forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 21 Май 2018, 01:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: 04 Ное 2009, 22:34 
Аватар
Няма да искам кой знае какви кандидатури! Просто има освободени места! Ако има кадърни,умни и сериозни младежи нека да се свържат с мен. Искам само да са по-стари потребители, с коефициент минимум 2.00 и с минимални познания за торент системата като цяло. Предимно да помагат на другите потребители, да едитват торенти, коментари и когато се налага да трият и да налагат санкции! Не сме огромен тракер. Този труд се върши без пари. Не искаме кой знае какво. И макар,че ние сами трябва да ви изберем и помолим, активноста в тракера не е голяма и нямаме наблюдения към никой.... Просто, които мисли,че ще се справи и има нужното време, а то не е нужно много.... нека просто да се предложи.

Поздрави, DeepSeek!

п.с. И понеже не мисля,че ще имате въпроси пускам съобщение да ви уведомя,а така наречените ви въпроси и кандидатури ми ги пращайте на пм. Няма да стане за ден или за два тъй като ще дадем повече време да се включат повече хора. След като одобрим двама и минат тестовият период ще им напишем и никовете да ви уведомим.

Върнете се в началото

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа