forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 13 Дек 2018, 20:10

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 10:33 
Telnet user
Аватар

КАК ЛАГЕРФЕЛД ОТСЛАБНА С ЦЕЛИ 42 КИЛОГРАМА?!

Преди 3 години Карл Лагерфелд буквално се стопи. Ще попитате как? Използвал е диета и то една от най - ефикасните. Известна е под наименованието 3 D. Ето в какво се състои тя:
При тази диета трябва да се приемат много белтъчини, но червените меса, като източник на протеини, са забранени напълно. Белтъчините трябва да идват преди всичко от риба и от така наречените “морски дарове”. Ако все пак ви се прияде месо, можете в краен случай да похапнете крехки пилешки гърди. Но само в краен случай! При това гърдите трябва да са изпечени на скара и то без кожата! Освен това се пият и протеинови шейкове, съчетани с мултивитамини. Ако обичате риба и рибни продукти, ако обичате суши, миди, раци и пр., това е идеалната диета за вас. С нея можете да отслабнете чувствително. Както вече отбелязах, Лагерфелд е свалил 42 килограма за 13 месеца! (Можете да отслабнете и по друг начин - посетете за целта сайта www.otslabni.com !) При диетата 3 D нормалният европеец се превръща в ескимос. Той се храни със задушени зеленчуци, риба и рибни продукти и всички останали “дарове на морето”… С всяко хранене се приемат и споменатите вече протеинови шейкове. Протеини на прах с високо съдържание на белтъчини се намират във всяка аптека. Има ги дори и в по - добрите супермаркети. Препоръчително е да се приемат допълнително и синтетични витамини (на хапчета). И тях можете да намерите в аптеките. Най - добрите са доста скъпи, но с един прием се покриват всичките нужди на организма от витамини и минерали. Диетата 3 D се състои от три степени.

При първата степен се приемат само 800 калории на ден. Тази първоначална фаза изисква огромна доза самодисциплина, защото 800 калории са си направо едно нищо.
При втората фаза се приемат вече 1200 калории, а при третата- цели 1600. Тази трета фаза трябва да се превърне в постоянно дневно меню, ако искате да съхраните новопридобитата стройната и здрава фигура и за в бъдеще. Диетата 3 D си има своите златни правила. Ето ги:

ПЪРВО ПРАВИЛО: Белтъчини, белтъчини, белтъчини! Предимно от риба, а не от месо! Както вече казах, крехките пилешки гърди без кожа са разрешени, но всички други меса са строго забранени. Позволено е обаче всичко, което идва от морето. Запомнете: от морето, а не от реката!

ВТОРО ПРАВИЛО: На ден трябва да се изпиват поне два литра вода! Най- добре е, ако пиете обикновена чешмяна вода. Може да си варите и билкови чайове.

ТРЕТО ПРАВИЛО: Никога не използвайте асансьора! Катерете смело стълбите, но не се занимавайте с никакъв друг спорт. Тялото ви и бездруго е подложено на доста големи лишения и натоварвания.

ЧЕТВЪРТО ПРАВИЛО: То засяга пазаруването. Можете да използвате дълбоко замразена храна. Още по- добре би било обаче, ако използвате прясна храна. Всички други форми на консервиране трябва старателно да се избягват.

ПЕТО ПРАВИЛО: Хранете се точно на минутата! Никога не пропускайте ядене, каквото и да става. Карл Лагерфелд е закусвал в осем часа, обядвал е в 13 часа и е вечерял в 20 часа.
Изгледите за успех са повече от добри. По правило човек сваля по 2 килограма седмично. Напълно възможно и крайно вероятно е да свалите 5- 6 килограма месечно. Диетата дава и чудесни “странични ефекти”- нивото на вредния холестерол в кръвта рязко спада и човек се чувства като новороден. Той може да бъде спокоен- атеросклерозата и емболията едва ли някога ще го навестят. Ето как трябва да изглежда едно примерно дневно меню: ЗАКУСКА: Една филийка пълнозърнест хляб, намазана с овкусена извара (с настърган лук, червен и бял пипер, диетична сол). Една ябълка (портокал или грейпфрут), кафе или чай, подсладени с изкуствен подсладител, една чаша обезмаслено кисело мляко (0,1 % масленост). ОБЯД: Риба на скара, подправена само с естествени подправки като копър, чесън, магданоз, лимонов сок. Голяма салата, подправена само с лимонов сок и диетична сол. ВЕЧЕРЯ: Рибно филе на пара с варени картофи. Можете, представете си, да си пийнете и чашка червено вино! То не е толкова калорично като бялото, а и разгражда холестерола, натрупал се в организма. Ето това е известната диета 3 D. Желая на всички, които решат да я опитат, от все сърце успех!

Edit by Epoc :
Темата ще стои важна 1 седмица за да се забележи от повече хора след това я правя нормална хев фън!!!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 10:39 
Telnet user
Аватар

Тази програма се нарича тук Високо Белтъчна диета или Ниско Въглехидратна(НВД)Опитвате се да намалите въглехидратите на 0 прием на ден :)
Забравяте за всякакав източник на въглехидрат(Като тестени изделия и всякакви зърнени храни като ориз,боб....)
Виждам разлика в горенаписаното,че се набляга на рибата ..Ми нормално се пак тя има най малко мазнини,но аз ще ви кажа че можете да ядете и пилешки гърди без кожата демек само бяло месо..
Малко скъпо на за 1 месец ви гарантирам 5-10 кг ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 12:21 
Forum Administrator
Аватар

А сега и един съвет от мен ! Как смъкнах за 6 м . 25 кг . Значи без диети , без ограничение на количеството храна , само с друг вид храна . Август 2005 тежах 143 кг. :!: , а сега съм 118 бруто тегло. Замених храните , които консумирах с консерви домати. Отначало изяждах на ден по 1,5 - 2 буркана , след това постепенно от само себе си преминах на 1 , после на половин и сега почти не го ям. Хляб не ям от около година ( но когато ми се яде си хапвам) , месо рядко , мляко изобщо . Просто доматите се оказаха перфектен заместител на останалите храни и засищат идеално , без да те пълнят с мазнини. Плодове консумирам без ограничение /най-много мандарини и ябълки/. За месец януари съм смъкнал 3 кг. , като не се ограничавам в нищо , просто организма ми привикна с много малко храна , нещо , което ми беше невъзможно в началото. Ако имате проблем с теглото , опитайте това , не само , че няма да ви навреди , но е много възможно да усетите забележителни резултати. Изпробвал съм го върху себе си и гарантирам , че действа. Ако някой има въпроси , да пита , ще отговоря веднага. Най-хубавото в това е , че не страдаш от ограничения и забрани , а оставяш организма ти да те води и не му причиняваш стрес , което се получава в 99% от приложението на всякакви диети.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 12:25 
Telnet user
Аватар

catana написа:
А сега и един съвет от мен ! Как смъкнах за 6 м . 25 кг . Значи без диети , без ограничение на количеството храна , само с друг вид храна . Август 2005 тежах 143 кг. :!: , а сега съм 118 бруто тегло. Замених храните , които консумирах с консерви домати. Отначало изяждах на ден по 1,5 - 2 буркана , след това постепенно от само себе си преминах на 1 , после на половин и сега почти не го ям. Хляб не ям от около година ( но когато ми се яде си хапвам) , месо рядко , мляко изобщо . Просто доматите се оказаха перфектен заместител на останалите храни и засищат идеално , без да те пълнят с мазнини. Плодове консумирам без ограничение /най-много мандарини и ябълки/. За месец януари съм смъкнал 3 кг. , като не се ограничавам в нищо , просто организма ми привикна с много малко храна , нещо , което ми беше невъзможно в началото. Ако имате проблем с теглото , опитайте това , не само , че няма да ви навреди , но е много възможно да усетите забележителни резултати. Изпробвал съм го върху себе си и гарантирам , че действа. Ако някой има въпроси , да пита , ще отговоря веднага. Най-хубавото в това е , че не страдаш от ограничения и забрани , а оставяш организма ти да те води и не му причиняваш стрес , което се получава в 99% от приложението на всякакви диети.

Зеленчуците и плодовете са хубаво нещо :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 12:54 
Telnet user
Аватар

ами аз като не ям риба и пилешко ко да прая.. :oops: искам само 5 кг да смъкна :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 14:29 
Telnet user
Аватар

Тей и тей има тема, ако някой може да напише, как за 12 месеца да кача 42 кила - МОЛЯ :) :) :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 16:19 
Telnet user
Аватар

Epoc, много интересно как за сваляне на килограмите калориите имат значение пък за качването на маса нямат? :wink:
GaZaRkA, има значение не колко килограма ще свалиш а колко мазнини ще стопиш. За момичетата а и по принцип за всички няма по-добро средство за свалянето на тегло от аеробиката. 40 минути максимум до 1 час са предостатъчни, 4-5 пъти в седмицата и винаги на гладно(6 часа след последното хранене). Храненето без особени ограничения в количеството, но разбира се мазнините се ограничават до минимум а въглехидратите предимно комплексни (това изключва задължително захарните изделия, както и алкохола). За постигането на истински резултати обаче е нужно постоянство, нещо което се съмнявам, че някой ще положи такова усилие достатъчно дълго време.
LuNa7iC, проблема ти се решава много лесно. Яж по 3кг телешко месо на ден и гарантирам че тез 40 кила ще ги качиш доста бързо (на корема)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 23:11 
Telnet user
Аватар

Legionnaire написа:
Epoc, много интересно как за сваляне на килограмите калориите имат значение пък за качването на маса нямат? :wink:
GaZaRkA, има значение не колко килограма ще свалиш а колко мазнини ще стопиш. За момичетата а и по принцип за всички няма по-добро средство за свалянето на тегло от аеробиката. 40 минути максимум до 1 час са предостатъчни, 4-5 пъти в седмицата и винаги на гладно(6 часа след последното хранене). Храненето без особени ограничения в количеството, но разбира се мазнините се ограничават до минимум а въглехидратите предимно комплексни (това изключва задължително захарните изделия, както и алкохола). За постигането на истински резултати обаче е нужно постоянство, нещо което се съмнявам, че някой ще положи такова усилие достатъчно дълго време.
LuNa7iC, проблема ти се решава много лесно. Яж по 3кг телешко месо на ден и гарантирам че тез 40 кила ще ги качиш доста бързо (на корема)

калориите винаги играят роля..Чети и мили !
А на Газарка мога да кажа,че не е лесн ода си в този спорт ,а за секса без пари сам осе обарни ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 23:21 
Telnet user
Аватар

LuNa7iC написа:
Тей и тей има тема, ако някой може да напише, как за 12 месеца да кача 42 кила - МОЛЯ :) :) :)
И аз това питам. Защото сега съм 57 кг и съм висок почти 1.80.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2006, 23:29 
Telnet user
Аватар

xpuc7o написа:
LuNa7iC написа:

С много ядене ицо и то хубава храна като ориз картофи месо и така нататак не чипс пуканки и такива мизерии :)
АМа трявбат и тренервки са гръб и крака ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2006, 06:57 
Telnet user
Аватар

Epoc написа:
xpuc7o написа:
LuNa7iC написа:

С много ядене ицо и то хубава храна като ориз картофи месо и така нататак не чипс пуканки и такива мизерии :)
Луд ли си ? Аз искам да са търкалям. :P

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2006, 07:44 
Telnet user
Аватар

Epoc написа:
xpuc7o написа:
LuNa7iC написа:

Аз пък съм 186 санта някъде и съм 73-75 кила в зависимост от енергията,която изразходвам!А тя е доста голяма и затова и да ям,и да ям,и да ям,много трудно мога да кача до исканите от мен 80 килца.Лимитът ми е 76,ся съм 73,бе ужасТ!Ама не се оплаквам много :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2006, 12:49 
Telnet user
Аватар

мхм малко трудно се отслабва с толкова кила ама щом е написано може и да е вярно :?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2006, 13:03 
Telnet user
Аватар

по-трудно е да отслабнеш, отколкото да качиш ...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 27 Яну 2007, 15:50 
Telnet user
Аватар

XekTop написа:
[Аз пък съм 186 санта някъде и съм 73-75 кила в зависимост от енергията,която изразходвам!А тя е доста голяма и затова и да ям,и да ям,и да ям,много трудно мога да кача до исканите от мен 80 килца.Лимитът ми е 76,ся съм 73,бе ужасТ!Ама не се оплаквам много :D

Бодваш 1 гейнър и проблема ти е решен. Не е скъп - 15 лева е 1кг.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007, 00:52 
Telnet user
Аватар

Според мен за Хектора също ще е много трудно, освен ако не почне да взема химия... с нея всеки може.. :) Тоя съм го гледал и да я яде кат разпран и да тренира кат разпран, прави тяло вдига до някаде килограми и после като вземе да понамалява упражненията и хапването се стапя напълно... к'вото е направил напълно изчезва... :shock: Винаги съм му се чудил.. а според мен е много по-лесно да отслабнеш от колкото да наедрееш... БЕЗ ХИМИЯ. То ми е ясно, че всеки ако ще и скелет .. като има нужните средства и нужният опит или познанство винаги може да се оголеми..

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007, 16:16 
Telnet user
Аватар

The-NecromanceR написа:
Според мен за Хектора също ще е много трудно, освен ако не почне да взема химия... с нея всеки може.. :) Тоя съм го гледал и да я яде кат разпран и да тренира кат разпран, прави тяло вдига до някаде килограми и после като вземе да понамалява упражненията и хапването се стапя напълно... к'вото е направил напълно изчезва... :shock: Винаги съм му се чудил.. а според мен е много по-лесно да отслабнеш от колкото да наедрееш... БЕЗ ХИМИЯ. То ми е ясно, че всеки ако ще и скелет .. като има нужните средства и нужният опит или познанство винаги може да се оголеми..
Приятелю това си е напълно нормално...Като намалиш храната да отслабнеш или като спреш да тренираш .. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 13 Юли 2007, 17:17 
Telnet user
Аватар

WhaTTheFucK написа:
LuNa7iC написа:

Вземаш квартира във Варна или където има Макдоналдс. 2 месеца ядеш само там и ще добавиш 5-10 минимум.
Е може да понамалиш и чекиите че хабят енергия :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 14 Дек 2007, 14:39 
Telnet user
Аватар

Ето как се отслабва купувате си това - http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=914&id=6731 и отивате хоре по пътя за хижата да бягате нагоре по баира и после надолу по надолнището за 1 седмица с правилно хранене може да се смъкнат 10-15кг за 1 седмица един приятел смъкна 4кг само с коремни преси ко ми разпраяте без бягане няма да стане
П.С не да бягате 30 мин ами докато ви умекнат капачките !

АЗ СЪМ ТОВА ,КОЕТО НИКОЙ ОТ ВАС НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2008, 19:17 
Telnet user
Аватар

Аз съм 1.70 и съм 60 кг лошо ли е ? :lol: Като почти без мазнини(главно по корема :lol: )

Абе с бягане става ама се смъква не само от там кадето искаш..Това е малко лошо ама вии си знайте.. 8-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа