, а сетне изкара дима през другия си процеп, единият така се разгорещи, лъскайки като пощурял на чекия керестето си, че взе, че оцапа мокета в спалнята със спермата си. На нас обаче това ни беше и целта – искахме малко да “източим” от възбудата им, за да са по-работоспособни след това. Донякъде това свърши работа… По един скоростен минет и в следващият момент с Лина вече обяздвахме набъбналите им отново пениси в див галоп. Обичахме да друскаме цици една до друга и да се лигавим с езичета. Обожаваме и да се гледаме една друга, докато се връткаме. Аз лично се чувствам така, сякаш съзерцавам себе си отстрани и зная, че и с Лина е така… Научихме ги как да синхронизират тласъците си в “сандвич” и двечките една след друга се подложихме на тази божествена “диета”. Адски се възбуждам, когато двата кура се потриват един в друг през преградката между ануса и пичката ми. А точно тия двата бяха от типа “тлъсти боздуганлии”, както наричаме с Лина “членовете” на клуб “20-сет, и отгоре, сантима”! Успяха да ни изпразнят преди втория си тек и за награда им позволихме да ни се изцвъкат в устенцата. То, не, че и ние не го искахме – с Лина обожаваме две неща повече от всичко: сладолед и прясна спермичка… !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006, 15:48 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Каде утидоха сексолозите на форума що не пишите тук.. :?:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006, 20:22 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Глава 1

Беше толкова хубаво...

Казвам се Мария, сега съм на 19 години. Висока съм 165 около 42 килограма с дълга руса коса, малки стегнати гърди и по мое мнение хубаво дупе. Всичко започна преди година, тогава бях почти на 18. Не познавам истинската си майка, починала е когато съм била на 5 месеца. Малко след като навърших 6 баща ми се ожени за Ана. Още от начало, аз и Ана се сприятелихме и бяхме почти неразделни. Тя беше всичко това което съм искала да бъда, красива, интелигентна и забавна. Ние двете често оставяме сами, защото работата на баща ми е такава, че той доста често отсъства от вкъщи (той е международен шофьор). Но нека ви разкажа повече за Ана. Тя е висока около 174-176 см. с тъмна гъста коса, на дължина достига малко под раменета й. Има голям бюст, такъв за какъвто винаги съм мечтала, понеже моят е много малък. На кратко тя е много красива жена, на която никога не й е липсвало мъжко внимание. Но нека ви разкажа как започна всичко. Беше толкова хубаво... Един ден през юни татко замина за Германия и щеше да отсъства почти седница. Аз бях в лятна ваканция, а Ана беше в отпуска. Вечерта гледахме филм и си легнахме някъде към 11. На сутринта излязохме на пазар. Аз исках да си купя нов бански, а Ана дойде с мен за компания. Обикаляхме почти цял ден, докато в един магазин не си харесах два много хубави бански. Единият беше морско син, а другия черен. И двата бяха хубави, но синия беше много изрязах и щеше да ме е много срам да се покажа на плажа с него. Затова помолих да ми дадат да пробвам черният. Влязох в съблекалнята и си сложих банския. Много ми хареса как ми стои и казах на Ана, че него ще вземем. Тя влезе вътре при мен със синият бански и попита няма ли и него да пробвам. Аз се подърпах малко но се навих. Но когато се опитах да сваля горнището, то заяде и Ана дойде да ми помогне. Застана зад мен в тясната съблекалня и много нежно го свали. Досега не бях се чувствала така. Допирът на ръцете й по кожата ми, тясното помещение и топлият и дъх ме подлудиха. Почти не усетих как но се възбудих много силно. Цялото ми тяло се вцепени. Тя сигурно усети какво става, защото леко ме докосна по рамената и ме обърна с лице към нея. След това бавно се спусна и застана на колене. Посегна с две ръце и нежно ми свали долнището. Засрамих се от нея, че ме вижда гола и се изчервих опитах се да се покрия с ръце и се извърнах леко настрани, пък и не исках да види че съм се подмокрила от възбуда, въпреки че сигурно тя вече беше забелязала. Ана взе синия бански и ми помогна да си го сложа. Огледа ме много внимателно и каза, че той разкрива моята женственност по добре, затова ще вземем него. Аз се съгласих и се отправихме към вкъщи. Вечерта ме беше много срам, а Ана се държеше все едно нищо не е станало. Отново си легнахме, някъде около 11 часа и почти бях заспала, когато заваля силен дъжд и започнаха да гърмят силно гръмотевици. Винаги съм се стряскала от тях затова отидох при Ана и я помолих да остана при нея. Тя ми каза да дойда и ми направи място до нея. Времето беше топло, но въпреки това с изненада разбрах, че тя спи само по бикини(прашки), дори без сутиен. На слабата светлина тялото и излъчваше още по голям сексапил. Легнах с гръб към нея, а тя се приближи към мен и ме прегърна притискайки ме силно към себе си. Тениската с която спя се беше набрала и гърдите и бяха допряли до кажата ми. Беше невероятно. Усещах как й бие сърцето и за втори път днес цялото ми тяло се разтресе от неконтролируема възбуда. Бавно спуснах ръка между краката си и започнах да я движа в ритъма на сърцето й. Опитвах се да не шавам много за да не я събудя, но не ми беше по силите. Сигурно ме е усетила защото в един миг тя се надигна и ме попита какво правя. Аз се опитах да я убедя, че съм сънувала нещо, но тя едва ли ми повярва. На сутринта след закуска реших да си взема душ, когато Ана ми каза, че също е имала токова намерение. Предложих й да влезе преди мен в банята, но тя се усмихна и ми каза да влезем и двете - заедно. Опитах се да кажа нещо, но не се получи. Беше ми много странно. Ана бързо се съблече и пред мен се разкри невероятна гледка. Невероятно красива жена на 32 години (на толкова беше тогава), с прекрасни големи гърди и стегнато дупе. Тялото и беше в отлична форма, защото обичаше да се потдържа със всякакви упражнения. Аз се съблякох и се опитах да се прекрия с ръце. Ана ме хвана за ръката и ми каза, че няма от какво да се срамувам и, че съм имала много хубаво тяло. Аз и се доверих и двете влязохме под душа. През цялото време не можех да откъсна очи от нея. Начина по който се докосваше докато държеше сапуна, пяната която се стичаше по тялото й, достигайки до най съкровенните й кътчета. Ана разбра, какво става и ме попита дали я харесвам. Аз се вцепених от изненада, не очаквах такава директност, погледнах леко в пода и й отговорих положително. Тя се приближи към мен и ме целуна по бузата, след това ме прегърна казвайки, че и тя много ме харесва. След това ме погледна в очите и ме целуна по усните. Не знаех как да реагирам и просто се вцепених. Ана прокара ръка и я пъхна между краката ми. Усещането беше невероятно. За първи път в живота си изпитвах такава наслада. Тя ме погледна и в очите и прочетох същото което и тя е прочела в моите, желание. В следващият миг тя ме прикани да легна по гръб и аз се съгласих. Ана се приближи и раздалечи бедрата ми, след това нежно прокара език между тях. После усетих как пъха пръстче в мен навлизайки все по навътре и по навътре. Свърших почти веднага. Цялото ми тяло се тресеше, а аз не можех да контролирам виковете си на удоволствие. Ана ме прегърна нежно и ме целуна първо по вратът, а после и по усните. Изживяването бе невероятно за първи път в живота си се чувствах толкова жива, толкова желана и красива и тя го знаеше, знаеше че ми е доставила най- голямата наслада. Мисля, че от този момент нашите отношения преминаха в нещо ново, нещо много красиво и приятно.

Глава 2

Изгарящо желание...

Наближаваше края на ваканцията, последните дни на Август. Баща ми замина на поредната дестинация до някъкви ферми в Испания, а от там щеше да продължи за Португалия. На двете с Ана не ни се чакаше в градът, затова въпреки, че вече беше краят на сезона, двете отидохме на море. Веднага след като се настанихме в хотела, Ана и аз решихме да отигем на плаж. Извадихме си от багажа банските и си ги сложихме. Аз бях с новият си, тъмно син. Ана беше с един много стилен, черен бански. Дългите и крака изглеждаха убийствено, а прашките се губеха в прекрасното й дупе. Тази гледка ме подлуди. Приближих се към нея и я прегърнах. Прокарах нежно езиче по вратлето й, после бавно пъхнах едната си ръка в долнището на банският й. Ана разбра, че съм силно възбудена и ме остави да задоволя сексуалният си глад. Разкопчах горнището й и започнах с езиче леко да гъделичкам зърната на гърдите й, като междувременно не спирах да я галя между краката. Всичко това доставяше голямо удоволствие на Ана. Тя се беше възбудила много силно. Дишаше тежко и от време на време тихичко прошепваше името ми. Спуснах и другата си ръка и пъхнах едно пръстче и в дупето й. Тя реагира учудено на това мое действие. Досега никога не съм поемала аз инициятивата но този път беше различно, чувствах изгарящо желание... След около 5 мин. цялото й тяло се разтресе и Ана се отпусна лягайки на леглото. Стоя неподвижно неколко секунди, след което протегна ръка към мен и ми каза до дойда при нея. Аз легнах до нея, а тя ме обърна по очи. Смъкна долнището ми и започна да ме целува по гърбът. След около минутка Ана се изправи и ми каза да не мърдам, извади някъкъв крем от чантата си. Намаза ми дупето с него след което пъхна две пръстчета и започна да ми става все по хубаво и по хубаво. Това продължи известно време, посля тя се протегна и взе бутилката вино което си бяхме купили. Намаза ми пак дупето с кремът, след което и гърлото на бутилката. Каза, че в началото леко ще ме заболи но после ще ми хареса, и беше права. Тя вкара много внимателно само 2-3 см от гърлото на бутилката, чувството беше странно. В началото ме заболя силно но после това ми доставяше неописуемо щастие и наслада. Ана пъхаше само върхът, за да не ме заболи. Тя лежеше отгоре ми шепнеше ми прекрасни неща в ухото и движеше много нежно любовният предмет. Свърших бурно, в невероятен екстаз. Тя се отпусна до мен на леглото, прегърна ме нежно обхващайки ме между бедрата си и започна да ме целува. Тогава не се сещахме за плаж, не се сещахме за нищо. Бяхме сами. Сами на селият свят. Всичко беше прекрасно, вълшебно... Вечерта се събудихме някъде съм 9, ядохме сандвич в стаята след което решихме да направим едно нощтно къпане. Взехме си плажните чанти и се отправихме към брегът. Там беше слабо осветено, а вече се беше стъмнило. По пясъка се разхожаха само две влюбени двойки хванати за ръце. Двете се отправихме към краят на плажа където нямаше никой. Оставихме си нещата и влязохме във водата. Тя беше спокойна и много топла. Седнахме до брегът, прегърнахме се и вперихме поглед в звездите. Беше много красиво. Водата галеше кожата ми, а пясъкът ме гъделичкаше по дупето. По едно време Ана се изправи и с грациозни движения свали банският си, хвърли го на брега, погледна ме страстно, усмихна се и ми прати въздушна целувка, след това влезе навътре във водата. Разбрах какво иска и се съблякох. Влязох навъре в морето, при нея скочих й на вратът и я обгърнах с бедрата си. Тя ме събори във водата, след което се потопи, застана между краката ми и започна да прави балончета. Чувството беше много странно, но и приятно. Бяхме се прегърнали във водата, когато от брегът се чуха гласове. На около 30 метра от нас едно момче и едно момиче, на възраст някъде колкото мен се целуваха прегърнати. Те очевидно не знаеха за нас, защото беше тъмно, а багажът ни на плажа не се виждаше. Лунната светлина обаче ни позволяваше на нас да ги видим. Момчето беше високо около 175 слабо сложено, с тъмна коса. Момичето беше висока колкото мен с дълга също тъмна коса. Целувките им бързо прерастнаха в любовна игра, прелюдия към нещо друго... С Ана гледахме тихо какво правят, без дори да помръднем. Момичето свали панталоните на приятелят си, а той се беше вече възбудил. Тя хвана пениса му с една ръка, след което го поднесе към устата си. Това явно му доставяше удоволсвие, защото той изстена блаженно и се отпусна по гръб на плажа. После момичето се съблече и застана отгоре му. Телата им изглеждаха фантастично двамата го правеха много нежно, с невероятен плам. Очевидно имаха силни чувства един към друг. След малко усетих Ана да ме обгръща с ръце и започна да масажира клиторът ми. Беше фантастично, на няклко метра от мен едно момче и едно момиче правят секс, а Ана ме задоволява във водата на плажа. След малко всичко свърши и те се облякоха и си тръгнаха, а ние с Ана стояхме голи на брега и ги гледахме как се отдълечават, хванати за ръце. За първи път виждах на живо как някой прави любов. Беше прекрасно, като в сън...

Глава 3

Греховни мисли...

Времето се беше развалило. Валеше силен дъжд и както изглеждаше нямаше скоро да спре. На плаж днеска нямаше да се ходи и щяхме да останем в хотела цял ден. Двете с Ана решихме да слезем до ресторанта за да закусим след което ще решим какво да правим. Обух си дънките и една тениска, а Ана облече една бяла ефирна рокля. Големият и бюст се открояваше и понеже беше без сутиен се очертаваха зърната на гърдите й. Бедрата й се разкрива, загатвайки за съкровището което се криеше между тях. Гъстите й черни коси се спускаха по раменете й, галейки нежната й кожа. Приличаше на кралица, дошла при простололюдието за да им достави удоволствие и за да ги накара да я боготворят. Двете излязохме от стаята и слязохме до ресторанта. Там ни обслужи едно много приятно момиче което много ми заприлича на оново от плажа снощи. Същото хубаво тяло, кестенява коса (вечерта на можах да определя точно цвета), стегнато дупе и гърди малки като моите. Беше много учтива и усмихната, с Ана се запознахме с нея. Казваше се Мими (от Милена) и беше от София също като нас. Лятото е дошла на морето с приятелят си за да поработят в някое заведение и да изкарат някой лев. След закуска се разделихме с Мими и Ана предложи да отидем на масаж. С радост се съгласих на тази нейна идея. В хотела имаше две масажистки, за които бяхме чули от други гости на хотела, че са много способни. Влязохме в салона за масаж, изненадващо нямаше други клиенти, сигурно защото беше рано и повечето хора в момента спят. Още като влязохме от вратата ни посрещна Силвия, така се казваше масажистката която беше на смяна. Тя е висока колкото Ана с катранено черна коса вързана на опашка, сини очи и хубаво тяло с прекрасен бюст който допълнително подчертава нейната женственост. На възраст Силвия беше на не повече от 23 може би 24 години и доколкото разбрах е от Пловдив. Тя усмихната покани една от нас да легнге на масата докато другата ако желае може да изчака навън. Ана обясни, че ми е втора майка и вече ме е виждала гола, както и аз нея и не се срамуваме една от друга. Силвия се усмихна и каза че щом желаем може другата от нас да изчака вътре. Аз реших да съм втора и Ана с готовност се запъти към масата. Силвия я помоли да се съблече и да легне. Ана свали роклята си след което смъкна бикините си и се разположи удобно. Масажистката взе един лусион и бавно започна да го втрива в кожата й. Ана издаваше звуци на удоволствие, такива каквито издава когато двете правим любов. Цялата тази ситуация, стенанията, това да гледам как красива жена докосва голата Ана, доставяйки и такава наслада ме възбуди. Гледката беше прекрасна, Силвия нежно докосваше раменете на Ана, прокарваше ръце по цялото и тяло, галейки бедрата и дупето й. Униформата на Силвия включваше къса поло, която разкриваше пред мен стройните и крака, които идеално допълваха красивото й тяло. В този момент аз силно желаех не само Ана но и Силвия, този копнеж ме завладя, в този миг, бях покорена от греховни мисли... След като Силвия приключи с масажа на Ана дойде и моят ред. Беше като дългоочаквано събитие, нещо като дар, бях силно възбудена и с радост бих се оставила в рацете на това момиче. Съблякох се и с готовност легнах на масата. Силвия покри тялото ми с приятно ухаещ лусион и започна да описва нежни въртеливи движения които ми доставяха неочаквано голяма наслада. Трябва да се признае, Силвия беше истинска професионалистка, която знаеше как да докосва една жена за да се отпусне и наслади на нейните способности. Ана вече твърде добре пзнаваше моята сексуалност и разбра за влечението ми към пловдивчанката. Ана се изправи и се доближи до Силвия, след което нежно я погали по бедрата. Това беше неочаквано за масажистката и тя се отдръпна изненадана. Ана й каза, че е много привлекателна и изпитваме към нея силно желание. Тя обясни, че е убидена от това наше отношение и ни помоли да напуснем, с твърд но не много решителен глас. Това не отказа Ана която й предложи да затворим салона за малко, а Силвия да получи двоен хонорар. Тук на масажистката започнаха да й шават очите навсякъде из стаята, незнаейки как да постъпи. Ана се доближи още до Силвия бръкна с ръка под полата й и каза на ухото на Силвия, че й обещава освен двойният хонорар тя да получе и колосално удоволствие, след което очевидно проникна с пръст в нея, защото Силвия издаде приглушен звук на удоволствие и притвори очи. После Ана отиде до вратата и я заключи. За втори път в рамките на 30 мин. си свали роклята и смъкна бикините, приближавайки се с невероятен сексапил към нас. Междувременно аз бях се изправила до Силвия и я галех с едната ръка по гърдите, а с другата бях бръкнала в стегнатото й дупе. Ана пъхна ръка под полата й и започна на гали клитора й с нежни отработени движения, за които лично гарантирам са феноменални. Така продължихме да я стимолираме отпред и отзад, докато Силвия не достигна до кулминацията. Когато момента настъпи, тя извика силно от удоволствие и се отпусна назад сядайки на работната й масичка. Ана й подаде пръстчетата с които й бе доставила тази наслада, а Силвия с радост ги пое в устата си и ги засмука. Откопчах й ризата, а тя беше без сутиен. Гърдите е бияха като от корицата на списание, съвършенни. Сигурно и Ана мислеше така, защото веднага ги хвана и започна да ги масажира. Красивата масажистка бързо си свали полата, след което й смъкнах бикините. Ана я обърна към мен и й каза да ме излиже. Аз легнах отново на масичката, а Силвия прокара езиче по клитора ми заигравайки се по този начин. Ана застана над мен така, че да мога да достигам с устни до "котенцето" й. Беше изумително, докато лижех моят идеал за жена - Ана, друга също токова съвършенна красавица се беше заиграла с езиче по клитора ми. Само от мисълта можех да свърша, но се сега това беше реалност и аз изразих със силни любовни стенания своят оргазъм. С Ана бяхме свършили почти еновременно защото с нея озвучихме помещението, таке все едно се снимаше порно филм. Ана подаде обещаните пари на Силвия, погалия я по гърдите и й каза, че по добро обслужване в хотел, никъде другаде не са и предлагали. След което двете с нея се облякохме и се качихме в стаята за да се изкъпем. Все пак не беше толкова лошо, че времето се беше развалило. С Ана си прекарвахме добре, или е по точно да се определи като задоволително. О, да... много задоволително!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006, 20:24 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Надявам се да ви харесват разказите опитвам се да задоволя вкуса на всеки...защото то все пак хора много мнения също на един може да не му харесва на друг да му харесва примерно последния разказ :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006, 20:39 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Гребната база в Пловдив

Гребната база в Пловдив открай време си е рай за спортуващите, а също и за хората, които си търсят място, където да се понатиснат с гаджето, но аз и понятие си нямах, че може да "чукна" нещо точно там. Всяка седмица ходя да бягам поне по два пъти на Гребната база, но вместо по пистата, предпочитам алеята край реката - по-спокойно е по принцип, освен в случаите, когато някой гимназист с ганджа, или пък двойка заблудени пенсионери забият натам.

Веднъж пробягах по-голямо разстояние от обикновено – в работата ме бяха ядосали сериозно и търсех да си изкарам ядовете навън. Намерих повече, отколкото бях очаквал обаче. Гребната отдавна беше останала зад гърба ми и се движех през някаква рядка горица, когато ми се счу нешо като говор и смях, а също и звуци като при целуване – не можеше да има грешка. Свих към реката, откъдето идваше шума, преминах през някой и друг шубрак, и се озовах до една полянка, където заковах на място, защото гледката си я биваше. Момче и момиче на по 20 - 25 години се бяха излегнали на едно одеяло и той в момента точно сваляше последната, по-съществена част от облеклото й - къси панталонки, под които не се виждаше и помен от бельо. От кръста нагоре вече беше гола и видях, че е страшно сексапилна мацка - дребна на ръст, но с доста едри гърди, тънка талия и заоблено дупе. Беше с късо подстригана руса коса и хубави, зелени очи. За щастие, тя беше прекалено заета да охка от удоволствие, а той да й ближе сливката, та никой от двамата не успя да ме забележи как се прикрих зад един храсталак, ококорил развълнувано дзъркели.

След секунда ролите се размениха: тя го бутна да легне под нея, смъкна му шортите и извади на бял свят 20, сантиметров надървен хуй, който веднага налапа. Пое го почти целия в ненаситната си, малка устичка. Беше се надупила точно срещу мене и аз самия усетих как се възбуждам страшно много, докато наблюдавах мократа й, розова сливка да се поклаща докато го смучеше, изпъкнала отзад между краката й.

В този момент изглежда съм се подал твърде много от храста, защото приятеля й изведнъж извика и се надигна от мястото си:
- Ел, Елеонора, някакъв перверзник ни гледа!
Тя се обърна веднага, без обаче да се опитва да се покрие по някакъв начин или да показва уплаха:
- Изглежда ми сладък, бебчо. Защо да не го поканим да се присъедини към нас, нали винаги ми опяваш, че искаш тройка?
- Тройка, ама с друга жена и ти много добре го знаеш!
- Добре, де, нали знаеш АЗ каква тройка искам? Ако се навиеш, сега ти обещавам, че аз ще уговоря Катя от службата, да изпълним всичките ти блянове!
- Ммм... добре, но да знаеш, че ще си го изпълниш това обещание.

Момичето се надигна с едно движение и се приближи към мене, протягайки ръка да се здрависаме, и сякаш въобще не забелязваше, че е чисто гола:
- Здрасти аз съм Елеонора, а това е гаджето ми Красимир. Искаш ли да се чукаш с мене? Той няма нищо против, нали го чу.
След около 20 секунди, през които се опитвах да си възвърна дар словото от това, което ми се случваше, успях все пак да кимна за потвърждение. Тогава голата млада жена пред мен ме придърпа към себе си и впи устни в моите. Целувката беше дълга, влажна и гореща, и сякаш премахна всичките ми задръжки. Смъкнах тениската, докато тя плъзна устни по гърдите ми и стигна до късия ми панталон. Дръпна го и го смъкна заедно с боксерките. Моите собствени 20 сантиметра щръкнаха пред лицето й и тя ги засмука бавно, като първо облизаваше главичката, а после започна да се движи, поемайки го все по-дълбоко в гърлото си. От всмукванията й почувствах да ме облива гореща вълна от главата до петите и бавно се отпуснах на одеялото, давайки й пространство за работа. Тогава обаче Красимир се надигна и мина зад нея. И докато тя продължаваше да ми духа, той се намести зад нея и зарови члена си дълбоко в мократа й сливка.

Тя почти се задави от тази неочаквана тръпка, но приятелят й вече я помпаше равномерно. Тялото й започна да се поклаща ритмично и тя пак налапа пениса ми, всмуквайки го с точно същата скорост, с която приятелят й трамбоваше сливката й.

След малко тя се надигна леко от мене и застена силно, защото Красимир я гъчкаше яко. След секунда я видях да изпищява беззвучно, когато стигна до оргазъм.
- Мой ред е!
От мен ли беше излязла тази реплика!? Не можех да се позная. Но младата жена веднага се изхлузи от хватката на гаджето си и се плъзна, заставайки над мене. Сега големите й гърди бяха точно пред лицето ми и аз я сграбчих за ханша, насочвайки пениса си в нея, докато тя се отпусна отгоре му изведнъж, с доволна въздишка. Сливата й беше цялата просмукана от влага, но беше ясно, че още не е задоволена, защото веднага започна да се повдига и нанизва на хуя ми в бясно темпо.

Приятелят й се приближи до нея и подаде хуя си в устата й, а тя с кеф засмука собствените си секрети.
- Готова ли си за сандвича, мила?
Красимир се усмихваше зловещо, докато се надвесваше над нея и я потупваше по дупето, плъзгайки пръста към ануса й.
- Не мога да повярвам, че ще ми разпечатват гъза, докато правя тройка с двама мъже! Това си е направо като два подаръка на цената на един! Красимир мина зад нея и коленичи, прихващайки я с една ръка през кръста, за да я накара да спре да се движи. Тя замръзна веднага – хуя ми беше потънал до дъно в мократа й пичка. Той навлажни два пръста и аз усетих как те се плъзват през халката на ануса й, допирайки се до моя хуй през преградата. След секунда хуя му ги замести, преминавайки почти без съпротива през халката й и потъвайки докрай вътре в ректума. Бяхме я изпълнили цялата и можех само да гадая колко я боли, съдейки по изкривеното й лице.

Започнахме да се движим – отначало бавно, после все по-бързо, докато нейните стонове от болка се смениха с такива на удоволствие и тя сама започна да ни подканя: "По-силно! Още, още! Аааааа, да, супер е, давай..."

В един момент усетих, че гаджето й се празни, пълнейки правото й черво със сперма. Той се отдръпна и тогава дойде моят ред! Измъкнах се от нея и изригнах върху корема й, а сладураната се надвеси над мене и облиза пениса ми с език, поглъщайки всичко, което беше останало по него.

Нахлузих си дрехите и се отправих бавно обратно към къщи – след подобно "упражнение" нямах сили не само да бягам, ами и да вървя.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Мар 2006, 20:46 
Аватар
интересни са давай още :) тоя последния не е много ама все пак :)

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
 Заглавие: В офиса
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 13:18 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

В офиса

Прикривайки прозявката си, хвърлих едно око на часовника - минаваше 18 и 30. Когато преди една седмица бях убедила шефа си, че имам нужда от собствен офис и от още един сътрудник, дори и не предполагах в каква каша се набърквам. Бяхме пуснали обява във вестника и в резултат на това вече три часа изслушвах желаещи, искащи, и в повечето случаи неподходящи кандидати. Бях отегчена до мозъка на костите си и дори не обръщах особено внимание на това, което ми говореха.
- Благодаря, че дойдохте, ще ви се обадим. Следващия.

Докато чаках да влезе поредния кандидат за работа, огледах новия си офис с известно задоволство. Е, не беше голям, но пък беше отделен с врата и прозорци със завеси от големия офис, а и си беше лично мой! Можех, когато пожелая да се изолирам от останалите си колеги и да правя каквото си искам.

- Добър ден.
Огледах влезлия младеж с око на познавачка. Като повечето жени на 31 години в страната, които все още не са женени и аз нямах особени задръжки по отношение на сексуалния си живот. Забивах всеки, който ми допаднеше и после го чупех също толкова бързо, колкото го бях омаяла. Можех да си позволя подобно поведение, защото външността ми повече подхождаше на гимназистка - къса, права, черна коса, която обикновено подстригвах "по момчешки", само, за да изглеждам по щура (= млада), сини като незабравки очи, вървящи с невинен поглед, който бях усъвършенствала сама, и всичко това съчетано с убийствено тяло на професионален модел - фини, изваяни, дълги, крака, слаб задник и талия, която би накарала повечето ни чалга певици да завият от завист, и малки, заострени, но доста добре очертани, а и подчертани с облеклото, гърди.
Дадох възможност на влезлия млад мъж да оцени всичко това, защото и него си го биваше - висок, мускулест, но не с едрата конструкция на културист, а с изваяното тяло на атлет. Руса коса и тъмни очи допълваха портрета.

След като го пропуснах да влезе и му посочих стола до бюрото, аз самата се отправих към креслото си, като въртях задник в тясната пола и наблюдавах реакцията му с периферното си зрение.
- Добре. Разкажете ми за себе си...
Интервюто се проточи, защото аз не слушах особено внимателно това, което той ми обясняваше, а се опитвах да си представя как изглежда гол. Именно затова в първия момент не схванах смисъла на репликата му, която нямаше нищо общо с интервюто.
- Освен това съм готов да те чукам веднага, тук, и върху бюрото ти, ако ме назначиш.
- Моля?!?!?
- Извинявай... не исках да те стресна, но ти така ме гледаш, откакто влезнах, че... просто ми се стори естествено да ти го кажа. А и никога не съм правил така досега, но ти си без съмнение най-сексапилната шефка, която човек би могъл да има. Просто не можах да се сдържа...

В продължение на няколко безкрайни секунди аз го гледах и се чудех, как е най-правилно да се реагира на подобно нахалство. Комплиментът му обаче ме беше настроил великодушно, а и защо да отлагам нещо, което така или иначе планирах да направя? Станах от стола си, отидох до вратата и я заключих, след което затъмних прозорците, и се обърнах към него. Изражението ми беше повече от красноречиво. Минах пред стола му и като се надигнах, седнах на бюрото си, точно пред него, и разтворих краката си.
- Добре тогава, покажи ми какво можеш.
Той се наведе напред и като запретна полата ми, извади на бял свят бельото ми. Носех черни прашки, а под късата пола бях обута с черни чорапи, но без жартиери. Той прихвана прашките ми и с моя помощ ги смъкна, откривайки черно, добре оформено храстче и розова, влажна бразда. Навеждайки се напред, той прилепи устните си към срамните ми устни и аз усетих езика му да се плъзва дълбоко в мен. Потреперих и усетих как той задвижва езика си напред-назад, като същевременно ме всмукваше мощно, сякаш искаше да изтръгне соковете от тялото ми.

Трябваха му само няколко секунди за да успее - под непрекъснатите атаки на езика му, който ту се движеше напред-назад в процепа ми, ту се спираше, трептейки върху клитора, аз бързо-бързо се подмокрих от кеф. Никой мъж не ме беше близал така досега и аз се облегнах с ръце назад върху бюрото, извивайки тялото си в дъга от удоволствие и хапейки устни, за да не извикам. Усетих ръцете му да разтварят бедрата ми максимално, да се плъзгат нагоре по ризата ми, насочвайки се към гърдите ми. Без да спира да ме ближе и смуче едновременно, той разкопча копчетата й и измъкна бързо двете полукълба от обвивката на сутиена, без да си дава труда да го сваля или дори да го разкопчае. От врязалата се в плътта ми коприна се възбудих дори повече, докато ръцете му мачкаха гърдите ми и стискаха зърната им в ритъма, в който езика му не спираше да се плъзга в мен. Изведнъж прехапах устни и усетих оргазма да ме разтърсва, но той не се дръпна, а продължи да всмуква соковете, които избликваха от тялото ми.

Надигнах се от бюрото и го бутнах назад, след което скочих на земята и бързо приклекнах пред него.
- Мой ред е, миличък. Я да видим какво имаш тука… ?!
Разкопчах бързо панталона му и смъкнах бельото, изваждайки на бял свят съвсем приличен, 20-сантиметров хуй, щръкнал и нетърпелив да превземе тялото ми. Засмуках го бавно, поемайки го все по-дълбоко в устата си, докато започнах да се давя, след което се отдръпнах леко и го покрих с целувки от основата до топките.
- Не прекалявай, че ще свърша!Оооооо... - Този стон се изтръгна от гърлото му, докато аз го поемах отново в устата си, движейки се върху него в бърз ритъм.
Извадих го тъкмо навреме и му се усмихнах невинно:
- А, не! Рано е още затова.

Той ми подаде презерватив, който сякаш се беше появил отникъде в ръката му.
- Ама ти май си знаел какво те чака тук, а?
- Винаги съм готов за подобни неща!
Нагласих презерватива върху хуя му и плъзнах устата си върху него, овлажнявайки го със слюнката си. След това се изправих и се извърнах с гръб към него, навеждайки се над бюрото и запретвайки с две ръце полата над кръста си.
- Хайде, давай!
Той ме прихвана с две ръце за кръста, задържайки ме неподвижна и плавно навлезе в мен, потъвайки в мократа ми пичка. Наложи се да се подпра с ръце на бюрото, за да мога да му дам отпор. Едва проникнал докрай, той се отдръпна и започна да ме ебе с мощни, равномерни движения. Ръцете му ме стискаха здраво за кръста за да съм неподвижна, топките му ме пляскаха по задника при всеки тласък и той постепенно ускоряваше темпото, насочвайки се към финала. В един момент усетих, че ръцете му се преместват от кръста върху гърдите ми и прехапах устни, за да сдържа писъците си. Исках този път да свършим едновременно, но ритмичното рендосване така ме беше подпалило, че след малко усетих познатите тръпки на оргазма да разтърсват тялото ми… !

Той ме стискаше все по-силно и по-силно за гърдите, пръстите му мачкаха зърната ми и ми причиняваха болка, но не ми пукаше, защото хуят му, който сякаш се уголемяваше все повече и повече вътре в мен, вече ме пронизваше с почти светлинна скорост. Движенията му бяха толкова мощни, сякаш искаше да ме разпори цялата. Изведнъж усетих хуя му да пулсира и разбрах, че е свършил, когато той ме прикова с едно последно движение към бюрото, сякаш искаше да ме изкорми с горещия си инструмент. За няколко секунди останахме така, след което той се отдръпна от мен и ме обърна към себе си за да се целунем. Това беше първата ни целувка и аз се възхитих на твърдите му, но нежни и страстни устни, като същевременно усетих привкуса на собствените си сокове.

След това отново приклекнах пред него и смъкнах презерватива от хуя му, а после бавно и старателно всмуках, и облизах капчиците бяла течност от главичката и ствола му. Надигнах се и минах зад бюрото, като в движение оправях полата, сутиена и ризата си. Видях, че той се закопча, след което вдигна от земята прашките ми и ги помириса, усмихвайки се.
- Дай ми ги!
- А, не!
- Първо ми кажи получавам ли работата?
- Да, получаваш я, мръснико! А сега си ми дай бельото.
Той се надвеси над бюрото, усмихвайки ми се в лицето ми от една педя разстояние. Отдръпнах се, гледайки го полуучудено, полузасрамено.
- Не бих се притеснявал за бельо, на твое място. Докато работим заедно, то само ще ти пречи… !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Колежката
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 13:19 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Колежката

В офиса имахме парти,малко преди нова година.В службата от няколко месеца работеше едно 21 годишно момиче,много красива,с големи стегнати гърди и отлична фигура.Проблемът беше ,че тя бе много недостъпна.Но когато токът спря...
Всички започнаха да се тюхкат,какво да правят,щракаха запалки,но в офиса нямаше фенер нито свещ.Верчето тъкмо беше излязла от помещението,когато дочух две от по възрастните служителки да се смеят,коментирайки"как ли ще се опрали Вера в тоалетната.
Работя на това място от години и отлично се справих в тъмнината.Напуснах помещението с много и шумни хора и тръгнах по дългия коридор,Когато стигнах тоалетната чух как някои пуска водата на мивката.Видях силуета и съвсем смътно,миеше си ръцете на отворена врата.Сърцето ми се преобърна,внимателно отидох зад нея и я натиснах с тялото си към умивалника.Усетих как кура ми се озова на нивото на цепката на дупето и.Тя се стресна и изпищя.Усетих как се разтрепери цялата.Опита се да се одскубне ,да се обърне да види кой съм ,но аз я бях притиснал плътно.Бутнах я към мивката и тя се преви над течащия кран.Ръцете ми бързо зап4наха да разкопчават бялата и ризка,а тя се опитваше да се дърпа.Явно доста беше пийнала защото движенията и бяха много хаотични.Разкопчах ризката съвсем,и я свалих.После награбих перфектните и цици и започнах да ги мачкам.Бях превъзбуден , нетърпеливо посегнах и разкопчах сутиена и.Тя започна да ме бута,докато в един момент сутиена се изниза от ръцете и ,и падна в мивката.Натиснах я отзад и голите и гърди бяха в ръцете ми.Мачках ги с огромна възбуда,а курат ми почти прокъсваше панталона.Бързо се разкопчах и си го извадих.После тя усети как ръцете ми се мушнаха под полата и ,която стигаше до коленете.Бръкнах, и с рязко движениее скъсах бикините .Тя леко изпищя.Веднага и набутах пръста си в стегнатата путка, с изненада установих,че тя се е увлажнила и без да протакам, вкарах кура си в нея.Зап4нах да я чукам,първо леко ,но скоро направо я блъсках,докато путката и поемаше целия ми хуй.Циците и се мятаха в такт с тласъците.От време на врене посягах изоцад за да ги обарам.Скоро не усещах съпротивай, реших да и го вкарам в дупето ,но тогава Вера се одскубна и се освободи от мен.Аз бързо я награбих отново и я сложих на мокря терако.Тя лежеше по гръб,бързо разкрачих краката и,и го набутах отнво.Здраво я шибах,тялото и леко се приплъзваше по мокря под.Целувах гърдите и,докато я ебях с наслада.След малко си го извадих и го сложих между циците и.Върховно...После отново я обладах,путката и ме поемаше перфектно и всичко беше наред, до момента в които токът дойде...
Тя впери ядосан поглед в мен докато аз по инерция със затихваща функция продължавах да я тласкам.Светлокестениявите и коси се бяха разпилели ефирно на пода.Голото и тяло беше перфектно.Аз спрях да я еба,и се опитвах да кажа нещо,но тя ме хвана за врата и ме дръпна върху себеси,като ми прошепна в ухото,че "първо трябвало да я целуна,и после 6тиала да бъде моя"После ме целуна страстно!
След кратък смут,аз станах и заключих вратата,а тя коленичи пред мен и ми духа,наистина беше страхотна свирка.Лапаше го дълбоко и лакомо го облизваше с език и притискаше с устни.Това трая няколко минути,после спермата заизлиза на мощни тласъци.Първия влезе в гърлото и, и тя ме извади от устата си.Изпразних се върху стегнатите и гърди...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Стюардесата
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 13:20 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Стюардесата

Таша токущо бе започнала работа като стюардеса в малка, частна авиокомпания за чартърни полети, която обслужваше единствено богати и известни клиенти. Нищо обаче не можа да я подготви за изненадата и шока, които изживя, когато още на втория си полет се срещна очи в очи с любимия си рок идол!

-О, божичко, но това сте вие, Джазис, не мога да повярвам! – не можа да сдържи въодушевлението си младата жена в спретната, синя униформа и сребърна табла с напитки в ръце, която едва не изтърва от вълнение.
-Мм-да-а, това съм аз – провлачи иронично идолът на всички тийнейджърки и повечето от техните майки, като бързо и “професионално” огледа от глава до пети поредната обожателка. Останал явно доволен от видяното, в следващия миг той пусна в ход омайващата си усмивица и изрече:
-Какво ще правим сега, коте, ще ме заливаш с всичкото това пиене или ще седнем двамката на тия удобни, кожени седалчици сред пухкавите облаци и хубаво ще уплътним времето до кацането?!
-А?! – Не можа да повярва на ушите си Таша.
-Хайде, виждам, че красивата ти, руса тиквичка трудно смеля, но татко ще се погрижи за теб, ела седни на моето място!

Съвсем онемяла от изненада и вълнение, надарената блондинка остави подноса с напитките на пода и послушно седна на мястото, което рок-идола бе освободил. Стегнатото й задниче още не се бе настанило удобно в седалката, когато Джазис без въобще да се церемони, започна да разкопчава униформената й ризка.
-Свали това сакенце, душко и айде по-чевръсто, че лесно се отегчавам!
-Разбира се, г-н Джазис!

Много скоро квалитетната стюардеса се окопити и влезе в ритъм. Това беше един от ония шансове, които рядко се откриваха пред момиче като нея и тя бе твърдо решена да стори всичко по силите си, за да се възползва максимално от него.
-Винаги толкова съм ви се възхищавала, г-н Джазис – рече тя, пускайки в ход най-ослепителната си усмивка, докато в същото време вече смъкваше сутиена си. –Вие сте абсолютният №1, истински бог на сцената!
-О, да, бейбе и не само на сцената! – дрезгаво натърти татуираният рокаджия и извади от червените си гащи със звезден десен полунатопорчения си хуй.
Вече “съвсем в час”, Таша на мига го грабна в ръчичка и лакомо обви сочни устенца около главичката.
-Ммм, мм-ц… о, г-н Джазис, толкова ви е вкусен… ммм, мц! – смучеше, лижеше и духаше непрекъснато набъбващото кересте тя.
-Навикнал е да го храня със сочни блондинчета, та, за това-А-аа… по-надолу, оближи му топките, гургуличке… !
-Ммм, мц… толкова сте забавен, г-н Джазис, ха-ха-ха-А-амм… (и) ооумм-мц!

След малко, вече яко натопорчен, рок-идолът накара русокосата стюардеса да се изправи, обърна я с гръб и я облада, както си беше права, от “задна прашка”!
-Давай, хубавецо, скъсай ме, спукай ми задника от ебане! – Изведнъж сякаш на Таша й “поникнаха” крилца отзад, макар друго да имаше втъкнато малко по-надолу, – но лесно се обърквали блондинките, казват.
-О, да и още как, гургуличке сладка, ще те съсипя… !

Джазис беше искрено и максимално погълнат от прелестите на златокосата стюардеса и не можеше да й се насити. Той започна да я върти и пробва от всяка поза, за която се сетеше, а Таша винаги откликваше всеотдайно, готова да задоволи и най-откачените му желания. Така в един момент се озова сгъната надве на пътеката между седалките, с глава между собствените си крака, а рокаджията я затисна отгоре с цялото си тяло и започна да я помпа с вертикални приклякания. Напоследък той беше понатрупал някой и друг килограм отгоре, та това щеше да се окаже перфектна фитнес-тренировчица – мина му през акъла. “И без това мразя да се потя в залата, това си е друго нещо… “
Чука я в полушпагат, разнася я между седалките на ръце, наденал мократа й шундофера на озверелия си хуй, после пък се кротваше за известно време в някоя по-стандартна поза, за да завършат накрая с абсолютната класика “69” – любимата на всички музиканти.
-Обожавам я тая поза – отбеляза задъхано Джазис – ти свириш на моя инструмент, а аз на твоя – жестоко… !
-Ммм, мм-аумм… имаш божествен “инструмент”, г-н Джазис…
-О, да, точно тъй, търкай го с ръчичка, ссъъъ, още малко… да, ДА, ООО, ДА!!!

В един миг контракциите на сладостта обхванаха изцяло слабините на рок-звездата, бедрата му се заразтърсваха, кръста изстреля нагоре задника му, хуя забра в гърлото на блондинката и започна да хвърга сперма като побеснял. Таша, която по принцип ненавиждаше вкуса на мъжката сперма и й се додрайфваше само при мисълта за нея, трябваше да впрегне всичките си морално-волеви сили, за да не го изплюе. Тя стисна до болка клепачи, спря да диша и започна бързо-бързо да преглъща гъстата, точеща се като сопол, противно топла и отвратителна на вкус семенна течност! Когато накрая се убеди, че е пресушила до последна капчица кожения вулкан, тя отвори очи и се отдръпна.
-Наистина сте много сладък, г-н Джазис, ХЛ-ЪЦ… и винаги ще помня тази наша среща… !
-Да-да, както кажеш… Я, ми подай сега ако обичаш натуралния сок, че винаги ожаднявам след ебане… Добре се представи, малката... ! Я, ми донеси и един шоколад, така и така си тръгнала... А, не, по-добре един школадов шейк… И по-бързо, гургуличке… Тъпанарка – додаде след малко Идолът, веднага щом Таша излезе от салона – такива като тебе ги гризкам като фъстъчки. Шибани фенки-духачки! Йе-е, дойде ми идея за нова песен: “Шибани фенки-духачки!”…

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 14:31 
Telnet user
Аватар

ПСИХАР :!: :!: :!:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Извратени мацки
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 14:38 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Извратени мацки

Това се случи преди няколко години на вилата, където си прекарвах отпуската с двама приятели. Цял ден бачкахме в гората, а слетобед ходехме да се къпем съвсем голи в езерцето под вилата. Въобще не усещахме, че ни бройкат мадами от една близка вила. Както става, явно не само по филмите и в евтините романчета, и те бяха три, а както после разбрахме, и трите големи мераклийки. Веднъж ни поканиха на вечеря. Взехме със себе си няколко бутилки уиски и шнапс и хайде към тях. Вечерта се изнизваше и ние все повече връзвахме кънките. Едното маце се похвали, че са ни виждали голи, когато сме се подпличквали в езерото и че гледката го пощурила. Едната предложи да играем на стриппокер. Кой казва "не" на подобно предложение? Когато всички вече бяхме дибидюс голи, момичетата казаха, че ще се пооправят малко в съседната стая. Когато се върнаха, бяха в кожени облекла и ръкавици. Едната държеше гумен бич. Уплашихме се, защото досега си мислехме, че ще си поплякаме като хората. Мадамите ни заповядаха да се галим един друг като някакви педеруги. Докато блъскахме чикии, здравата ни шибаха с бича. После ни накараха да си духаме един на друг. Вижте сега, ние сме си обикновени момчета-работничета и от първите ни дни до сега всичко е било нормално. Затова така се шашнахме, че изпълнявахме всичко като войници. А през всичкото време, докато гадорията течеше, отнесохме бая пердах. Когато свършихме криво-ляво, момичетата отмъкнаха по един в стаите. Там ни завързаха за леглата, а после се върнаха в хола. Пийваха си и се хилеха гадно. Ние мълчим
като хванати кокошкари. То не бе присмех, то не бе чудо. Насмяха се до насита, а после всяка се върна при своята жертва. Опитах се да разбера на какво ще бъда подложен. Не ме оставиха да се чудя дълго. Моят звяр се хвърли върху мен и започна бясно да ме гъделичка, а аз да се смея като луд. Ох, Господи, тази мръсница ми намери слабото място. Много, много не ми пука от болка, но имам страхотен гъдел и като нищо мога да хвърля топа! По едно време ме остави и започна да ми го лъска. Вече се успокоих, че нещата се оправят, но истината беше друга.
Пишката ми се надърви. Тая коварна гад първо я лапна и хубавичко я засмука, а после изведнъж, мама и мръсна, започна диво да ме хапе по главата и цялата дължина. Ноктите и, а тя имаше много дълъг маникюр, се забиваха зверски в ташаците ми. Заплаках на глас, мамичко мила, тази ще ми откъсне дядовия!
За мое учудване от ужас и болка не ми спадна, даже по едно време се изпръсках. Като видя спермата, страшно се изкефи, смъкна си кожения амбалаж и ми заповяда да я ближа. Имаше хубав парфюм и аз я близах като малаче. Когато усетих, че се приближава до оргазъм, заблизах я още по-страстно. Писна, притисна се към лицето ми, чак бръснатите и слабини ме убодоха и свърши в конвулсии. Когато си взех дъх, яхна се на отново изправения ми кур, но докато си го намести, ми се изпика на корема. После ме подкара като бясна с псувни и заплахи. Подскачаше и се тръшкаше върху мен, свиваше се и се напрягаше, сякаш искаше да ме смаже. Вече чувствах, че ми се бели последната кожа от хуя, и след малко ще пръсна. Изведнъж ми ревна:
-Свършвам, искам и ти, напълни ме цялата!
Аз послушно се изпразних. После ме развърза и аз без никаква леност, духнах като луд през вратата. Кое успях, кое не успях да събера от дрехите си.
Облякох се надве-натри, а след миг подскачайки на един крак довтаса още едно приятелче. Третият беше сварил да се облече напълно, явно със скорост достойна за Олимпийските игри. Бутнахме се в колата и запалихме мотора. От вилата изкочиха тринките загърнати с хавлии. Любезно ни помахаха. Моята стръвница даже изгука нежно:
-Пичове, обичаме ви. Няма да ни забравите, нали?
Потеглихме като изтребители. До вилата кракът ми не падаше от педала на газта. Като се прибрахме светнахме навсякъде, запалихме по цигара и решихме:
Първо:По-идиотско чукане никой от нас не е преживявал през живота си, и дано никога не преживява.
Второ:Ако на някой му хрумне идеята, да се къпем голи, да му направим мечка.
Трето:Ако някой забележи една-едничка от тия перверзни вещици, да алармира веднага.
После умувахме ли умувахме, как да се отървем от спомена за тия кучки. Отидохме на психоаналитик, той говори с нас, съветва ни, успокоява ни. Както и да е, малко по малко се размина.
Една вечер бяхме излезли с приятелките си и пийнахме тук, пийнахме там-накрая-хайде на един бар с програма. По едно време музиката се усили, блеснаха прожекторите и на сцената се появиха две момичета с кожени облекла и есесовски ръкавици. Едната извади бич иззад гърба си. Тримата наскачахме като балета Майкъл Джексън:
-Момичета, хрумна ни нещо. Ще излезем да го обсъдим. Вие се забавлявайте!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Вилата
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 14:39 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Вилата

Тази зима бях на вилата на най-добрия ми приятел Николай, заедно със приятелката му и братовчедка му за един уикенд. С братовчедка му Галя се познаваме още от гимназията, а с приятелката му Ани, откакто ходеше с него. Те бяха много хубава двойка. Той – добре сложен и доста чаровен, а тя – със стройна фигура, къдрава кестенява коса и зелени очи.

Вилата се намираше на 20 минути от най-близкия град. Първата нощ не можах да заспя до късно, защото от стаята на Ники и Ани се чуваха свирепи стонове. Слязох до кухнята за чаша мляко, но явно не само аз не можех да заспя. Галя стоеше по къса черна нощничка и си личеше, че е без бельо. Пушеше нервно, защото не можеше да заспи. Аз бях заинтригуван от гледката. Галя имаше дълга, черна коса, чаровна усмивка и стегнато тяло. Когато разбра, че съм влязъл в стаята, тя се усмихна и ме покани да й правя компания в безсънието. Сипах си чаша мляко и седнах. Заприказвахме се.

След половин час закачки и комплименти, тя тръгна да си ляга. Случайно или не обаче бутна чашата с мляко върху мен. Притеснена, взе няколко салфетки и се опита да ме подсуши. Тогава нещо в мен ме накара да я целуна.Тя отвърна на целувката ми и без много да му мисли ме бутна върху стола. Бавно ми свали боксерките и започна да ми прави френска любов. Налапа ми го от раз, а той, надървен до пръсване!

Малко след това я "тръсках като карпатски вълк дива слива". Пробвах я от задна прашка, а голия й задник, подаден измежду диплите на леката нощничка, плющеше в слабините ми с всичка сила. После я обърнах по гръб върху здравата, дървена маса и отново й го наврях. Тя ме обгърна с бедра и започна да ме притегля вътре в себе си все по-бързо и по-дълбоко…

Около час по-късно свърших върху корема й. Запалихме по цигара и се разбрахме да не казваме на другите. Качихме се тихо до стаите си и си легнахме. Ники и Ани вече спяха. На другият ден станах към обяд. Останалите вече бяха будни. В кухнята се засякох с Ани, която ми каза, че Ники и Галя са в града. Личеше си, че нещо не е наред и аз попитах какво й е. Оказа се, че са се скарали за глупости. Изпих набързо кафето си и реших да си взема душ. Бях под душа и мислих за снощната си авантюра. Мислейки за Галя и страхотния секс, който правихме, се надявах всеки момент да влезе в банята, когато чух вратата да се отваря и заключва. Завесата се дръпна и две нежни ръце се впиха в гърдите ми и бавно започнаха да слизат надолу…

Когато се обърнах и видях Ани, бях стъписан, но възбудата ми ме прати в нейните обятия. В следващия миг тя подскочи нагоре, аз я прихванах през бедрата и я надянах на яко натопорчения си кур. Тя викаше през цялото време, което ме възбуждаше още повече.

След около половин час здрав, мокър и безкомпромисен секс, свърших. След това я оставих да се изкъпе и излязох бързо от банята. Беше ми гузно заради Ники и особено Галя, към която изпитвах нещо. Облякох се и слязох да сложа няколко дървета в камината. Навън беше много студено, а Ники и Галя се бавеха прекалено много. След 2 часа Ники се върна сам и каза че Галя е останала в града за още малко. Двамата стояхме пред камината, когато се появи Ани, която изглеждаше все едно нищо не се бе случило. Аз тактично излязох от стаята и отидох да хапна.

Към 6 часа Галя се прибра с покупките и двете момичета се захванаха с вечерята. Ние с Ники гледахме мач и пиехме бира. По време на вечеря не можех да сваля очи от Галя, но тя сигурно се притесни, извини се и се качи в стаята си. Като приключихме с вечерята, ги оставих сами и реших да се кача при нея. Стоях пред вратата й и се чудех дали да вляза. Почуках, но тя не отговори и затова тръгнах към стаята си. Когато отворих вратата, останах приятно изненадан, съзирайки Галя да лежи чисто гола на леглото ми. Последва най-хубавият секс в живота ми. От половин година съм с Галя и сме много щастливи. С Ани запазихме нашата малка тайна и те продължават да са заедно с Ники. Извод: Не предавайте приятелите си за нищо на света.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Урок по танци
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 14:43 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Урок по танци

В опита си да намеря някои нови женски, се записах на уроци по танци. За нещастие, изглежда и други се бяха сетили за тази идея, защото в залата имаше повече мъже, отколкото жени; на курс за маникюристки ли трябваше да се запиша? В края на краищата, с моя късмет все не ми оставаха партньорки за двойките и изпълнявах партиите с учителката. Не че имах нещо против, защото Евелина беше страхотно русокосо миньонче, с идеално тяло, поддържано от танците и не веднъж, докато я държах за кръста, се отдръпвах, за да не усети ерекцията ми.
В цената влизаха и три частни урока и аз естествено веднага поисках те да са с Евелина. Съвсем сами в студиото, двамата работехме върху техниката ми. Дългата й руса коса се спускаше подобно на лавина, почиваше си за малко на раменете й и се втурваше отново надолу, стигайки почти до възглавничките й, изскочили отзад точно толкова, колкото и двете й възвишения отпред. В профил Евелина изглеждаше като буквата S – закръглена отпред точно толкова, колкото и отзад – съвършени пропорции. Наслаждавах се на бузките й, но поради ръста си от 1.60, имах възможност да се наслаждавам и на перфектните й гърди, подскачащи под тънката блузка. Сутиенът ги поддържаше изправени и събрани, но беше доста изрязан, така че не скриваше почти нищо.
-Концентрирай се малко повече, моля те – сгълча ме тя така сладко, че вече го навирих.
Притегли ме към себе си, за да ми покаже поредната стъпка и замръзна на място. Беше прилепила кръст плътно в моя. Курът ми туптеше в стомаха й. Тя ме пусна и отиде до СD-то. Реших, че е побесняла и урокът е свършил, когато чух от уредбата да се носи балада. Върна се при мен, хвана ръцете ми, притисна кръст още по-плътно в моя и започна да разтърква пулсиращия ми член с бедра, докато танцувахме. Това вече бе прекалено. Посегнах към една от гърдите й и я поех в ръка. В момента, в който я замачках, Евелина коленичи на гладкия дървен под на студиото и улови ципа ми. Дръпна го надолу и освободи натопорчената ми мъжественост.
-О, о – почти се задави тя при вида й. Аз гордо я размахах, но блондинките не се стряскат лесно – видели са много “оръжия” през живота си и тя веднага обви устни около изпълнения ми с кръв орган. Постави ръка в основата му и започна да го масажира, докато облизваше главичката. Тя бе затворила очи и се бе отдала на щастието на твърдия ми пенис, изпълващ устата й, а аз – на щастието на меките, мокри от слюнката й устни, обхванали инструмента ми. Така продължихме известно време, докато не извиках и не изпълних устата й с гъстата си сперма, която, за моя изненада, тя погълна охотно. Тъй като й дойде изведнъж, тя не бе успяла да поеме всичко, част от течността бе излязла навън и сега блондинката се облизваше като благодарно коте, събирайки с розовия си език бисерните капки около устните си.
-Сега вече ще се концентрираш ли?
Едва изчаках следващия си частен урок. След подобна “духалка”, сега исках да изследвам и хралупата й. Когато пристигнах в студиото, тя бе с черно трико, по-изрязано от някой цял бански костюм. Пусна същото CD, сякаш за да ми напомни за какво съм тук – а аз цяла седмица не спах, мислейки само за това.
Тъкмо да се приближа, тя започна да танцува под звуците на баладата и отмахна едната презрамка от трикото си. О-о-о, стриптийзът щеше да ме довърши. Още не бе открила гърдите си, когато откопчах панталоните си, защото пенисът ми напираше.
-Обичам да гледам как мъже си бият чекии пред мен... гледай само да не свършиш, че днес имаме повече работа!
О, да, това исках... О, не, щях да свърша. Гласът на Евелина беше толкова сладък, висок, че всеки път, когато го чуех, нещо в топките ми кипваше. Продължих да разтривам инструмента си, който набъбна невероятно много и успях да изтрая, докато свали цялото си трико. Путката й беше гладко избръсната и аз мъчително преглътнах. Отдавна гол, докато тя се събличаше бавно, аз я дръпнах на пода, веднага щом изрита и гащичките си и застанах над нея.
-О, да, чукай ме...
Изобщо не беше нужно да го казва, бях толкова възбуден...
Тя ме привлече към себе си и прошепна в ухото ми:
-Пръсни ми сливката...
-Евелина, моля те... ще свърша, преди да съм започнал... – примолих й се аз жално.
-Изори ми градинката... и посей белите си семена в рохкавата й почва...
Ако продължавах да я слушам, лошо ми се пишеше. Хванах дебелия си пенис и й го наръгах. Помислих, че ще извика, но вместо това тя качи крака на раменете ми и започна да се набива на кола ми. Аз си заиграх с циците й, дразнейки зърната й, но това изобщо не й влияеше. Пуснах ръка надолу по бедрата й, обхванах бузките й и разтваряйки гъза й, мушнах един пръст в ануса й. Сега вече Евелина изохка и започна да се извива на показалеца ми и кура ми. Гърдите й се мятаха, а тя пищеше и всеки път, когато се отдръпваше от хуя ми, се нанизваше на пръста ми; а когато се отдръпваше от пръста ми, се нанизваше на хуя ми. Притисната така от две места, тя продължи завидно дълго, или по точно можеше да продължи завидно дълго, въпросът бе аз да издържа.
Изведнъж усетих как вагината й притиска пениса ми, натискът бързо се засили и викът й удави музиката. Аз също не издържах и двамата се изпразнихме едновременно. Фонтанът й ме удари по кура, а завесата от секрет бе разкъсана от мощен артилерийски залп. Спермата ми нахълта в утробата й, а “водата” на фонтана й изскочи навън, още преди да освободя входа на влагалището й. Аз легнах на пода, тя се отпусна също на него, а помежду ни имаше цяла локвичка. Помислих си, че от мен няма да излезе голям танцьор, когато Евелина приключи с мен, затова се нуждаех от още много частни уроци.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 18:55 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Сексуалните роли

Цялата ни съвременна култура е сексуално ориентирана. В успешните рецепти за телевизионни програми, филми, предавания, реклами, книги сексът задължително присъства като съставка. Основните причини, поради които сексът е важен за нас, са:
• Сексът носи физическо удовлетворение – ние обичаме да бъдем докосвани и гушкани, да се освобождаваме от сексуалното напрежение, което се натрупва в нас.
• сексът с човек, когото обичаме, създава дълбока интимност и близост и ни кара да се чувстваме специални.
• пълноценният сексуален живот повишава собственото ни самочувствие.
Начинът, по който хората правят любов или секс, може да се отрази на начина, по който общуват в службата, отстояват мнението си в своя личен живот, както способността да се борят за щастието си.
В книгата си “Как да поддържаме любовта” семейният консултант Барбара де Анджелис твърди, че начинът, по който хората правят любов, има пряко отражение върху това как се отнасят към себе си и към останалите, и изобщо – върху цялото им поведение извън леглото. В резултат от работата си с най-различни клиенти, авторката обособява 10 типа секуални роли. Истинската полза от тази информация обаче е не само да откриете какъв тип сте, а и да използвате тези познания така, че да удовлетворите своите уникални потребности в това отношение.
Типовете сексуални роли са:
1. Сексуален регулировчик;
2. Сексуален мъченик;
3. Сексуален лакомник;
4. Сексуален актьор;
5. Сексуален труп;
6. Сексуален звяр;
7. Сексуален лентяй;
8. Сексуален лакей;
9. Сексуален идеалист;
10. Сексуален провокатор.
Сексуалният регулировчик е човек, който непрекъснато съобщава какво иска, като се стреми постоянно да контролира сексуалния акт. Тези хора са не по-малко взискателни и извън леглото. Отношението им към останалите може да е властно и критично. Дълбоко в себе си те не вярват, че някой може да ги обикне и сам да откликне на нуждите и желанията им. Сексуалните регулировчици трябва да се опитват да се оставят на нежността и грижите на партньора си, ако искат да постигнат истинска близост.
Нещастната сексуална мъченица винаги живее с вярването, че все попада на неподходящия мъж и всички я използват. Има склонност да си избира винаги еднакви партньори, никой от които никога не я задоволява напълно, нито пък я обича достатъчно. Но си мечтае, че някой ден ще срещне идеалния любовник и партньор. Проблемът при тези жени е, че никога не споделят какво не е наред. Това, което би могло да подобри качеството на интимния им живот, е да се упражняват да показват и отстояват желанията си.
За разлика от сексуалната мъченица, сексуалният лакомник е специалист в осигуряване на собствената си наслада. Веднъж накарал другия да прави онова, което му доставя най-голямо удоволствие, той се затваря и се отдава на личните си сладотрастни усещания. Сексуалният лакомник може да се отдава на прекомерно хранене, алкохол или наркотици, защото те също задоволяват постоянната му необходимост да се чувства добре. Дълбоко в себе си той толкова се страхува да усети нуждата от някой друг, че се е приучил напълно да разчита на себе си, когато му потрябват любов и удоволствия. Сексуалният лакомник може да се научи да отваря себе си към другите и да усети нуждата си от тях, за да могат и те да се почувстват желани от него.
Сексуалният актьор се старае на всяка цена да покаже, че е най-страстният човек на света. И все пак, партньорът му има усещането, че нещо не е наред с тази страст. Сексуалният актьор усеща необходимост да изглежда страстен и секси, за да прикрие по-дълбоките си чувства на сексуална непохватност и страховете да не бъде изоставен. Това, което този човек може да научи е, че не е нужно непрекъснато да прави нещо, за да бъде обичан от другите, да се отпусне и да бъде непринуден в поведението си с околните.
Сексуалният труп си лежи в леглото безучастно, като оставя партньора си да поема цялата инициатива и настъпателност. Обикновено не достига до оргазъм. Причините за това поведение могат да бъдат две – болезнен страх да не разочарова партньора си и да бъде изоставен, както и разочарование от мъжете или жените като цяло и желание да им отмъсти чрез пасивност в леглото. Усилията, които сексуалният труп следва да положи, са насочени към това да събере смелост и да дава открит израз на усещанията си, както и да прощава на другите и да им дава възможност да поправят грешките си.
Когато правите секс със сексуалния звяр, не сте съвсем наясно дали ви любят или дъвчат. Сексуалният звяр използва секса като отдушник за агресивните си пориви винаги да се налага над другите. Често пъти в детството си такива хора са преживявали тежки побои. Препоръките към сексуалния звяр са да осъзнае и надживее болката и тъгата, скрити зад агресивността му, както и да има доверие, че другите няма да го наранят.
Сексуалният лентяй е майстор на отлагането на секса. Обикновено е много сърдечен и чувствителен човек, който обаче има силен страх от интимна близост, защото е уверен, че тя ще го нарани. Идеалният начин за един сексуален лентяй да възвърне доверието си към любовта е да започне да прави любов колкото може по-редовно и да се довери отново на любовта.
Сексуалният лакей много старателно проучва и открива какво харесва на партньора му. Сексуалният лакей не мисли за себе си, а за това партньорът му да изпитва удоволствие. Готов е на всичко, за да достави удоволствие, а самият той рядко го изпитва. Сексуалният лакей трябва да се научи да казва “не”, когато нещо не му харесва, както и да повярва, че заслужава да бъде обичан точно такъв, какъвто е.
Сексуалният идеалист повтаря на партньора си, че е направо вълшебник в леглото. Има нужда да вярва, че всяка следваща връзка е по-прекрасна от предишната. Гледа на живота с розови очила, отчаяно вярва в доброто и красивото в хората, защото в живота си се е сблъсквал тъкмо с обратното. На сексуалния идеалист се препоръчва да приема нещата такива, каквито са и да научи, че не е необходимо да е съвършен, за да получи любов.
Сексуалният провокатор обича да показва колко е секси. Възбужда го просто идеята да изглежда сексапилен и предизвикателен, но не и самият секс. Причината за това е стеснителност, неувереност, липса на внимание в детските години. Това, което предстои на сексуалния провокатор, е да излекува нараненото и недоверчиво дете в душата си, както и да преодолее своето желание да владее другите.
Със сигурност можете да откриете черти от един или няколко типа сексуални роли в настоящите или миналите си партньори. Можете дори да познаете себе си в някой от тях. Съветът ми е да използвате тази информация, за да станете такъв тип човек, какъвто бихте желали да бъдете. А защо не и да проявите разбиране и да окажете подкрепа на своя партньор, ако желае да промени нещо в себе си?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 19:00 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

На гениите на науката и техниката се посвещава
Веднага ще отбележа - много обичам живите мъже и съм си истинска късметлийка, защото те ми отговарят с взаимност. Но все пак, нерядко прелиствайки списания, преглеждайки филми с хиперсексуално съдържание, аз мъничко завиждах на жените, които, ако се съди по изцъклените им очи и ненормално опънати устни, бяха в екстаз от фалоимитиращи нещица. До отвратителен сърбеж исках да разбера, а как така този "кренвиршоид" ще ми доставя удоволствие с тези шипчета, топчета, извивчици, бръмчене, трещене, вибриране. Накратко, много ми се искаше да опитам това чуждоземско изделие, но не ми достигаха пари, пък ми се свидеше да ги харча за удовлетворяване на такъв каприз. И ето, че най-накрая се "сбъдна мечтата на идиотката" и на мен ми подариха вибратор.

Предисторията на дарението е такава . Веднъж, в един прекрасен пролетен ден, както си минавах покрай един секс-шоп, аз се реших да вляза вътре, за да проверя какво ново ни е приготовила индустрията на нощните развлечения, а между другото и да си подвигна настроението (няма нищо по-забавно от това да си представяш разговаряща вагина върху мъжко тяло ). Докато разглеждах мъжките боксерки, изпълнени във вид на слонска глава, към мен се приближи приятен млад мъж, който първоначално взех за продавач и се поинтересува за вкуса ми относно бельото. Ние малко поразсъждавахме на тази тема (кои дантелки изглеждат съблазнително, а кои не), а след това се запознахме. Оказа се, че Михаил е директорът на този магазин, с което силно ме заинтригува, защото в близко бъдеще имах намерение да пиша за секс-шоповете.

Беседвайки мило с Михаил, забелязах малка кутия, в която имаше подозрителни неща. На въпроса ми какво има там, Михаил без думи я отвори и извади от там ? Сърцето ми заби лудо, защото пред мен имаше вибратор. Новичък . В пластикова упаковка. Гла-а-ади-чъ-ъ-ъ-ък и сигурно при-и-ия-а-а-атен ? Единственото, което малко ме разочарова беше надписът " Made in China", което значи, че ще е недълговечен. Виждайки неподправения ми интерес, Михаил ме попита дали не искам да го получа като подарък. Боже, едва не се задавих със слюнка от предвкушение: "АХА!" "Какъв цвят предпочиташ?" Избрах си възбуждащо-червен, защото синият напомняше с цвета си мъжко достойнство, прищипано от врата. По своята форма вибраторът приличаше на космически кораб без опашния отсек и беше изработен от прозрачна пластмаса (сигурно, за да задоволи любознателните Сръчковци ). Във вътрешността на нощното електроприятелче се намираше малко електромоторче, а в другия край - отвиващо се капаче с гумено кръгче, за да може по-лесно да се ползва под душа. За да познаеш радостта бяха нужни само две огромни батерии и уединено място. Сърдечно благодарейки за чудесния подарък, аз бързичко се сбогувах с новия си приятел и се затичах да купувам батерии. Най-накрая след известно време батериите бяха купени и пъхнати на нужното място. Със затаено дихание завих копчето, за да съедния всички контакти ? Вибраторът противно, като превъзбуден бръмбар забръмча в ръката ми, започна да се тресе и въобще да се държи неадекватно спрямо действията на мъжкия полов орган. Така си и знаех, че китайците и понятие си нямат за истинското мъжко достойнство и за това, какво се харесва на жените. Прочитайки на упаковката, че вибраторът има две скорости на работа, започнах да завъртам капачето в направлението, посочено в упътването, но никаква разлика не усетих. Хм, може пък ръцете ми да са дървени, за да не мога да се сработя с такъв "свръхчувствителен" предмет? Така като се гледам, май не. Отново китайските сексостроители излъгаха всички. Затова беше взето решение да не се използва вибраторът под вода, за да не би, не дай си Боже, да стане такова късо съединение, след което ще ходя с овъглено причинно място.

И така, първото впечатление от чудо-машината беше смазано. Остана ми само, извинявайте за каламбура, да смажа вибратора с крем, да дочакам нощта и да го опитам в действие - може пък тогава да изпадна в екстаз.

Настана дългоочакваната нощ. Тони, собственикът на апартамента, в който бях в стая под наем, и с когото бях в изключително братско-сестрински отношения, ми беше "на гости". Той зяпаше телевизия, докато аз нетърпеливо си задавах въпроса: "Кога най-после ще си замине?". След известно време Тони отиде да пуши, а пък аз измъдрих следното. Сега ще се шмугна под одеалото, ще си сваля бельото, ще включа вибратора, външно ще остана абсолютно спокойна и ще започна да правя любов със себе си. Самата мисъл, че ще правя ТОВА, докато Тони е в стаята, страшно ме възбуди. Бързо си смъкнах гащичките, скочих в леглото и завъртях заветното капаче ?

О, майко мила - жено! Струваше ми се, че този звук, приличащ повече на шума на излитащ самолет, ще заглуши даже звука на телевизора. За накаква интимност не можеше да става въпрос, трябваше спешно да си променя плановете. Сега пък се върна и Тони и ме попита дали нямам намерение да си лягам, защото искал да си догледа филма. Лениво му отговорих, че може да остане в стаята ми, докато свърши филмът. Слава Богу, бързо свърши. Пожелавайки му лека нощ, бързо го изпратих и облекчено въздъхнах. Нима най-накрая ще се случи? Тържествено и церемониално запалих нощната лампа, изкарах кутийка с крем за лице (а какво значение има с какво ще го намажа ?), взех с гордост и майчинска любов (така както мъжете обикновено взимат в ръце първото си оръжие) вибратора, смазах го и го включих?

М-да, пак засечка, с диво извъртане кремът се разхвърча по цялата стая, сякаш усилено разбивам белтъци, а не извършвам интимно чудодейство. В светлата ми главица отново дойде поредната "гениална" мисъл: за да не се разлита кремът, вибраторът следва да бъде включен вече вътре в мен. Естествено идеята бързо бе въведана в действие. Заех позата на релаксация и нечувано удоволствие, вкарах вибратора, където се полага според инструкцията, съветвам ви все пак да я спазвате, и пак завъртях копчето? исках да извикам: "Урррра!!! Заработи!!!" Отначало малко ме беше гъдел, а след това стана значително по-приятно. На лицето ми се появи изражение на идиотска мечтателност. Смених позата. Мечтателността започна да прераства в замисленост, определено нещо започна да ми липсва. Смених още няколко пози, заработих с ръце като истински фокусник, въздишах, стенех, забелвах поглед, но нищо не помагаше. Оргазмът не идваше, затова пък дойде един мъж?

Тони вежливо почукваше на вратата. Бързичко изключих прибора, седнах, сложих ръце върху одеалото и изобразих умна и малко тъжна физиономия. Тони се поинтересува дали не съм усетила, че нещо гори. От думите му едва не получих инфаркт на влагалището. А дали не горя аз? Сигурно гумената обшивка на вибратора е започнала да тлее? Или може би Тони е чул бръмчащ звук, досетил се е и е дошъл да провери от интерес? Отмятайки непринудено кичур коса от изпотеното си чело, небрежно казах: "Не, нищо не усещам. Може би някой пуши на стълбището?"След като се поуспокои Тони излезе от стаята. Аз подуших въздуха. Ужас, как мирише на крем. Изследвах вибратора за следи от палеж, но нищо подозрително не забелязах.

Нещо ми стана тъжно. Смомних си за любимия, който замина в командировка за 2 седмици, и погледнах това, с което се опитах да го заменя. Не, определено тази джаджа не е за мен. И какво от това, че китайците са измислили хиляда и една поза на "страстния ловец, извличащ елмаз от сърцевината на речния лотос, разцъфнал на пето пълнолуние", в електролюбовта те си бяха истински момченца.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Мар 2006, 19:02 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

завършила... Та както и да е, важното е че жената беше много красива, много секси и много отвеяна... малиии, като се сетя само, че докато седеше между първите редове с чинове по къса червена пола, бяла риза, сако в тон с полата и бели дантелени гащички... Да, виждахме ги всички, най-вече момчетата, щото знаехме къде да гледаме, докато пеем, а тя свири на окардеон подпирайки лакти на коленете си... докато другите пееха аз си представях неща много по- различни от тъпата стая пълна с тъпи седмокласници, пеещи още по- тъпи от тях самите песнички... Представях си как спирам времето, всичко в стаята замръзва, а аз ставам и отивам до учителката, свалям й окардеона, лекичко разтварям сакото и, плъзгам, ръка по блузата и и погалвам гърдите и, бавно разкопчавам копченцата на ризката и, опсипва с целувки изваяното и вратле, заравям лице в буйната и кестенява коса, след това хапещите ми устни се плъзкат надолу по гушката, по рамото, по горната част на гърдите, лекичко отмествам сутиена и и налапвам гърдите и... след това прикляквам разтварям и краката и започвам да ги целувам, свалям и гащичките и... свършвам, понеже никога не можах да се стърпя да си довърша детската фантазийка
След това, когато поотраснах и узрях мечтите ми станаха много по концентрирани в определени пози и детайли, без много- много увертиури...Някак си фантазийте ми станаха много по перверзни, мръсни и сухи... Жалко... като по- малък ме възбуждаше само мисълта какво се крие под блузката или панталонките на някоя жена или момиче, даже не веднъж съм бил с лепкави гащи след подобни неща, а сега ... сега как само мърсувам въображаемо... направо малко ме е срам

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006, 20:33 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Ето нещо интересно :arrow:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006, 20:34 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

"КАМА-СУТРА"изкуството на любовта

По мое мнение интересът към "КАМА-СУТРА" е в най-голяма степен насочен към позициите при сношение и лунните фази. Помествам само част от пълния текст, която съдържа тази информация. Оригиналът е от три трактата и за тези, които желаят да се запознаят по-подробно с философията и техниката на това учение публикувам съдържанието на пълния текст :

Трактат първи (прегръдки и ласки) : Парачхеда (първа ласка); Парачхеда-Виджака (прегръдки и ласки стоейки и седейки); Специални прегръдки; Парачхеда Некара (прегръдки на легло); Парачхеда Еухарата (прегръдки с крайниците)

Трактат втори (целувки) : Парачхеда Чхали (целувки с уста); Парачхеда Хаспада (целувки на тялото)

Трактат трети (движения) : Парачхеда Стхала (движения на мъжа); Парачхеда Калма (движения на жената); Парачхеда Стхада (положения); Обикновена позиция; Мека позиция; Твърда позиция; Стхада Камана (жената по гръб); Парачхеда Триак (жената настрани); Парачхеда Енита (жената по корем); Парачхеда Пурисмта (анално сношение); Парачхеда Кейра (орално сношение); Други сношения; Лунни фази

ПРЕГРЪДКИ НА ЖЕНАТА

"Срамежлива" - тя крие лицето си на гърдите му, с ръце го гали по врата и гърдите, докосва с устни зърната на гърдите му. Предизвиква нежност и отговор на ласката.

"Kато свредел" - тя се притиска към него, издавайки напред гърдите си, докосва неговото тяло и леко потрива корема си в неговия. Желание да го обладае.

"Вълнуваща" - тя издава напред корема си, "диша" с него и го потрива в неговия с различни по сила и посока движения, стараейки се да докосне неговия член.

"Сплитане на лиани" - тя увисва на шията му, сплита краката си с неговите и натиска долната част на корема си към неговия член, възбуждайки го за любовен акт.

"Примамваща" - тя го докосва с бедрата си, с коленете си, позволява на неговото коляно да влезе между нейните. Страстно желание да го обладае.

"Скок към щастието" - тя обхваща с ръце врата му, свива краката си и се притиска към него с долната част на корема си, стремейки се да се докосне до неговата възбудена плът. Влече я необуздана страст, потискайки срама, лишава мъжа от разум. Tой се стреми да я обладае незабавно.

ПРЕГРЪДКИ НА ЛЕГЛО (СЕДЕЙКИ)

"Лотос" - тя седи с гръб към гърдите му на коленете му. Tой гали бедрата й, коленете й, целува я по тялото и устните. Tя се притиска със задните си бузи към долната част на корема му и с леко поклащане на бедрата си търси положение при което членът попада между бузите, опитвайки се да го задържи и с леко докосване да го възбуди, без да му позволява да влезе навътре.

"Умопомрачаваща" - тя седи странично, отпуснала краката си и прави възбуждащи движения по дължината на коленете му като едновременно гали с ръце гърдите му и обсипва с целувки лицето му.

"Игра на богиня" - тя сяда странично на коленете му, свивайки под себе си краката си и прави галещи движения с крака, възбуждайки го, като едновременно гали с устни гърдите и врата му.

"Eздачка" - тя сяда с лице към него, разтворила крака, докосвайки се с долната част на корема си до неговия член, като едновременно докосва корема си, вътрешните части на бедрата, гърдите си до неговото тяло. Oсобено наслаждение предизвиква докосването на вътрешните части на бедрата.

ПРЕГРЪДКИ НА ЛЕГЛО (ЛЕЖЕЙКИ)

"Джунгли" - и двамата лежат по гръб. Неговата глава е на нейните гърди, единият му крак - на бедрото й. Нейната ръка обхваща хълбоците му. Неговата ръка гали гърдите и корема й.

"Вода и мляко" - тя е по корем. Tой е на нея, поставил члена си между задните й бузи. Tой пуска ръцете си под мишниците й и ги сплита на врата й, като леко притиска главата й и едновременно притиска задните й бузи. След това ръцете му галят гърдите й, галейки слизат надолу по корема и придържайки я отдолу той вкарва члена си между задните бузи и с леки докосвания възбужда жената без да вкарва члена си във влагалището.

"Сезам, отвори се!" - двамата лежат един до друг като се докосват със всички части на тялото, особено с долната част на корема, с която нежно се потриват надлъжно и напречно по гърдите, корема, гърба и задните части. Oсобено наслаждение доставя редуването на бързи движения с бавни нежни докосвания.

"Oхрамер тужане" - двамата лежат настрани, притискайки се с корем особено с долната част на корема, отхвърлили назад гърдите и ръцете си, замирайки от лекото докосване на долния край на корема. Oсобено наслаждение носи лекотата на докосването и нежността на движенията при докосване на връхчетата на коремите.

"Грънчарско колело" - той лежи по гръб, тя на лявата си страна, сложила глава на гърдите му, а с коляното на десния си крак е защипала члена му. Стискайки го с леки движения на крака и докосвайки се до неговото тяло с връхчето на корема си жената се възбужда и възбужда и мъжа.

"Eздач" - тя лежи по гръб. Tой лежи върху нея, докосвайки с корем лицето й, опирайки се с бедра в гърдите й. Tя държи с две ръце тестисите му, гали с устни члена му, взема го в устата си. Mъжът получава особено наслаждение, когато тя духа на главичката на напрегнатия член и леко докосва с език юздичката му. Жената се наслаждава на пълната си власт над него и на неговата възбуда.

"Галера" - двамата лежат по гръб с крака един към друг. Tой е отдолу, тя е със задните си части на бедрата му, пуска члена му да мине между краката си и го притиска между бедрата си като мачта. Oсобено наслаждение носи докосването на вертикално стоящия член в големите устни на влагалището и в допирането на задните й бузи до тестисите му. Лекото поклащане нагоре-надолу възбужда и повишава желанието.

"Kенгуру" - и двамата са по корем. Tой стои на четири крака над нея, докосвайки с тестисите си задните й бузи и гръбнака до шията и обратно. Докосването на торбичката до кожата на жената й доставя голямо удоволствие и бързо я възбужда.

ЦЕЛУВКИ

"Чнаита" - нежна целувка по устните, бавна, само с устни, но без да се оставя без целувка нито част от тях.

"Срамежлива" - тя го целува като леко движи долната си устна, като че ли се стреми да се откъсне.

"Борба на устите" - и двамата са с полуотворена уста, смучат, леко захапват устните си със зъби. Tрябва да се внимава в порив на страст да не й прехапе устната.

"Равна" - той взема устните й в своите, прави "тръбичка" и смуче, стремейки се да се докосне до езика й.

"Игрива" - тя леко захапва неговата устна и с движение на езика в устата му го възбужда към страст.

"Целувка на зъбите" - той в страстен порив смуче устаните й, отмятайки главата й все по-назад.

"Самаян" - целувка на езика. Tя взема езика му в своята уста и едва го докосва със зъби, смуче го, стреми се да го преглътне колкото се може по - дълбоко, с което показва страстно желание да го има в себе си, да го обладае като мъж.

"Нежност" - въртене на езика в устата на партньора.

"Царска" - езикът на партньора се взема зад бузата и леко се притиска със зъби и език.

"Раковина" - целувка по ухото с леко захапване на меката част и докосване с устни зад ухото.

"Сари" - целувка по дланите на жената, по вътрешната страна на ръката до лакътя. Tова показва познаване на жената. Нейният отговор на тази целувка означава желание да обладае този мъж, желание да бъде с него в леглото.

"Изискана" - езикът леко се докосва до небцето на другия.

"Aбракумяня" - той взема с пръсти устните й и ги прави на "копче", което натиска с устни.

"Листче" - той придърпва с ръка долната й устна и си вкарва езика зад бузата й.

"Aпта" - игра. Всеки се стреми да стисне устната на другия и да си вкара езика в устата му.

ЦЕЛУВКИ НА ТЯЛОТО

"Страстна" - смучене на свода на гърдите, на зърната. Целуване на корема, долната част на корема, вътрешната страна на бедрата, Венериното хълмче. Целуване на сгъвката на лакътя, вдлъбнатинката под коляното, от устните към гърдите и надолу до влагалището и обратно към устните.

"Раджа" - жената целува мъжкия член, започвайки от главичката към основата и обратно. Целува главичката като напълно я поема в устата си. Целува тестисите и ги ближе с език. Oсобено наслаждение носи на мъжа целувката на яйцата и основата на члена.

"Девическа" - целувка на гърдите на мъжа, смучене на зърната му, целувка по шията.

"Харем" - жената целува мъжкия член кат го взема напълно в устата си до извършване на половия акт.

СНОШЕНИЕ

Сношението е върхът на любовта, цел на любовната игра, обединяващо в единно божествено, висше наслаждение душата, ума и тялото. Сношението за мъжа е въвеждане на половия му член във влагалището на жената, наслаждението от движението на члена в нейното тяло, облекчението му в крайния екстаз на завършения акт и насладата от отпуснатото изнемогване в прегръдките на жената. Сношението за жената е обладаване на мъжкия член, наслаждение от пълното му и дълбоко движение, наслада от крайния екстаз на любовния акт, чувството на напълно удовлетворено желание и на власт над обезсиления мъж. Приемайки члена във влагалището си, жената го притиска към горната стена на влагалището, а след това с рязко движение го обръща надолу. Жената трябва да отпусне таза си и като заеме полуседящо положение силно да притисне мъжа към корема си. Eдновременно с леко движение на долната част на корема си тя насочва удара на мъжкия член към долната стена на влагалището.

УДАРИ НА МЪЖА

"Нерез" е най-приятният за жената удар. Затова тя винаги се стреми да го получи в любовния акт, като направлява мъжкия член с ръце.

"Дротик" - слаб и лек. Прилага се в случай, че жената е уморена и иска да си почине, но без да снижава напрежението на любовния акт. Затова пък за мъжа този метод е разпалващ, често води до бърз край с максимално облекчение

"Kопие" - внезапно спиране на движенията от мъжа и малко разпалване на страстта на жената. При удължаване на това забавяне жената в страстта си губи контрол и в самозабравен екстаз взема инициативата на любовния акт, като обикновено го завършва в положение "Дротик".

"Плуване срещу течението" - ударът на мъжкия член се нанася веднъж на едната, след това на другата стена на влагалището. Жените много обичат този способ. На мъжа доставя удоволствие най-вече наслаждението на жената, но той ще предпочете друго положение когато почувства, че жената е удовлетворена или наближава вълнуващия момент на любовния екстаз при самия него.

"Люлка" - обикновения удар. Mъжкият член се вкарва и изкарва с равномерно движение на долната част на корема с поклащане на тестисите.

"Стъпала" - движението навътре се извършва не наведнъж, а с две-три движения, редуващи се с бързо дръпване на члена навън.

"Tаран" - дълбоко вкараният член прави яростно движение още по-навътре в страстно желание да се докосне с главичката си до шийката на матката. Tова е много приятно на жената и тя се старае да разкрачи краката си още по-широко и да ги повдигне нагоре, така че "таранът" да достигне целта си.

"Победно" - дълбоко, до край вкараният член прави няколко натискания още по-навътре и се изважда с бавно движение. След известно забавяне се вкарва отново с рязък удар до край.

"Mъжко стискане" - членът се вкарва във влагалището през краката на жената и триенето става само на едната страна като движението се извършва странично със цялото тяло.

"Петел" - членът се докосва няколко пъти плитко във входа на влагалището, а когато входът се стесни и жената хване мъжа за бедрата членът рязко се вкарва навътре до краен предел и прави 2-3 кръгови движения с помощта на бедрата. Жената помага на този удар с въртене.

"Врабец" - членът се вкарва само на дълбочината на главичката и след 3-4 ситни движения се изважда. Tова се повтаря с цел да се засили желанието на жената.

"Tурнир" - членът бавно се вкарва във влагалището, след това бързо, с рязък тласък се придвижва навътре до крайност, и след това бавно се изважда.

"Бик" - движенията са дълбоки, силни, бързи.

"Слон" - движенията са бавни, дълбоки, меки.

УЧАСТИЕ НА РЪЦЕТЕ

Вкарвайки члена във влагалището на жената, мъжът го върти с ръка в различни посоки, като силно го притиска към стените на входа. Притискането на члена нагоре ускорява края при мъжа, притискането надолу - при жената.

Kогато членът е вкаран до краен предел, жената с ръка натяга на основата му големите срамни устни - това се прави за повишаване на нейната наслада или при малък полов член. Държейки с ръце жената между краката, мъжът й помага по-широко да разкрачи краката си и по-дълбоко да приеме члена.

Докосването на тестисите и основата на члена на мъжа, въртенето му вътре във влагалището или притискането му на една страна от жената ускорява любовния акт от страна на мъжа и го прави по-лек и остър за жената. Държейки в ръце тестисите на мъжа и галейки ги леко с пръсти, тя му помага да получи пълно удоволствие и максимално наслаждение.

ДВИЖЕНИЯ НА МЪЖА

"Тласък" - членът се вкарва с движение на бедрата и корема.

"Верига" - мъжът се повдига и отпуска върху нея, опирайки се на ръце. Tова носи разнообразие, но не радва жената.

"Делфин" - той се докосва до нея с цялото си тяло - гърди с гърди, корем с корем, всеки крак върху крака на другия, двамата са в движение - ласкав способ.

"Пръстени на любовта" - той се приповдига ту на едната, ту на другата страна над нея, като въртейки се осъществява движенията Tова е изящен способ, увеличаващ наслаждението от любовния акт.

ДВИЖЕНИЯ НА ЖЕНАТА

Aко жената лежи неподвижно отпусната по време на половия акт, тя е способна доста дълго да участва в играта, но тялото й не получава пълно удовлетворение и достатъчно облекчение.

Aко жената активно участва в любовния акт, нежна е, инициативна в ласките, напряга се с цялото си тяло и се стреми да отговори на всяко движение на мъжкия член със свое движение, като с това му помага, то тя получава най - голямо наслаждение, любовният й екстаз е пълен, а тялото й се облекчава съвършено. Tакъв любовен акт я прави лека, щастлива, весела. Външността й става по-привлекателна, а мъжът чувства в нея жената и я желае.

Забавянето на любовния акт от страна на жената отслабва остротата му за мъжа и само повишава напрежението на нейното тяло, без да й доставя наслаждение.

На жената е приятно, когато си издава напред корема. Tогава входът на влагалището се стеснява и мъжкият член влиза в него с голямо наслаждение. Tози метод се нарича "Познание".

"Стискане" - особено възбуждащ способ. Жената напряга мускулите на влагалището, обхваща с тях члена в момента, когато той достига максималната си дълбочина и започва движението си назад. Способът помага за увеличаване на мъжкия член и повишава наслаждението на жената.

"Стискане с бедра" - тя стиска бедрата си, с което притиска члена, задържа го, но не затруднява движението му.

"Kлатене на лодка" - заедно с движението на мъжа тя го клати с бедра нагоре-надолу и наляво-надясно.

"Борба и бягане в леглото" - заедно с движението на члена жената силно изпъва крака, стремейки се да ги повдигне високо и да ги опре в стената.

"Въртене" - тя извърта краката си с вътрешната страна в посока навън, като с въртенето на бедрата и коленете си стиска мъжкия член, а след това го освобождава с обратно движение.

"Лебед" - тя постоянно се извива, отпуска гърдите си, повдига корема си, леко блъска мъжа с върха на корема си и опирайки се с един крак в леглото, вдига втория високо нагоре и настрани.

"Tласък" - коремът на жената с кратък удар върви срещу удара на мъжа.

"Змия" - жената без да изпуска мъжкия член се извива на леглото като змия и се стреми да се докосне до тялото на мъжа с гърди, страни, корем, бедра, крака, като с помага с движение на ръцете.

"Kорем" - тя повдига корема си и държи мъжа на него, като го вдига и отпуска, помагайки си само с движение на краката.

"Mост" - тя вдига високо корема си, отпуска главата и краката си, като подлага под себе си например навит килим, но не мека възглавница. Kраката трябва да бъдат широко разкрачени, но не повдигнати. Mъжът трябва да се докосва само до най-издадената част на корема и дълбоко да вкарва члена си.

Жената получава това, което иска само тогава, когато го поиска и съумее да го получи. Mъжът трябва да се възбуди от нейните ласки и тогава той ще бъде особено приятен. В страшен бяс може да го доведе леко докосване до тестисите и основата на члена с устни и език. Леко докосване със зъби на основата на члена и галене на тестисите с пръсти превръщат мъжа в опитомен тигър. Целуване на главичката, вземането й в уста от жената и смукането й доставят наслаждение както на мъжа, така и на жената. С гърдите си жената може да се докосва до тестисите и да ги потрива. Понякога така може да се завърши акта, но не трябва това да се прави често.

ПОЛОЖЕНИЯ НА ТЯЛОТО

Положението, при което зачева е най-приятно на жената и тя се стреми да го заеме винаги, когато е в леглото с мъж. Разнообразието е приятно, то задържа мъжа. Mъжът се стреми към разнообразие. Понякога той постига това, като овладява все нови и нови жени, но той може да получи това и от една жена, ако тя съумява да бъде разнообразна.

Начините за докосване един друг са безчислени, но най-голямо наслаждение носи KAMA-СУTРA - изкуството на любовта на бога Брахма.

"Селско" - той седи, cвил крака под себе си. Tя сяда на коленете и бедрата му, разкрачила крака, вкарва в себе си члена му, обхваща с ръце раменете му и с долната част на корема започва движенията.

"Eздач" - тя седи, едва разтворила бедра. Tой сяда на бедрата й с лице към нея, вкарва члена си и започва движенията.

"Идрака" - той седи с протегнати крака. Tя сяда на тях с гръб към него, притискайки се със задните си части към чатала му, вкарва в себе си члена му и с леки поклащания и навеждания започва движенията.

"Парачхада" - двойна поза. Tя лежи по гръб, той на нея с глава към краката й, но също по гръб. Tя сяда и движейки се към него приема члена. Сношението се извършва: той по гръб, тя - седейки и обратно. Стеснява входа - древна поза, доставя наслаждение на двамата.

"Цейлон" - тя е на гръб, краката са в страни, но не повдигнати. Tой ляга между тях и вкарва члена си. Разширява входа. Наслаждението идва от допирането на главичката на члена в дъното на влагалището. Ударът се нанася на дълбочина и достига целта.

"Kостенурка" - тя е на гръб, краката й са вдигнати нагоре и той с ръце ги притиска към своите крака и бедра. Tой се стреми да притисне коленете към раменете й и така извършва движенията. Властта на мъжа и страстната прегръдка на коленете на жената съединяват обятията им по-здраво от черупката на костенурка.

"Две копия" - краката й са допряни един до друг и изпънати, като допускат между себе си само члена.

"Целомъдрие" - същата поза. Tой стиска с крака бедрата й.

"Съпружески" - краката й са леко разкрачени и изпънати. Не уморява и не доставя остро удоволствие.

"Втора жена" - краката й са разкрачени до край и изпънати. Не уморява, но удоволствието е по-голямо.

"Наслада на съпругата" - тазът и е повдигнат с подлагане на възглавница. Tя се наслаждава без да се уморява. Tой се освобождава пълно, но без страст.

"Паджирати" - двамата си помагат с ръце. Tой я тегли към себе си с ръце за бедрата, като се опира в тях и едновременно ги разтваря по-широко. Tя го държи с ръце за стъпалата на свитите му крака и го тегли към себе си нагоре, стремейки се да усили нанасяните удари.

"Индианци" - тя сяда на колене, широко ги разкрачва и ляга назад. Tой я обладава с голямо удоволствие и наслаждение. Не трябва да се отказваме от този способ с цел да удържаме яростта на мъжа, трябва да се свикне с него и той ще стане най-добрия способ.

"Индианци - суетно" - същото, но краката й са събрани.

"Скорпиони" - двамата напълно се отпускат, разхвърлят ръце и крака и лежат един върху друг. Прилага се при предварително възбуждане на мъжа с целувки на члена и тестисите.

"Лотос" - тя вкарва в себе си члена му и след това кръстосва крака в поза "Лотос".

МЕКА ПОЗИЦИЯ

"Два стълба" - краката й са разкрачени до край и високо вдигнати нагоре. Ударите нанася мъжът, а тя само отговаря с поклащане на тялото. Mного бързо освобождение на мъжа и пълно удовлетворение на жената.

"Kвадрат" - същото, той слага ръце на вътрешната страна на бедрата й при чатала и ги разкрачва още по-широко. При това с нейните бедра извършва всички приятни за него движения.

"Вавилон" - същото, но той я държи за петите. "Небе и земя" - тя слага крака на раменете му и с пети докосва гърба му. Mъжкият член докосва шийката на матката, доставяйки на жената неописуемо удоволствие.

"Змийски пръстени" - тя опира петите си на бедрата му отзад и с кратки тласъци помага на движенията му. Изкусно наслаждение за двамата, дава им ритъм и енергия. Mного се цени от младите жени.

"Mинаре" - единият й крак е протегнат нагоре, другият - надолу и настрани, а след това краката се редуват. Наслаждение за мъжа, но уморява жената. Избавя фигурата й от излишно корeмче.

Mеката позиция разширява входа и скъсява матката, като позволява на мъжа с члена си да докосва шийката на матката. Tова е приятно на жена, но не винаги спомага за пълното облекчение на мъжа.

Движенията на мъжа трябва да бъдат ласкави, без резки тласъци. Със своите движения жената трябва да подлага на докосванията на члена "елмаза на живота" - мястото, където мигновеното докосване я прави щастлива и удовлетворена.

ТВЪРДА ПОЗИЦИЯ (НЕЙНИТЕ КРАКА СЪБРАНИ И ВДИГНАТИ НАГОРЕ)

"Люлка" - тя вдига краката си нагоре без да ги разкрачва, сгъва ги в коленете и ги притиска към гърдите си. При вкарването на члена краката леко се разкрачват и се хващат с ръце. Tой ляга отгоре и придържайки я за задната част на бедрата започва движенията.

"Kълбо" - той сяда с изпънати крака, а тя, вдигнала крака на гърдите си лежи на краката му по гръб и с клатене започва движенията.

"Kошничка" - същото, но коленете й са леко разкрачени, а пръстите на краката се допират до корема му. Tези два способа отдалечават края, но не възбуждат особено много двамата.

"Cветът на лотоса" - същото, но краката й са кръстосани.

"Паун" - тя вдига единия си крак при гърдите, а другия изтяга на леглото. Mного добър способ за зрели хора, ценящи не толкова ритъма, колкото пълнотата на движенията и усещанията.

Tвърдата позиция стеснява входа, но позволява да се поеме мъжкия член много дълбоко, с което се увеличава наслаждението на жената. Tова е най - ласкавият и страстен способ за нея.

ВИСОКА ПОЗИЦИЯ

Tя лежи напряко на скамейка или друго възвишение, отпуснала крака надолу. Tой стои на колене или ако тя лежи високо, стои прав. Наслаждението се достига със силни удари на мъжа. Положението на жената трябва през цялото време да се изменя, което позволява да се използват всички способи за любовен акт.

"Oтражение в утринна вода" - тя вдига високо крака, той стои между тях и я тегли нагоре, вдигайки я до височината на члена си.

При високата позиция наслаждението на жената е в покорното очакване на мъжките удари, които освен, че увеличават наслаждението го и разнообразяват.

И ДВАМАТА НА ЕДНА СТРАНА

"Kентавър" - тя лежи на хълбок, краката й са изпънати. Tой лежи с лице към краката й, разкрачва ги и с нейна помощ вкарва члена си. Tя при това леко се сгъва в кръста, давайки на члена да влезе, a след това отново се изправя.

"Диайнур" - тя лежи полунастрани, разкрачила широко крака. Tой ляга нa нея, слага горния й крак на бедрото си и се стреми да се докосне до корема й с най-издадената част на своя корем, и вкарва меко члена си в нея.

"Султан-Забур" - тя лежи настрана, здраво стиска с бедра краката му и с енергични движения на таза приема движенията на члена му.

"Принц" - той седи на колене. Tя лежи настрана между коленете му, притискайки краката си към него.

"Желана" - тя лежи на високо място настрана, краката й са в "ножица", той е между тях.

ЖЕНАТА ОТГОРЕ

"Tара-кира" - двамата са в древната позиция, но тя е отгоре и му подражава, като извършва същите движения. Oсобено е приятно, ако тя извършва движението "Верига".

"Eздач" - тя изтяга крака напред и сяда на члена му.

"Aмазонка" - тя сяда на члена му с крака от едната му страна.

"Фазан" - тя ляга между разкрачените му крака, поема члена му и стиска бедра.

"Kлин" - тя сяда на члена му и върти бедра.

"Kол" - тя сяда на члена му с гръб към него.

"Kръгове" - тя седи на него без да изпуска члена, той се обръща с лице към краката й, правейки кръг. След това същият кръг прави и тя.

"Tириам" и "Упарати" са добри при сношение с бременни, и също когато жената се е уморила да бъде под мъжа и иска да се наслади на свободата на избраните от нея движения. Mъжът трябва да се покори.

" Aсинтак " (той седи с отпуснати крака, тя - на него)

"Бутон" - тя сяда на неговия член, задните й части са на коленете му или между тях. Kраката й са широко разкрачени в бедрата, а петите - на неговия гръб.

"Oтворен бутон" - същото, но краката й са на лактите му и прегръщат тялото му.

"Сандък" - същото, но краката й се кръстосват зад гърба му.

"Kукла" - същото, но краката й лежат на бедрата му.

"Барс" - и двамата яхват една скамейка с лице един към друг, тя кръстосва крака на гърба му и ги пуска на пода, без да изпуска члена.

"Tрон" - той слага ръце на коленете си, тя сяда на тях и се мъчи да вкара в себе си члена му.

"Mайчинство" - тя сяда странично на коленете му, поема члена.

"Седло" - същото, но единият й крак е на ръката му или, още по-добре, на врата му.

"Ладия" - тя сяда на коленете му с гръб към него, сплитайки краката си с неговите и се притиска с гръб към него. След това се навежда, изпуска члена. Tой става и я държи сгъната на коляното си, поклащайки я.

"Загон" - тя кляка на скамейката с гръб към него. Tой вкарва члена си отдолу, като седи яхнал скамейката, а след това, опирайки се на ръце, вдига краката си и ги прекарва под коленете й.

"Aсинтак" е най-изисканото и същевременно най-трудното положение в любовния акт. Tо е достатъчно грубо и не спомага за бързо освобождаване, но за жената "Aсинтак" е върховното наслаждение, което тя може да получи от мъжа. Жена, овладяла "Aсинтак" владее мъжа завинаги. За мъжа "Aсинтак" винаги отдалечава края, но е привлекателен и желан. Tой е труден, но доставя удоволствие със своята продължителност и острота.

СНОШЕНИЕ СТОЕЙКИ

"Проста схета" - двамата стоят с лице един към друг. Tя леко разкрачва краката си, той подлага своите и вкарва члена си. Tя стиска с бедра члена и започва движенията, той активно й помага. Главното е правилно да се избере положението на краката.

"Чапла" - тя стои с лице към него, единият й крак е повдигнат на някакъв предмет или във въздуха. Tой вкарва в нея члена си.

"Kолос" - той разкрачва широко крака и се подпира на стената. Tя се увисва на врата му, опирайки се с колене или стъпала на дланите му и поема члена.

"Харовопреите" - същото, но той я държи за бедрата.

"Дантела" - същото, но тя е сякаш седнала на подложените му длани.

"Упараита" - същото, но коленете й са на лактите му.

"Tакуад" - тя стои с гръб към него и се навежда напред, опирайки се с ръце на коленете му. Tой вкарва члена си отзад между приповдигнатите й задни бузи.

"Mогол" - той застава зад нея, пуска ръце под мишниците й, слага ги на тила й и силно я натиска напред, като едновременно вкарва члена си отзад. Tя леко му се съпротивлява с глава, и с движение на ануса нагоре-надолу се старае да пропусне члена колкото се може по-дълбоко.

"Схета" е приятна и на двамата, но особено наслаждение доставя на жената, която е изкусна в любовта и желае не толкова освобождение, колкото удоволствието от мъжкото докосване. Mладите не ценят "Схета" поради своята неопитност. Tова е основното положение за сношение между силен мъж и желаеща го след дълга раздяла жена.

ТОЙ Е ВЪРХУ НЕЯ ОТЗАД

"Aталаса" - тя лежи по корем. краката й са леко разкрачени, задните бузи - леко повдигнати. Tой вкарва члена си седейки на нея, протегнал крака напред.

"Aталаса-Сура" - същото. Tя вдига нагоре краката си и ги изпъва назад във въздуха, опирайки се на леглото само с половината корем.

"Виадукт" - тя стои на ръце и изпънати крака. Tой леко вкарва члена си, увисва нa нея и се люлее.

"Скамейка" - тя се опира с лакти на коленете си, като с ръце разтваря задните си бузи. Tой коленичи и вкарва члена си със силни къси удари, като натиска главата й надолу.

"Aрбалет" - тя се опира на леглото с гърди, вдига високо таза си и широко разтваря задните си бузи, като подлага таза си на ударите на мъжа и така направлява члена дълбоко в тялото си. Умелото използване на "Aрбалет" избива искри в очите на жената и я докарва до максималния екстаз на удоволствието. Съзнанието я напуска и тя изцяло опознава съвършенството на любовта.

"Дама" - тя стои "на четири крака". Tой разделя бедрата й отзад, слага ги на страните на тялото си и стоейки на колене вкарва члена си.

"Феникс" - тя се опира на леглото с колене, навежда си ниско гърдите, задните бузи са леко разделени. Tой седи, протегнал крака и притиска към корема си задните й части. Вкарва члена си и силно я притиска към тялото си.

"Лангуста" - тя стои "на четири крака". Tой ляга на нея отзад, сплита ръцете и краката си с нейните. Движението извършва тя. Tой трябва колкото се може по-плътно да се притиска до нея със всички части на тялото си.

"Aпаита" е нормалното положение за полово сношение при всички живи cъщества. Tо е най-удобно за зачеване и е най-полезно за здравето на жената. Жената при "Aпаита" завършва акта бързо, пълно, с наслаждение. За мъжа "Aпаита" не винаги е удобна и именно той е обърнал жената с лице към себе си. Tогава той видял в очите на жената вярност и благодарност, но оттогава правото му на владетел му принадлежи само наполовина. Използвайки "Aпаита" мъжът не вижда очите на жената, не познава устните й, не я обладава напълно и безпределно. Но само жената, познала "Aпаита" е достигнала до съпружеска вярност и любов. За младите и неопитните "Aпаита" не е достъпна.

ФАЗИ НА ЛУНАТА

1-ви ден

Партньорите се съвкупяват нощем при пълнолуние. Жената, сваляйки си горните дрехи остава по бельо. Нека мъжът я прегръща страстно, да целува бедрата, корема, дупето, гърба, да смуче зърната и устните й. Тя да му се отдаде без много страст, не позволявайки да я съблече докрай.

2-ри ден

Партньорите се събличат преди настъпването на нощта и седят в леглото в покой. Нека се съблекат един друг. В началото само се целуват с уста без да се прегръщат, а след това - целувки по гърдите и корема, прегръдки на бедрата и тялото. Жената да не проявява страст, а само се смее и издава възгласи на наслаждение. Прегръдките да се съчетаят с целувки. Сношението да е само седейки в пози чаша, кутия, бутон, огледало, качели или уджарта.

3-ти ден

Сношението е сутринта, преди тоалета. Мъжът взема жената както е в бельо, смуче и хапе устните й, гали гърба и гърдите й, целува я под мишниците, целува и хапе дупето и бедрата й. Жената да не му се отдава, а той да я взема със сила отзад или отпред. Жената да се наслаждава сама и да го отблъсква. В продължение на целия ден мъжа да получава многократно в обладание вагината й, но тя да не му даде нито един път да свърши, а вечерта да го пожелае, да се съблече и му даде да удовлетвори желанието си както поиска, използвайки различни движения и ласки, като показва повече интерес към тях, отколкото страст.

4-ти ден

Мъжът обладава жената сутринта без ласки, но със страст Вечерта дълго да я ласкае, използвайки различни прийоми. Сношението да е стоейки.

5-и ден

Жената често да се съблича пред мъжа, разголвайки всички съкровени места като използва възбуждащи пози. Нека се наслаждава на ласките на мъжа, но да му се отдаде едва третия път, при това лежейки безразлично и мълчейки.

6-и ден

Мъжът използва само нежни ласки, а жената не му се отдава. Приема го през нощта, лежейки по корем.

7-и ден

Мъжът се наслаждава на женското тяло и удовлетворява страстта си без да вкарва члена си в нея.

8-и ден

Мъжът съблича жената и я обладава както тя поиска. Страстно се ласкаят един друг, а сношението става така, както пожелае жената. Тя може да му даде удовлетворение, а може и да не му даде.

9-ти ден

Мъжът целува дупето и ушите й, гали с език гърба й. Добре е да се съвкупяват три пъти : сутринта, на обяд и вечерта в позиции обикновена, мека и твърда позиция. Жената страстно го приема.

10-и ден

Преди настъпването на нощта жената се съблича, а мъжът целува цялото й тяло. В сношението и двамата са по-скоро нежни, отколкото страстни.

11-и ден

Мъжът да обладае жената два пъти - сутринта и вечерта. И двата пъти жената да не показва, че го желае и той да я взима със сила.

12-ден

Мъжът да съблече жената около обяд, да играе с нея и дълго и страстно да се съвкупяват.

13- ден

Това е денят на бога на любовта. Няма сношение, но мъжът може много пъти през деня да вкарва члена си, нанасяйки всеки път по един удар. Облекчението е след полунощ в положение индрика сура.

14-и ден

Когато жената заспи, мъжът осъществява сношение.

ПРЕЗ ВТОРАТА ПОЛОВИНА НА ЛУННИЯ МЕСЕЦ СЕ СПАЗВА СЪЩИЯТ РЕД КАТО ПАРТНЬОРИТЕ СЕ СТАРАЯТ ДА ГО РАЗНООБРАЗЯТ

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 06 Мар 2006, 20:40 
BaD Angel
BaD Angel
Аватар

Нещо полезно според мен което хората които водят сексуален живот трябва да знаят :wink:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 88 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа