forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 20 Окт 2018, 17:09

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2009, 00:17 
Telnet user
Аватар

Трябва ми хубава зала в Търново на добри цени,по възможност с карти на брой посещения.
Някой ще ми помогне ли?

Трябват ми и добавки за новак,имам предвид това,че досега не сам пил химии,добавки,нищо друго освен витамини и бирена мая,рибено масло.

Иначе започнах да тренирам преди 6 години,стигнах ръка 45,5см,така ,че не бих казал да съм новак в тоя спорт.
177см 80-84кг,не съм тренирал сериозно през последната година.За последните 2 години имам към 6 месеца тренировки,преди това тренирах всеки ден по доста време.Сега имам леко коремче и от отслабването на мускулите стрии по лявата,а и по дясната ръка.Крака не правя.

Някой иска ли да ми помогне да се върна в залата?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2009, 11:51 
Telnet user
Аватар

moto_racer написа:
Трябва ми хубава зала в Търново на добри цени,по възможност с карти на брой посещения.
Някой ще ми помогне ли?

Трябват ми и добавки за новак,имам предвид това,че досега не сам пил химии,добавки,нищо друго освен витамини и бирена мая,рибено масло.

Иначе започнах да тренирам преди 6 години,стигнах ръка 45,5см,така ,че не бих казал да съм новак в тоя спорт.
177см 80-84кг,не съм тренирал сериозно през последната година.За последните 2 години имам към 6 месеца тренировки,преди това тренирах всеки ден по доста време.Сега имам леко коремче и от отслабването на мускулите стрии по лявата,а и по дясната ръка.Крака не правя.

Някой иска ли да ми помогне да се върна в залата?

Аз на фитнес не ходя ама за хубава зала знам само манията до арона... карта доколкото знам 20 лъва

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Ное 2009, 18:47 
Telnet user
Аватар

На Манията доколкото съм чувал е тясно.Ако търсиш евтинко-на стадиона при Бончо,6.50 на месец за ученици и студенти.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009, 13:27 
Telnet user
Аватар

Спортоно училище, ако си ученик или студент 12лв (има добър инструктур)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009, 13:39 
Debian GNU/Linux
Аватар

При бонката ако ходиш на стадиона си купи и патлак за всеки случай, а иначе там е добро.Има си всички уреди...малко хора има абе зависи и нечакаш.За добавки немога да ти помогна - pure/natural ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2009, 16:44 
Telnet user
Аватар

еми пич... от доста време си в тоя спорт... не знам защо питаш хората. Имаш стаж в залата знаеш кое как е. Ама да ти кажа нещо което съм чувал от хора с доста по-голям опит от нас двамата взети заедно :arrow: Ако искаш да ти върви цялото тяло, прави крака. Всичко си върви правопропорционално ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Ное 2009, 13:40 
Telnet user
Аватар

Adolf написа:
еми пич... от доста време си в тоя спорт... не знам защо питаш хората. Имаш стаж в залата знаеш кое как е. Ама да ти кажа нещо което съм чувал от хора с доста по-голям опит от нас двамата взети заедно :arrow: Ако искаш да ти върви цялото тяло, прави крака. Всичко си върви правопропорционално ;)

Знам го това за краката,едно време бях футболист,после бойни изкувства и се натрупаха много травми в краката,затова не правя крака никога,а и едно време ме беше страх да не остана нисък.Има ли нещо вярно в това?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 14:47 
Telnet user
Аватар

Wessly написа:
При бонката ако ходиш на стадиона си купи и патлак за всеки случай, а иначе там е добро.Има си всички уреди...малко хора има абе зависи и нечакаш.За добавки немога да ти помогна - pure/natural ;)

Закво ми е пистолет за там?Бонката ли е лош или има некви играчи?Виждал съм един респектиращ,но той беше пекан,и лапета има много,но все пак съм ходил само веднъж там и 2 пъти да взимам един мой човек.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 18:15 
Debian GNU/Linux
Аватар

Кат ти харесва там ходи.Цените са най-добрите виж за предлаганите услуги не, но за тия пари толкова.Пък и да не ти хареса не си дал 20/25 лв. напразно.Химия не продава ходи при Христомир ама лично мой съвет недей да взимаш химия (НИКАКВА).Натуралното седи повече, а и е по-сладко.Всичко дет гледаш изпъкнало, подпухнало в 80% е такова и това си казва думата както знаеш след години.Ма ти си знаеш - Бончо КМЕТ!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 18:47 
Telnet user
Аватар

Wessly написа:
Кат ти харесва там ходи.Цените са най-добрите виж за предлаганите услуги не, но за тия пари толкова.Пък и да не ти хареса не си дал 20/25 лв. напразно.Химия не продава ходи при Христомир ама лично мой съвет недей да взимаш химия (НИКАКВА).Натуралното седи повече, а и е по-сладко.Всичко дет гледаш изпъкнало, подпухнало в 80% е такова и това си казва думата както знаеш след години.Ма ти си знаеш - Бончо КМЕТ!

Пич,що ми извърташ думите?Аз Бончо не го познавам,залата е добра за парите си,химия досега не съм пил и пак имах ръка 45,5см.Виждам,че имаш нещо лично към Бончо,не разбрах това с пистолета и затова те питах.Ако искаш ми пиши на лично,да ми обясниш,защото не мисля да ходя на фитнес с пистолет!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Ное 2009, 22:41 
Telnet user
Аватар

Wessly написа:

Кажи му на човека какво имаш впредвид "химия", че да знае #-o

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 11 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа