forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 15 Дек 2017, 06:26

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012, 15:49 
Telnet user
Аватар

Здравейте, предполагам някой от вас са чували за Pay to click сайтове а ако не сте, то това са сайтове които ти плащат да кликаш ( гледаш ) рекламни сайтове за 5-10 сек. :) Аз вече за няма и 20 дена достигнах 8$ за по няколко часа на ден, докато чета форум, гледам филм или нещо друго :) Ако някой прояви интерес моля да се регистрира чрез ТОЗИ линк по този начин ми ставате Директен Реферал, с времето ще разберете какво е реферал :) но ситемата е Win Win. :) Всеки печели Аз, Вие, Сайта :) Пишете ми на лично ако ви интересува повече информация, ще се радвам да помогна и да обменяме информация :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 07 Окт 2012, 23:44 
BMW fan
Аватар

OMG.....please....not again #-o [-o<

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 08 Окт 2012, 04:40 
Telnet user
Аватар

=D> =D> =D>

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2012, 18:43 
Telnet user
Аватар

За 23 дена 12 долара, започвам все по бързо да трупам, началото е най кофти без лични инвестиции в сайта. Който иска повече информация моля да ми пише ! Сайта е изплатил 87 Милиона на своите потребители ! Има си Форум хората си пишат там успехите кой колко е направил, имам и познати които си теглят пари, имам и познати които ме нервят че не са ми казали по рано за сайта.. че печелят.. преди 2 години бях пробвал за няколко дена сам го бях научил сайта, тогава не вярвах... сега ме е яд че съм изгубил 2 години....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2012, 21:30 
Telnet user
Аватар

:lol: Защо се занимавате с глупости.Знаеш ли колко лични данни ти ползват и след време как може да ти го на....т.Аз не бих рискувал

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 10 Окт 2012, 22:31 
Telnet user
Аватар

Не виждам защо легален бизнес да е глупост 8) Просто всеки е скептично настроен, както аз преди 2години, сега знам със сигурност че сайта си е напълно легитимен, и въпрос на време е да стане добре доходоносен бонус на месечната заплата :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Окт 2012, 08:20 
Telnet user
Аватар

Днес правя месец от както се регистрирах, от 7 до 5-6 съм на работа. За по час 2 на ден докато си правя мойте си неща на PC направих 17$ След месец се надявам поне 25-30$ :) Ако някой има въпроси нека да ми пише.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Окт 2012, 01:43 
Telnet user
Аватар

=D> =D> =D> =D> =D> =D>

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2012, 16:44 
Telnet user
Аватар

Като почнете и да ги вземате тия пари всеки месец, очакваме и двамата да пишете. :P

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 25 Окт 2012, 22:57 
Telnet user
Аватар

Аз лично ще пиша, ще си водя хронология. :) Без инвестиции преди нова година не мисля да тегля пари, в момента имам 10$ но ще си купя 50 реферала от сайта. в момента имам 103 реферала и днес ми беше пика на активност на тези реферали :) 44 активни 44 реферала по 2 цента, сметни ги :) ~1$ за няма и 2 месеца на ден правя вече :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 26 Окт 2012, 03:18 
Telnet user
Аватар

az sym gi izteglil otdavna i sa poharcheni, tova e obshtata suma spechelena do momenta!

Sorry, ama nqmam kirilica!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2012, 22:13 
Telnet user
Аватар

Up! :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 23 Дек 2012, 23:34 
Telnet user
Аватар

Ето го развитието ми до момента :)

Месец 1

Месец 2

Месец 3

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2012, 09:17 
Telnet user
Аватар

Добре, де вземи покажи едно банково бордеро на сумата която си изтеглил и сложил в джоба си, и тогава ще ни убедиш всички че грешим. Та кога ще сложиш снимчицата на извлечението с което си се зарадвал с джобни за празниците?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2012, 16:28 
Telnet user
Аватар

Няма как да почна да тегля преди да съм развил акаунта си, аз мисля с перспектива в развитието в дългосрочен план. Няма кой да ти даде пари ей така без нищо в замяна, или просто щот си готин :)) Трябва да се развие системата за да стане доходоносна. Започнах от нищото, и всичко което съм направил от сайта съм го инвестирал пак там, в момента е един омагьосан кръг но ще изляза от него с течение на времето. първите 2 месеца съм направил общо 40$ а само до 3-тия са станали вече 80$ въпреки по слабо активните реферали. Всеки който иска да се присъедини моля да заповяда, ще помогна с това което съм научил през тези 3 месеца на развитие :) А в сайта пре спокойно може да видиш други хора които си показват тегленията, има доста от България, има и отделна секция. А хората които са започнали първи в този проект, в момента на месец теглят по 10, 000$ да съвсем ясно ми е че няма да ги достигна тези пари, или поне не в близкото бъдеще те са го постигнали за 4 години, + някви инвестиции но отдавна са излезли на + и сега само си доразвиват бизнеса и си теглят :) след година и по 100$ да си правя на месец, ще се връщам назад към този пост и ще се радвам на постигнатото. Или пък не ;) кой знае :)

glumper написа:
Добре, де вземи покажи едно банково бордеро на сумата която си изтеглил и сложил в джоба си, и тогава ще ни убедиш всички че грешим. Та кога ще сложиш снимчицата на извлечението с което си се зарадвал с джобни за празниците?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2012, 16:49 
Telnet user
Аватар

Така значи загубил си 3-4 месеца, с евентуалното очакване да спечелиш някой ден 120 лева (80те си долара), извинявай ама тези пари се изкарват за ден.. два с нормален труд. Защо търсиш глупаци да загубиш и тяхното време не ми е ясно?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 24 Дек 2012, 16:57 
Telnet user
Аватар

Ми ако тръгна се занимавам с нещо с такава нагласа като твоята, много ясно че нищо няма да постигна. Преди играех игри в browser, сега това време от 30мин. ми е заето с друго. Дали съм си губил времето... само времето ще покаже :)

glumper написа:
Така значи загубил си 3-4 месеца, с евентуалното очакване да спечелиш някой ден 120 лева (80те си долара), извинявай ама тези пари се изкарват за ден.. два с нормален труд. Защо търсиш глупаци да загубиш и тяхното време не ми е ясно?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2013, 00:44 
Telnet user
Аватар

Първото ми плащане от PTC Сайт 8$ -=Tyk=-

За повече инфо на лично ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2013, 01:00 
Telnet user
Аватар

и $2 за да ги смъкнеш ... тези почти 9лв. ...и като гледам темата от кога е ..значи има няма 0.15лв. на ден

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 05 Яну 2013, 03:53 
Telnet user
Аватар

Spiri7 написа:
Днес правя месец от както се регистрирах, от 7 до 5-6 съм на работа. За по час 2 на ден докато си правя мойте си неща на PC направих 17$ След месец се надявам поне 25-30$ :) Ако някой има въпроси нека да ми пише.

Човека си работи по 8-10 часа на ден което си му носи доходи..Защо по дяволите всички си мислите ,че прави това само заради парите и е жизнено важно за него...Това си му е хобито какво? Дори и в дълъг период от време с много работа да има шанс за печалба..нека опита да играе.Ако препечелва някои друг лев докато се забавлява,защо да не го прави? Спрете да му смятате и да му водите отчет на човека какво прави? А за това изгубено време и без това повечето от нас стоят безволно и гледат някакви ПЪЛНИ глупости като убиваме време (Facebook) той го уползотворява пълноценно..!
Не съм цъкал,защото просто не ме зарибява..разказвали са ми за нея ЕВАЛА за старанието и продължаваи само така :)
ДЪЛБОКО желая след 1-2 години ей така да им качиш 1 снимчица с 1000лв ,просто за да завиждат..само НАГОРЕ имаш от мен ;)
На всеки е неприятно да не се уважава труда...

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 99 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа