forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 13 Дек 2018, 20:11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2008, 19:55 
Forum Administrator
Аватар

Pow3rLift1ng написа:
Аз съм 1.70 и съм 60 кг лошо ли е ? :lol: Като почти без мазнини(главно по корема :lol: )

Абе с бягане става ама се смъква не само от там кадето искаш..Това е малко лошо ама вии си знайте.. 8-)

Ти ако си 1.70 аз съм 1.80 значи ;) пък уж съм 1.7м :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 12 Ное 2008, 20:14 
Telnet user
Аватар

Osama написа:
Pow3rLift1ng написа:
Аз съм 1.70 и съм 60 кг лошо ли е ? :lol: Като почти без мазнини(главно по корема :lol: )

Абе с бягане става ама се смъква не само от там кадето искаш..Това е малко лошо ама вии си знайте.. 8-)

Ти ако си 1.70 аз съм 1.80 значи ;) пък уж съм 1.7м :)

Оня ден са мерих бе :) При личната :lol: Би трябвало да е вярно :cool:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 02:59 
Telnet user
Аватар

А Е Р О Б И К А ... как става ... абе хубавото става бавно .. Какви са тия работи за по 5 минути през 5 дена да сте ... 40 кила и да сте най-красивите?? Хващаш се да тренираш.. я през ден, я през 2, я най-добре всеки ден.. по 1 час на ден да отделяш в зала (с крос тренажор, пътечка или просто 30 минути бягане и после 30 минути упражнения) и ще ги свалиш тези килограми. Идеята е не да свалиш 5 килограма като тежест, а като мазнини да махнеш паласки да изчистиш корема.. :) Не става лесно. " Трай бабо за хубост. " Без упорство няма ефект!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 16:24 
Telnet user
Аватар

С воля всичко се постига...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 17:15 
Telnet user
Аватар

Тя волята е в дъното на всичко.. :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 20:19 
Telnet user
Аватар

The-NecromanceR написа:
А Е Р О Б И К А ... как става ... абе хубавото става бавно .. Какви са тия работи за по 5 минути през 5 дена да сте ... 40 кила и да сте най-красивите?? Хващаш се да тренираш.. я през ден, я през 2, я най-добре всеки ден.. по 1 час на ден да отделяш в зала (с крос тренажор, пътечка или просто 30 минути бягане и после 30 минути упражнения) и ще ги свалиш тези килограми. Идеята е не да свалиш 5 килограма като тежест, а като мазнини да махнеш паласки да изчистиш корема.. :) Не става лесно. " Трай бабо за хубост. " Без упорство няма ефект!
+5321 ! ,по точно неможе да се каже

АЗ СЪМ ТОВА ,КОЕТО НИКОЙ ОТ ВАС НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ !!!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 20:28 
Telnet user
Аватар

Epoc написа:
КАК ЛАГЕРФЕЛД ОТСЛАБНА С ЦЕЛИ 42 КИЛОГРАМА?!

Преди 3 години Карл Лагерфелд буквално се стопи. Ще попитате как? Използвал е диета и то една от най - ефикасните. Известна е под наименованието 3 D. Ето в какво се състои тя:
При тази диета трябва да се приемат много белтъчини, но червените меса, като източник на протеини, са забранени напълно. Белтъчините трябва да идват преди всичко от риба и от така наречените “морски дарове”. Ако все пак ви се прияде месо, можете в краен случай да похапнете крехки пилешки гърди. Но само в краен случай! При това гърдите трябва да са изпечени на скара и то без кожата! Освен това се пият и протеинови шейкове, съчетани с мултивитамини. Ако обичате риба и рибни продукти, ако обичате суши, миди, раци и пр., това е идеалната диета за вас. С нея можете да отслабнете чувствително. Както вече отбелязах, Лагерфелд е свалил 42 килограма за 13 месеца! (Можете да отслабнете и по друг начин - посетете за целта сайта www.otslabni.com !) При диетата 3 D нормалният европеец се превръща в ескимос. Той се храни със задушени зеленчуци, риба и рибни продукти и всички останали “дарове на морето”… С всяко хранене се приемат и споменатите вече протеинови шейкове. Протеини на прах с високо съдържание на белтъчини се намират във всяка аптека. Има ги дори и в по - добрите супермаркети. Препоръчително е да се приемат допълнително и синтетични витамини (на хапчета). И тях можете да намерите в аптеките. Най - добрите са доста скъпи, но с един прием се покриват всичките нужди на организма от витамини и минерали. Диетата 3 D се състои от три степени.

При първата степен се приемат само 800 калории на ден. Тази първоначална фаза изисква огромна доза самодисциплина, защото 800 калории са си направо едно нищо.
При втората фаза се приемат вече 1200 калории, а при третата- цели 1600. Тази трета фаза трябва да се превърне в постоянно дневно меню, ако искате да съхраните новопридобитата стройната и здрава фигура и за в бъдеще. Диетата 3 D си има своите златни правила. Ето ги:

ПЪРВО ПРАВИЛО: Белтъчини, белтъчини, белтъчини! Предимно от риба, а не от месо! Както вече казах, крехките пилешки гърди без кожа са разрешени, но всички други меса са строго забранени. Позволено е обаче всичко, което идва от морето. Запомнете: от морето, а не от реката!

ВТОРО ПРАВИЛО: На ден трябва да се изпиват поне два литра вода! Най- добре е, ако пиете обикновена чешмяна вода. Може да си варите и билкови чайове.

ТРЕТО ПРАВИЛО: Никога не използвайте асансьора! Катерете смело стълбите, но не се занимавайте с никакъв друг спорт. Тялото ви и бездруго е подложено на доста големи лишения и натоварвания.

ЧЕТВЪРТО ПРАВИЛО: То засяга пазаруването. Можете да използвате дълбоко замразена храна. Още по- добре би било обаче, ако използвате прясна храна. Всички други форми на консервиране трябва старателно да се избягват.

ПЕТО ПРАВИЛО: Хранете се точно на минутата! Никога не пропускайте ядене, каквото и да става. Карл Лагерфелд е закусвал в осем часа, обядвал е в 13 часа и е вечерял в 20 часа.
Изгледите за успех са повече от добри. По правило човек сваля по 2 килограма седмично. Напълно възможно и крайно вероятно е да свалите 5- 6 килограма месечно. Диетата дава и чудесни “странични ефекти”- нивото на вредния холестерол в кръвта рязко спада и човек се чувства като новороден. Той може да бъде спокоен- атеросклерозата и емболията едва ли някога ще го навестят. Ето как трябва да изглежда едно примерно дневно меню: ЗАКУСКА: Една филийка пълнозърнест хляб, намазана с овкусена извара (с настърган лук, червен и бял пипер, диетична сол). Една ябълка (портокал или грейпфрут), кафе или чай, подсладени с изкуствен подсладител, една чаша обезмаслено кисело мляко (0,1 % масленост). ОБЯД: Риба на скара, подправена само с естествени подправки като копър, чесън, магданоз, лимонов сок. Голяма салата, подправена само с лимонов сок и диетична сол. ВЕЧЕРЯ: Рибно филе на пара с варени картофи. Можете, представете си, да си пийнете и чашка червено вино! То не е толкова калорично като бялото, а и разгражда холестерола, натрупал се в организма. Ето това е известната диета 3 D. Желая на всички, които решат да я опитат, от все сърце успех!

Edit by Epoc :
Темата ще стои важна 1 седмица за да се забележи от повече хора след това я правя нормална хев фън!!!!

Ами аз както съм сега толкова , мога ли да стана 0 кг :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 21:20 
Аватар
:12:

Върнете се в началото

Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 04 Дек 2008, 21:23 
Telnet user
Аватар

Лагерфелд жена ли е, че не виждам връзката със заглавието?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 11:21 
Telnet user
Аватар

ХА ХА ХА ХА ХА какво намерих в програмата на Стандарт за миналата седмица.. " Олга : Как свалих 27 кг за 9 седмици, благодарение на 1 странен СМС. "

Вижте как благодарение на съдържанието на този СМС, тя успя да свали всичките си излишни килограми без никаква диета, без упражнения и без лекарства..

Викам си к'ва е тая простотия и реших да я прочета.. Пиеш 3 дена после ядеш първите 2 дена само теста, пици и тем подобни и за има няма 15 дена смъкваш 9 кг, можеш да повториш след тия 15 дена пак 3 дневна доза ( пише хапчета и прахчета) и пак до 15 дена смъкваш още 9 кг..
Е к'во по дяволите е това? Нищо не правиш, ядеш като луд пиеш 3 дена нещо и за половин месец 9 кг ?? 0_О И да пише, че не пиеш нищо, а по на долу пише, че всичко е 100% натурално и без никакви противопоказания. 0_о На мен пък ми прилича на анаболи или някакъв тип стероиди .. Какво друго може да те е*е в гъза толкова стабилно, че да изхвърлиш 9 кг без да правиш нищо?? 0_о

Айде, ако има заинтересовани мога да сканирам листа, да ви го
покажа.

П.п. А ето и какво намерих .. http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=315761.0

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 14:29 
Telnet user
Аватар

The-NecromanceR написа:
ХА ХА ХА ХА ХА какво намерих в програмата на Стандарт за миналата седмица.. " Олга : Как свалих 27 кг за 9 седмици, благодарение на 1 странен СМС. "

Вижте как благодарение на съдържанието на този СМС, тя успя да свали всичките си излишни килограми без никаква диета, без упражнения и без лекарства..

Викам си к'ва е тая простотия и реших да я прочета.. Пиеш 3 дена после ядеш първите 2 дена само теста, пици и тем подобни и за има няма 15 дена смъкваш 9 кг, можеш да повториш след тия 15 дена пак 3 дневна доза ( пише хапчета и прахчета) и пак до 15 дена смъкваш още 9 кг..
Е к'во по дяволите е това? Нищо не правиш, ядеш като луд пиеш 3 дена нещо и за половин месец 9 кг ?? 0_О И да пише, че не пиеш нищо, а по на долу пише, че всичко е 100% натурално и без никакви противопоказания. 0_о На мен пък ми прилича на анаболи или някакъв тип стероиди .. Какво друго може да те е*е в гъза толкова стабилно, че да изхвърлиш 9 кг без да правиш нищо?? 0_о

Айде, ако има заинтересовани мога да сканирам листа, да ви го
покажа.

П.п. А ето и какво намерих .. http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=315761.0

стероиди за отслабване няма :evil: !

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 05 Дек 2008, 17:05 
Telnet user
Аватар

Аве говорех метафорично бе.. забравил съм кавичките! Де да знам какво е това не съм химик, че да го разбия това на молекулярно ниво да разбера какво е.. Говорех метафорично.. Същото като стимулантните - като цяло нищо не правиш, а правиш и бахти формите!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 13:20 
Telnet user
Аватар

Дали това е правилната тема?
Няма ли най-сетне някоя зала да се престраши да направи нещо организирано само за жени?
Май съм писала и друг път-зимата почивам-от октомври до март. През април почвам от "нулата", информирам се от интернет, питам пак в интернет.Правя нещата така, както си мисля че се правят. Ходя в една единствена зала , където знам ,че в определени части на деня ще съм сама. Веднъж се случи да съм с друг посетител-малко досаден беше, хиляди забележки ми направи, спирах-почвах, червих се-дали беше дървен философ или наистина имаше право да се "обажда"-не разбрах...
Повечето ми приятелки мислят фитнеса за "мъжко " занимание, една дори се учуди-имахме среща на кафе, а аз след тренировка не бях потна, мърлява и вмирисана...не знаела, че има бани по тези места... Аз познавам две-три ,за които гарантирам, че ако са в група ще се престрашат да правят редовни тренировки. Не и сами обаче-съображенията са им като моите-срам и невежество, незнание...Гледам сега и други теми във форума-"креатин без тренировки", аз съм пускала тема за тийнове ...Изглежда има "глад" за информация, сезонът също е подходящ-предполагам, че тук четат хора , които работят по залите-обмислете нещо конкретно ,засягащо жените.
В Г.О. има аеробика, има народни танци, има латино-групите са пълни, то в този град няма много неща за правене, мисля си, че към някакво такова организирано занимание във фитнес, в което се почва буквално от началото-кръгови тренировки към сплит системи, начини на хранене и различни хранителни режими, поддържане на тегло-ще има интерес.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 13:46 
Telnet Administrator
Аватар

най-добрия начин е здрав секс. по 2-3 пъти на ден. няма по добро :) ще се стопиш за отрицателно време :П

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 13:49 
Telnet user
Аватар

Оценявам чувството ти за хумор, но с моите крехки знания мисля че когато организмът е свикнал на един същ режим, трябва да го повлияеш с нещо друго, нали?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 13:58 
Telnet Administrator
Аватар

няма чувство за хумор.
сексът е просто най-доброто. освен отслабването активира една камара допълнителни неща в организма. имунна защита и доста други неща още.
така,че това е решението по 2-3 пъти секс на ден :)
ако нямаш гадже караш на мастурбация :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 14:02 
Telnet user
Аватар

Това "на ден" , докато го постигна...баш си ми трябва да съм позаякнала :D

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 14:03 
Telnet user
Аватар

И продължителен, не нещо набързо.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 14:07 
Telnet user
Аватар

sani Проблема е че такъв ЗДРАВЕНЯК за по 2-3 пъти на ден няма къде да се намери :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Мар 2011, 14:15 
Telnet user
Аватар

Цитат:
ако нямаш гадже караш на мастурбация :)

...той и за това е помислил.
Да се върнем в темата, моля...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа