forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 18 Дек 2018, 23:39

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 31 Яну 2008, 00:25 
Telnet user
Аватар

Здравйте на всички фенове на играта :) ,радвам се ,че вече има бг сайтове ,който я популяризират и може да си говорим свободно,всички играчи.Ако се интересувате от офицялния сьрвар или пьк искате да играете там ,може да се обрьщате тук кьм мен :) .Аз лично от 4 години играя по фрее сьрвари ,но накрая се реших и цькаме с приятели и познати на офицялния ,в реалма франц.

Там има 2 големи БГ клана ,и мога да се похваля ,аз сьм част от единия :) ,хората играят от около 1 година и в момента започват да се обличат в S граде,за това ако някой е готов да отдели от личното си време и пари за да усети удоволствието от играта ,винаги сме готови да помогнем и да приемем сьнародници :),на начинаещите ще бьде указана помощ с итеми.Клана се казва "Hope",и е част от голямо алли,за всеки желаещ :

Нуждаем се най-вече от активни бьфери (bishop PP най-вече) ,други сьпорти и сьщо така арчери и магове и дагеристи...Ако искате да попитате нещо -пм :)

Малко инфо за офи сьрварите :
1 рейта е по 1 !
2 няма как да спре сьрвара никога ,освен Всеки вторник 18-19:30 (ЗА Профилактика)!
3 винаги когато нямате вьзможновст да платите акаунта си ,той се зазва и можете да продьлжите когата имате финансова вьзможност!

За повече информация ,свьржете се с мен ,ако искате да се присьедините кьм клана най-важноте е да сте сериозни играчи ,да познавате добре играта и да владеете донякьде анг :).

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 01 Фев 2008, 19:15 
Telnet user
Аватар

Ами някога ако спрът NW съм решил да цикля на офи, иначе засега .... нали знаеш сексът и L2-то са най хубави като са безплатни. :D

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 02 Фев 2008, 14:59 
Telnet user
Аватар

:oops: :oops: :oops:

Eto i malko info za regisraciqta :Ами плаща се чрез интернер(кредитна карта)или си зимаш от магазин за игри или кьдето намериш гаме тиме карта ,2рия начин е по сугурен -но и при 2ра получаваш коде за ацц-то ти.Чрез този код се отчита ,че си платил като има карти за 15,45,60дни и тн...За да имаш ацц кьм всички реалми в офи трябва да направиш следното :
1Прави се Nc-soft master acaunt:той ти е само за site на нц софт www.ncplay.com ,след като го направиш си добавяш игра на нц софт ,на която желаеш да цькаш(Важно :Този ацц не се заплаща и е само за сита на нц софт ,освен това трябва да напишеш е-майл за да го потвьрдиш с коде ,който ти пращат [ПРЕДЛАГАМ ТИ ДА СИ НАПРАВИШ МАЙЛ В GMAIL,ЗАЩОТО ВЕДНАГА ЩЕ ПОЛУЧИШ КОДЕ ЗА ПОТВЬРЖДАВАНЕ НА НЦ СОФТ МАСТЕР АКАУНТ] )
2Правиш си ацц за самата игра като : натискасш use your serial code ,и пишеш кода на геим таим картата ти ,това е вече ацц-то с което ще логваш и е важно да има по сложно име и ацц за да се защитиш максимум :)

:twisted: Най-голяма е офертата да си купиш играта от магазин за игри в твоя град ,струва 39лв и имаш 1месец и половина вклучени в нея smiley ,ако правиш от там ацц за 2рата стчпка пьрво ползваш koda ot geme activation card после от 15 day time card ,като след кода от пьрвата карта си пише как да платиш и даваш use serial code from the card :и там вьввеждаш от тиме картата :) :twisted:

sopata :
Няма нищо лошо в това ,аз лично сьщо дьлго време си играх на фрее сьрвари ,просто ми писна да спират сьрвара ,да ми изтриват героя ,да няма хора ,и тн.. ,то си е вьпрос на личен избор ,и все пак не всеки има финансовата вьзможност сьщо така.Направих темата с цел да дам информация , да помогна на всеки с каквото го интересува кoе и как работи на офи ,мога да ви давам инфо за камелите и тн.Пьк някои ден ако се решите да започнете там ,мога да говоря с клан лидера си ако искате да сте в бг клан и да си говорите свободно на бьлгарски smiley ,има вентрило и тн.,за всички тези неща може да ми пишете на пм за да ви обясня :cool:

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Фев 2008, 21:27 
Evil.Muffin
Аватар

Retail ftw ! :)

Бтв, мн l2walkers..Мисля че има 14 дена как се казва фрее да играеш ии на кой сървар на оффи ,защото те са доста :)

Edit: мисля че най-доброто алли са Uprising na Bartz ;]

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 15 Мар 2008, 16:51 
Telnet user
Аватар

Скайпа ми е nachrichter2722 ,ако някой се интересува да цька на офи ;) ,клана си има и вентрило :

http://hope.animeost-bg.com/forum/index.php?topic=4.0

Tук е с инфо как да се конектнеш :)
сьщо така и сайта ни е : http://clanhope.hit.bg/
В играта можете да пишете на:

LCU,Zund,Lidi,Mindpower,Dida,Kapabahkata,Baldazar.
Liniage 2 oficial servers -Realm Franz <<

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 16 Мар 2008, 19:49 
Evil.Muffin
Аватар

Наистина ви желая късмет там ! ))

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2009, 16:44 
Evil.Muffin
Аватар

Все още ли търсите хора ?

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 30 Май 2009, 16:53 
Telnet user
Аватар

Ест че си има фрее ама май е през Recruit a Friend и винаги е хубаво да си го изиграеш ;)

Докладвай
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Заключен форум Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа