forum.gorna.net

Free зоната за Телнет клиенти.
Дата и час: 19 Авг 2018, 13:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Режим на клавиатурата:

Правила на форума

Натиснете за да видите правилата

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2009, 07:55 
Telnet user
Аватар

Аз пак да питам, не си струва да отварям нова тема.
Накратко-фитнесът,където ходя, ще затваря за седмица. Това е обсъждания и тук "женски фитнес".Харесва ми там-не е много посещаван, дамите обикновено обикалят по пътеките и крос тренажора, и никой не ме притеснява ...Не искам да спирам за цяла седмица, вече съм в режим, а и първите резултати ме ентусиазират, така че чудя се къде да се приютя временно. Живея над фитнеса в зеления блок, питах лелята там, обаче тя каза че отваря в 16.00 и не ме устройва.
От една страна много се притеснявам /разбирайте "срам ме е"-от какво и аз не знам/, от друга-с повече опитни и знаещи хора ще ми е полезно да чуя градивна критика. Та къде да ходя през тази една седмица-сутрин ми е най удобно, следващото удобно за мен време е по обед?

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2009, 09:54 
Telnet user
Аватар

TIHA VODA написа:
Аз пак да питам, не си струва да отварям нова тема.
Накратко-фитнесът,където ходя, ще затваря за седмица. Това е обсъждания и тук "женски фитнес".Харесва ми там-не е много посещаван, дамите обикновено обикалят по пътеките и крос тренажора, и никой не ме притеснява ...Не искам да спирам за цяла седмица, вече съм в режим, а и първите резултати ме ентусиазират, така че чудя се къде да се приютя временно. Живея над фитнеса в зеления блок, питах лелята там, обаче тя каза че отваря в 16.00 и не ме устройва.
От една страна много се притеснявам /разбирайте "срам ме е"-от какво и аз не знам/, от друга-с повече опитни и знаещи хора ще ми е полезно да чуя градивна критика. Та къде да ходя през тази една седмица-сутрин ми е най удобно, следващото удобно за мен време е по обед?

Ако не ти е проблем пробвай залата в Лясковец работи от 9ч до 21ч , има женски сектор в повечето дни сутрин на смяна е жена и така предполагам няма да се притесняваш

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: 10 Юни 2009, 09:58 
Telnet user
Аватар

Ами ще остане като вариант, но съм без кола и излизам от работа за тренировка, да стигна до Лясковец ще ми отнеме време.Мерси все пак!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re: Фитнес за Жени
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010, 18:22 
Telnet user
Аватар

Бившия Старт ,сега ФИТНЕС ЗОНА >Fitness zone < доколкото видях има си стаичка за кардио> колелета и е доста изолирано,за да не се притесняваш както казваш :)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010, 18:55 
Telnet user
Аватар

Epoc написа:
Бившия Старт ,сега ФИТНЕС ЗОНА >Fitness zone < доколкото видях има си стаичка за кардио> колелета и е доста изолирано,за да не се притесняваш както казваш :)

Наскоро ми се случи да пообиколя залите,само в тази на зеления блок не отидох.От всички зали, таз в този старт има най много младежи който не вдигат правилно ,но и никой не им казва как да го правят.Опитах се на един да му кажа че не изпълняма технически правилно едно упражнение,той ми се сепва че знаел и да не съм го учил.Викам му че като почне да вдига тежко ще предизвика кунтузия,отговора беше че той вдигал тежко...... :lol: Нямам предвид само това момче,и другите същата работа.Дали случих само такива хора тогава...незнам.Тъй че Epoc ако тренираш в тази зала понаучи ги малко,че те са смешни там.Изпадат в някакви филми,дигат с някакви смешни тежести и се имат за много здрави.Или да вземат, малко да обиколят и другите зали и да видят как има хора да загряват на лежанка със 100 кг. и да погледат какви тренировки правят тези хора.

Не ме интересува че говорят зад гърба ми,значи още са зад мен!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 01 Апр 2010, 23:54 
Telnet user
Аватар

aisbobo написа:
Epoc написа:

Наскоро ми се случи да пообиколя залите,само в тази на зеления блок не отидох.От всички зали, таз в този старт има най много младежи който не вдигат правилно ,но и никой не им казва как да го правят.Опитах се на един да му кажа че не изпълняма технически правилно едно упражнение,той ми се сепва че знаел и да не съм го учил.Викам му че като почне да вдига тежко ще предизвика кунтузия,отговора беше че той вдигал тежко...... :lol: Нямам предвид само това момче,и другите същата работа.Дали случих само такива хора тогава...незнам.Тъй че Epoc ако тренираш в тази зала понаучи ги малко,че те са смешни там.Изпадат в някакви филми,дигат с някакви смешни тежести и се имат за много здрави.Или да вземат, малко да обиколят и другите зали и да видят как има хора да загряват на лежанка със 100 кг. и да погледат какви тренировки правят тези хора.

ММ и аз съм го забелязал това ;) ...Ама както сам ти каза доста от децата не разбират от дума и си мислят ,че са на правилния път ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
 Заглавие: Re:
МнениеПубликувано на: 14 Апр 2010, 09:35 
Telnet user
Аватар

TIHA VODA написа:
Ами ще остане като вариант, но съм без кола и излизам от работа за тренировка, да стигна до Лясковец ще ми отнеме време.Мерси все пак!

Аз уреди за кардио си имам у дома, за другите тренировки става въпрос, че и аз подозирам, че понякога правя глупости и кой знае колко смешни са ми напъните отстрани...Както и да е , сега съм в период на мързел, при мен тренировките са си направо сезонни-от май до края на септември...Ама то наближи вече.Добре че тялото изглежда има някаква "памет", защото това време ми е напълно достатъчно.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 17 Юни 2010, 12:51 
Telnet user
Аватар

На тази темахич не И върви...
Въпрос:Бързото ходене по пресечен терен може ли да замести аеробното натоварване?
И още един:Как да разбера, че е време да си сменя програмата?Вече месец ползвам една-увеличих повторенията, тежестите, за сега ми е добре така.Колко време мога да ползвам една и съща програма, като целта си остава същата-изчистване на мазнини.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010, 18:19 
Telnet user
Аватар

TIHA VODA написа:
На тази темахич не И върви...
Въпрос:Бързото ходене по пресечен терен може ли да замести аеробното натоварване?
И още един:Как да разбера, че е време да си сменя програмата?Вече месец ползвам една-увеличих повторенията, тежестите, за сега ми е добре така.Колко време мога да ползвам една и съща програма, като целта си остава същата-изчистване на мазнини.
Когато се почувстваш пълна с енергия и не омаляваш толкова ,значи е време да засилиш интензитета на тренировката :)
Тежестите не ги бутай щом целта ти е сваляне ...повторения и интензивност с малка почивка това е =D>

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 18 Юни 2010, 18:52 
Telnet user
Аватар

Да не пускам нова тема ,току що се натъкнах на едно хубаво клипче ,в което аз самия останах доста впечетлен от набора упражнения ...
Най хубавото ,е че всичките могат да се правят в домашна обстановка, а не да се разхождате по залите ....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2010, 07:15 
Telnet user
Аватар

Дупето и краката на мацката са много хубави, а комплексът изглежда лесен, ама само така изглежда.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 21 Юни 2010, 08:42 
Telnet user
Аватар

TIHA VODA написа:
Дупето и краката на мацката са много хубави, а комплексът изглежда лесен, ама само така изглежда.

Не са лесни повярвай ми #-o

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 16:31 
Telnet user
Аватар

Приемам съвети за развиването на трицепсите. Мисля да поработя върху тях. :)

Последна промяна Дес на 30 Дек 2011, 13:38, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 16:50 
Telnet user
Аватар

Дес написа:
Приемам съвети за развиването на трицепсите. Мисля да поработя върху тях, тъй като бицепсите ми са прекалено развити и ръцете нямат завършен вид. :)

Постни снимки да видим как са се развили въпросните мускули,много искам да видя тези прекалено развити бицепси..... :D .После ще ти дадем ъкъл как да оправиш трицепса.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 17:52 
Telnet user
Аватар

Хахахах, добре, ще ги снимам тея дни. Сега може ли съветите ви? ;)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 19:43 
Telnet user
Аватар

Дес написа:
Хахахах, добре, ще ги снимам тея дни. Сега може ли съветите ви? ;)

Ами надявам се си запозната с основните и допълнителните упражнения за трицепс,започваш да посещаваш фитнес зала,като спазваш време поне 48 часа между тренировките за трицепс с цел възтановяване на мускулната група.Резултата идва по късно във времето. :D
П.П. И да не забравиш снимките! 8-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 20:32 
Telnet user
Аватар

Хъх, откакто живея в Горна, зала не съм посещавала, даже не знам къде има #-o Тренирам от десет години, но странното е, че само на трицепсите не съм обръщала специално внимание. Затова е време да поправя тази грешка. Решила съм да си съставя група от упражнения за тази част на тялото и ще се радвам да помогнете да избера най-подходящите, както и реда, в който да се изпълняват. Почивката от 48 часа между упражненията, особено в началото, не съм я спазвала особено много. Тогава намирах тренировките за начин да разтоваря насъбрали се отрицателни емоции и не съм се замисляла колко време е минало от предните упражнения... Предполагам, че някои от вас разбират за какво говоря. Радвам се, че резултати все пак имаше, и то по-добри отколкото очаквах. Радвам се също, че успявах да разпусна парата преди да съм се сдобила с травма :lol:
Та така де, хубаво е да има такива теми, та все някой да предаде знания и личен опит. 8-)

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 20:37 
Комплексар
Аватар

Значи аз като специалист по въпроса......трицепс става най-добре с много ножки!!!!
Въобще ножките развиват една огромна група от мусколи, чак до прасците......+ its so fun

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 20:52 
Telnet user
Аватар

http://www.bb-team.org/fitness/exercises/triceps

Чети и гледай филмчетата!
И пак да напомня за снимките! :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: 16 Ное 2011, 22:33 
Global Moderator
Аватар

Офтопик:
Zero__Cool написа:
Значи аз като специалист по въпроса......трицепс става най-добре с много ножки!!!!
Въобще ножките развиват една огромна група от мусколи, чак до прасците......+ its so fun

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Така не бях се смял от месеци. Както си четеш сериозно за мускули и т.н. изведнъж... ножки :mrgreen:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 55 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа